Jeżeli ducksy będą grać z orbit na cache daje 120 w ducks.
Postawie 120 na ducksy, jeżeli będzie mapa przed końcem potwierdzenia beta i będzie to cache to powierdze. ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)
#csgolounge
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lsrrdc: tzn no ja rzucam smiecie, ktore na lounge sa np za 0,07$, a na rynku za 0,04euro i nie oplaca sie nawet sprzedawac, jak nie masz takich to skip
  • Odpowiedz
Dobra panowie, trochę wam pomogę w turnieju 99dmg World Championship.

JuniorB vs BotterB - francuska i szwedzka formacja. BotterB posiada w swoim squadzie jednego z lepszych snajperów - njokza. Niestety, w JuniorB nie będzie grać Maniac, także BotterB powinno to wziąć.

UberB vs U-Bot - angielska formacja all-star (najlepiej grający zawodnicy) zmierzą się z wschodzącymi gwiazdami sceny CIS. UberB znane jest głównie dzięki Finnowi - jednemu z najlepszych riflemanów z Anglii. Polecam
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

All return queues are currently full. Please try again later

ALE gunwo... oddawać piniondze za bety.

Kurde potrzebował bym jakiś skin warty ok 50zł bo mam pewnieka na noc

#csgolounge #csgo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach