Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 3

nietopies
- 2
@DisgustingDisgust: nie zastosowałeś się do pierwszej zasady i masz efekty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

maluuutki
- 2
@DisgustingDisgust: nigdy nie wchodź all in w slavice.
10$... Nigdy nie stawiajcie na VP. Nigdy. Taka przyjacielska rada.
- 0
Rozumiem Dust, rozumiem...nie wiem, Nuke po stronie terro, ale Mirage przepierdzielić?! Jeszcze Navi rozgromiło Titan na Dust i prawie nic mi nie zostało...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dawid-rams: masz ptaszka na logo drużyny która wygrała
- 0
@nietopies: A te fajne wykresy ze statystykami betow?
- 2
- 2
co dzis stawiacie? #csgolounge
@shido: ja stawiam skiny
- 0
Komentarz usunięty przez autora
O co chodzi z tymi returnami?
#csgolounge
#csgolounge
I weź tu się wymień na tym cslounge. 2 dni próbowania ponad 150 zaproszeń od 0 leveli. I dziesiątki osób które chcą cie wydymać. Bardzo ciężko jest o dobrą ofertę..
#csgolounge #gorzkiezale #csgotrade
#csgolounge #gorzkiezale #csgotrade
- 0
@diarrhoea: Najnowsza oferta xD
źródło: comment_AgigBuKyQQAj84ghOqq26kQ1C8k6kPFW.jpg
Pobierz@Game-master: Odświeżyłem też i 2 zaproszenia, żadne scamowe. Nie wiem o co chodzi :<
- 2
hmm, a nie mieli grać na inferno?
Trade 14
AK-47 Wulkan battle scarred---------->m4a1-s Atomowy Stop factory new(+0,6 €)
~15,4€-------->16€
Co do ceny wyjasniam wedlug csgosteamanalyst kosztuje 16,5€ rynek 15,3€ to wyciagnalem z tego +/- srednia napewno bedzie latwiej sprzedac niz wulkana, wiec tutaj co bym zrobil ceny dokladnej i tak nie okresle, duze wachania cen tego skina ale ponizej 15 euro zazwyczaj nie spada tak jak wulkan
#odzeradokosy <----------- obserwuj
AK-47 Wulkan battle scarred---------->m4a1-s Atomowy Stop factory new(+0,6 €)
~15,4€-------->16€
Co do ceny wyjasniam wedlug csgosteamanalyst kosztuje 16,5€ rynek 15,3€ to wyciagnalem z tego +/- srednia napewno bedzie latwiej sprzedac niz wulkana, wiec tutaj co bym zrobil ceny dokladnej i tak nie okresle, duze wachania cen tego skina ale ponizej 15 euro zazwyczaj nie spada tak jak wulkan
#odzeradokosy <----------- obserwuj
źródło: comment_7eSHwWRfHiaZ599Muc8xnmQLhQg1WqBy.jpg
Pobierz@13vito37: Mam dla Ciebie złą wiadomość, klucze są po 2.29. A 6x2.29=13.74
Ja taki zysk robię na jednym kluczu, więc według mnie tak, słaby trade.
Ja taki zysk robię na jednym kluczu, więc według mnie tak, słaby trade.
- 0
http://steamcommunity.com/market/listings/730/Operation%20Phoenix%20Case%20Key nie sugeruj sie cena kluczy kupowanych od valve
konto usunięte via Android
- 1
yolo #csgolounge
źródło: comment_9mx9qQn9LBXJyAK26Lzu8Lp7uWW6UNjS.jpg
PobierzOrbit ma spore szanse to ugrac, spoko oddsy
- 0
@13vito37: haha, skusiły mnie te procenty, imo było 50/50
- 59












