@Liffek: tez postawilem na bialasow. ogólnie to zastanawiam sie czy ja naprawdę wlecialem w mecz tier3 z możliwym throwem zamiast w fnatic z nipem, które ostatecznie skipuje na 90% :o
  • Odpowiedz
Dobra, w ciągu ostatnich kilku miesięcy udało mi się popełnić 2 poradniki dotyczące CSGOLounge i pochodnych.
Linki:
http://www.wykop.pl/wpis/11966921/analizowanie-meczy-cs-go-pod-katem-zakladow-bukmac/
http://www.wykop.pl/wpis/11334484/znudzonylewak-guide-to-betting-101-strategia-rozwo/
Pytanie do was moje mordy, chcielibyście poradnik na jeszcze jakiś temat? Oferuje wiedzę tylko w zakresie w którym coś wiem, także na temat wpływu wzrostu przemycania kubańskich cygar na cykl migracji pingwinów białobrzusznych się nie wypowiem, ale coś tam na temat #csgolounge #bukmacherka czy inne #bety mogę
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Giekaczka: Nie no, Ameryka ma jeden dobry team. Keyd Stars ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak serio - Liquid i eLevate powoli zaczynają reprezentować ładny poziom, ale do poziomu starego IBP bardzo im jeszcze daleko, nadal czekam na rozwój sytuacji c9, teamu Hiko i Skadoodle i możliwych przyszłych rotacji, bo CLG w aktualnym squadzie długo nie pociągnie.
  • Odpowiedz
@Giekaczka: Nope, jako jedyny ze starego IBP był osobą, której nie udowodniono żadnej winy. On grał ponoć legitnie i nie wiedział o tym że cumple sprzedają mecz, dowiedział się 2 miesiące po, co zresztą sam steel i Swag potwierdzili.
Pewien fan nawet zrobił śmieszną przeróbkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=_aHqTxA9sj8
A, i to swoją drogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=jBsVD9vuFL4
  • Odpowiedz
Mirki jak stawiacie Nip vs Fnatic ?
Grają inferno więc jest duża szansa że wygra nip ( ͜͡ʖ ͡€)
#csgolounge
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jodla: Open Steam
Click on your account name in the upper right corner
Click on View Profile
Click on Edit Profile
Click on My Privacy Settings
At the bottom select the Disabled radio button under Confirmation of Trades
  • Odpowiedz
@Liffek: grasz cos z ameryki dzisiaj? wlasnie robie risercz FXFire - FlyingV. titan mnie nie przekonuje tak swoja droga, ale jutro bedzie wiadomo wiecej
  • Odpowiedz