@Liffek: podobne odczucia, najwieksze nadzieje na wygrane to wlasnie G2- Orbit (oby wyszlo inferno, wczoraj orbity gowno tam grali) i przede wszystkim Titan NaVi, ale obsrany jestem juz teraz, a nawet nie rzucilem beta ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie graj PiTER, bo to ruskie p---y, tier 9, bojkotuje od wczoraj
  • Odpowiedz
#csgolounge
G2 v Orbit, kusi grubo na G2 przy takich procentach, za sam fakt, że Orbitom jakiekolwiek rundy takie rosyjskie zera jak PiTER urwały.
Navi v Titan ktoś rusza? trochę 50:50, co?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ghostu: CPlay allin ( ). a tak serio, to incursion, ale ja bym skipowal. myslal ktos na postawieniu na OC w meczu przeciwko A51? dobre oddsy, lowa mozna puscic chyba
  • Odpowiedz
@Liffek: a ja zostalem przy naszym postanowieniu cumplu, zamiast isc jak ten baranek prowadzony przez pasterza. szczerze, to jak bylo 10:8 dla G2 to juz sie pogodzilem z p--------------m xD
  • Odpowiedz