#csgolounge klucz chroma i skrzynia chroma za gownoskiny o zbliżonej wartości wymienię
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via iOS
- 2

maluuutki
- 0
@dawid-rams: taguj #csgotrade
- 1
@Game-master: za żetonik i ak dam ak blu fn z 2 vlepkami ;-)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Titan czy Na'vi? troszku się waham
#csgolounge
#csgolounge
Trade 13
P2000 Piana Morska factory new---------->AK-47 Wulkan battle scarred(+0,4 €)
~15€-------->15,4€
#odzeradokosy <----------- obserwuj
#csgotrade
#csgolounge
P2000 Piana Morska factory new---------->AK-47 Wulkan battle scarred(+0,4 €)
~15€-------->15,4€
#odzeradokosy <----------- obserwuj
#csgotrade
#csgolounge
źródło: comment_Vb0q7T6WDpIS2wB2hBaBuvjSRZ8mxR5k.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@13vito37: wymieniłem na atomic aloy ~1 eur do przodu :)
- 8
O szalony :D
Jedna taka naklejka : http://steamcommunity.com/market/listings/730/Sticker%20|%20Titan%20%28Holo%29%20|%20Katowice%202014
#csgo #csgolounge #csgotrade
Jedna taka naklejka : http://steamcommunity.com/market/listings/730/Sticker%20|%20Titan%20%28Holo%29%20|%20Katowice%202014
#csgo #csgolounge #csgotrade
źródło: comment_kYQ17cYC0S8xmNBuiboP6jpBzaka474Z.jpg
Pobierzwbic cos takiego skromnego?
#csgolounge
#csgolounge
źródło: comment_jOZjVSzlRmgsuXGKgGmM8LwjPhDf9i6X.jpg
Pobierz@13vito37: tak
dla wszystkich ktorzy chca stawiac na G2 vs Orbit
http://csgolounge.com/match?m=2592
Grali 2x bo3 wiec wsumie 6 map i G2 potrzebowalo wygrac tylko jedna bo3
#csgolounge
http://csgolounge.com/match?m=2592
Grali 2x bo3 wiec wsumie 6 map i G2 potrzebowalo wygrac tylko jedna bo3
#csgolounge
W jakie mecze dzisiaj wbiliście?
Ja 2.08 € w ekzistens i 0.54€ w nawi (2 mecz) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgolounge
Ja 2.08 € w ekzistens i 0.54€ w nawi (2 mecz) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgolounge
@SzalonyAndrzej: grube bety
@SzalonyAndrzej: tez tak zawsze mowie XD
Mirki orientujecie się na jakich mapach będzie dzisiejszy mecz LGB vs Fnatic?
#csgolounge
#csgolounge
- 3
@DisgustingDisgust: kasz
konto usunięte via iOS
- 3
#csgolounge jak robic bety z telefonu? Bo moge tylko jeden item przełożyć
- 0
@dawid-rams: ale co ty chcesz przekladac? wrzucasz itemy przychodzi ci offa na steama akceptujesz i masz beta
@13vito37: na safari nie moge
@dawid-rams: chrome
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Liffek: podobne odczucia, najwieksze nadzieje na wygrane to wlasnie G2- Orbit (oby wyszlo inferno, wczoraj orbity gowno tam grali) i przede wszystkim Titan NaVi, ale obsrany jestem juz teraz, a nawet nie rzucilem beta ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie graj PiTER, bo to ruskie p---y, tier 9, bojkotuje od wczoraj
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
#csgolounge
G2 v Orbit, kusi grubo na G2 przy takich procentach, za sam fakt, że Orbitom jakiekolwiek rundy takie rosyjskie zera jak PiTER urwały.
Navi v Titan ktoś rusza? trochę 50:50, co?
G2 v Orbit, kusi grubo na G2 przy takich procentach, za sam fakt, że Orbitom jakiekolwiek rundy takie rosyjskie zera jak PiTER urwały.
Navi v Titan ktoś rusza? trochę 50:50, co?
- 3
Incursion vs. Tempo. Co powiecie?
#csgolounge
#csgolounge
no tak srednio bym powiedzial
#csgolounge
#csgolounge
Wracam po przerwie xD
#csgolounge
#csgolounge
źródło: comment_rzGk351KuIEU3UhDh9nBHPcwuY2Mcjx6.jpg
Pobierz- 4
Orbit czy PiTER co sądzicie Mireczki?
#csgolounge
#csgolounge











