Przekalkulowałem menu z pasty o czokoszkach i teraz takie miesięczne zaopatrzenie kosztowałoby ok. 190zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1kg ryżu: 6,39
1kg makaronu: 5,69
1kg kaszy jęczmiennej: 5,49
6kg ziemniaków:
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Treda: polska nie jest najtańszym miejscem do życia, bez problemu da się tu przeżyć za 20 zł. pół miesiąca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A
maciejuojeju - Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za okoł...

źródło: comment_1602764523yjYyMLRzqYYppAMEuq6S82.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A
sylwke3100 - Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około ...

źródło: comment_YDxur6jkj5J0vo9xVaHDyD4THDQJGBs4.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach