Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

xadereq
via iOS- 2

asenjo
- 7
@xadereq: co tu sie. patrzac po logo to są to chyba jakieś mistrzostwa Afryki, a zwycięzca otrzyma prawo do stanowienia rządu w nowoproklamowanej republice Wschodnio-Zachodniego Sudanu. Na pewno
konto usunięte
- 0
@xadereq: w turnieju o 3 krowy i 2 kozy z logami drużyn niczym państwa afryki?
- 2
- 0
- 3
- 0
@dawid-rams: true
Elevate>c9
Nuke, hiko, i believe, 50$ i believe
Liquid>clg
Tak o, może wejdzie. A tak serio to patrzyłem po kda i po prostu fajne oddsy, fuck, zwaliłem beta bo dałem jakieś gówniane returnsy (╯︵╰,)
#csgolounge #betujzliffkiem
Nuke, hiko, i believe, 50$ i believe
Liquid>clg
Tak o, może wejdzie. A tak serio to patrzyłem po kda i po prostu fajne oddsy, fuck, zwaliłem beta bo dałem jakieś gówniane returnsy (╯︵╰,)
#csgolounge #betujzliffkiem
źródło: comment_ftZpDK999Dnqjesdt5K1Rv66vDr1Y3cn.jpg
Pobierz- 1
Oddam parę skinów wartych w sumie 33$ za skrzynkę Cobblestone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo #csgotrade #csgolounge
#csgo #csgotrade #csgolounge
źródło: comment_EKCzQksXefSLoZhjarAnkxQIXReK0oYE.jpg
Pobierz- 1
@znudzonylewak: Dzięki brat! wymiatasz! :D
- 2
Mireczki co kupić za 4.38 Tak do przyjemnej gry i betowania
#csgolounge
#csgolounge
- 2
Ktoś coś w nocy na Liquid stawia?
Myślę, że mogą dać radę patrząc na to jaką kupę ostatnio grało CLG - i nie wiem czemu ale zaczęło się u nich obwinianie swoich współtowarzyszy z drużyny o różne rzeczy - co się nie zdarzało nawet jak przegrywali :(
#csgolounge
Myślę, że mogą dać radę patrząc na to jaką kupę ostatnio grało CLG - i nie wiem czemu ale zaczęło się u nich obwinianie swoich współtowarzyszy z drużyny o różne rzeczy - co się nie zdarzało nawet jak przegrywali :(
#csgolounge
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@xadereq: haha
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Co myślicie o fnatic vs titan? fnatic odwala niezłą kupę w meczu z nipami, o navi nie wspominając. Ktoś coś betował? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgolounge
#csgolounge
- 1
Nie wiem jak forma kennego, bo w sumie to on i apex ciągną ten team. Chociaż inferno to nie jest dobra mapa titan.
- 1
@blakee: wchodzę low
- 0
@wojtekpodolsze: 10 groszy
- 0
@wojtekpodolsze: 0.80 Euro
- 2
@kezc: Co było na grupie, co było na grupie?
@Krowoglowy: zmien na fnatic, serio.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Trade 15
7 case key---------->AK-47 Wasteland Rebel field tested(+3 €)
~17,7€-------->20,7€
Zrobilem tak jak w tradzie 14 tzn kupilem vulcana bs za 5 kluczy i zamienilem na 2x ak redline ft, potem redliny sprzadalem za 3k szt.
A za 7 kluczy kupilem juz Wasteland Rebela
7 case key---------->AK-47 Wasteland Rebel field tested(+3 €)
~17,7€-------->20,7€
Zrobilem tak jak w tradzie 14 tzn kupilem vulcana bs za 5 kluczy i zamienilem na 2x ak redline ft, potem redliny sprzadalem za 3k szt.
A za 7 kluczy kupilem juz Wasteland Rebela
źródło: comment_N1EFzb2VB9aMZwVVrsdttwIQiiZwHL9g.jpg
Pobierz- 2
Czemu na white tak procenty latają?
#csgolounge
#csgolounge
@Pepego: osoby które postawiły na blue żeby poprawić oddsy zmieniają beta, tak myśle
Powiem tak mireczki, możecie iść na NiP z Fnatic bo inferno, ja chyba pójdę asiimovem na fnatic, a jeżeli chodzi o Titan to zobaczymy co pokażą na inferno.
#csgolounge #betujzliffkiem
#csgolounge #betujzliffkiem
@Liffek: ile to jest dla ciebie?
- 2
@2PacShakur: low















