Nie wszyscy wiedzą ale produkcją ciągników zajmował się także... Fiat! :)
Były to przede wszystkim ciągniki tradycyjne, ale również ogromne, ciężkie przegubowe sprzęty Versatile z przeklejonym logiem, produkowane oczywiście w USA. Widać, że nie chcieli projektować dużego ciągnika z mocami powyżej 200KM, tylko po całości brali maszyny od doświadczonych na tym polu (polu :P) Amerykanów. Za to do prawie wszystkich małych i


































Steyr 8300/9320
Komentarze co do wyglądu pozostawiam Wam ;)
INFO:
@qoompel
@jeloo: Niezupełnie, bo Steyr należy do CNH (Case, New Holland), a Claas Group to inna bajka :)