@Liffek: tez postawilem na bialasow. ogólnie to zastanawiam sie czy ja naprawdę wlecialem w mecz tier3 z możliwym throwem zamiast w fnatic z nipem, które ostatecznie skipuje na 90% :o
@razor112: Nice try Razor ! 0,06 zgoda ale otrzymasz 0,04 więc x 3 = 0.12 czysty deal życia ale dla Ciebie. No chyba ze chodziło CI o siebie to przepraszam :<
@Giekaczka: Nie no, Ameryka ma jeden dobry team. Keyd Stars ( ͡°͜ʖ͡°). A tak serio - Liquid i eLevate powoli zaczynają reprezentować ładny poziom, ale do poziomu starego IBP bardzo im jeszcze daleko, nadal czekam na rozwój sytuacji c9, teamu Hiko i Skadoodle i możliwych przyszłych rotacji, bo CLG w aktualnym squadzie długo nie pociągnie.
@Giekaczka: Nope, jako jedyny ze starego IBP był osobą, której nie udowodniono żadnej winy. On grał ponoć legitnie i nie wiedział o tym że cumple sprzedają mecz, dowiedział się 2 miesiące po, co zresztą sam steel i Swag potwierdzili. Pewien fan nawet zrobił śmieszną przeróbkę ( ͡°͜ʖ͡°) https://www.youtube.com/watch?v=_aHqTxA9sj8 A, i to swoją drogą ( ͡°͜ʖ͡°) https://www.youtube.com/watch?v=jBsVD9vuFL4
@jodla: Open Steam Click on your account name in the upper right corner Click on View Profile Click on Edit Profile Click on My Privacy Settings At the bottom select the Disabled radio button under Confirmation of Trades
Chce się ktoś wymienić ESL One Katowice 2015 Overpass, Nuke i Cache za AK 47 Case Hardened Ft + cos lub za AK 47 Case Hardened MW? #csgotrade #csgo #csgolounge
@ThePawelGames: Wydaje mi się że jestem w plecy na tym trejdzie ale moja wina mogłem lepiej sprawdzić cene xD EDIT: Tak czy siak jest okej:) pozdrawiam!
Wystartowałem od paczki DH cobblestone niecałe 3 miesiące temu. Zero obstawiania tylko wymiany. Od 3 tygodni regularnie sprzedaje klucze. Karambity gotowe na wymianę, możecie oferować i zadawać pytania :-)
@Liffek: grasz cos z ameryki dzisiaj? wlasnie robie risercz FXFire - FlyingV. titan mnie nie przekonuje tak swoja droga, ale jutro bedzie wiadomo wiecej
( ͡€ ͜ʖ ͡€)
#csgolounge