#sprzedam:
Xbox One S 500GB + 2 pady - 650zł + paczkomat (możliwa sprzedaż pada za 120zł + ship)
Dorzucam GTA V lub Wieśka 3 GOTY na płycie na dobry start.
Sony WH1000XM3 - używane 1,5 roku, gwarancja do listopada - 750zł +
Xbox One S 500GB + 2 pady - 650zł + paczkomat (możliwa sprzedaż pada za 120zł + ship)
Dorzucam GTA V lub Wieśka 3 GOTY na płycie na dobry start.
Sony WH1000XM3 - używane 1,5 roku, gwarancja do listopada - 750zł +




























#pcmasterrace #komputery #amd #nvidia #technologia #malarstwo #ciekawostkii na samym końcu #consolepeasants #ps4 #ps5
źródło: comment_1621906826T7tKUTduUllpJ6k9khJNRh.jpg
Pobierz