mam całkiem dobry humor, #chcepogadac dla urozmaicenia sobie wieczoru ;) Odkryłeś/-aś coś ciekawego w swoim życiu? może coś podczas #2020? Napisz, pochwal się, chętnie przeczytam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheBloody: u mnie nie lepiej, jest nagonka na mnie przez matke omejgo dziecka i jedna czesc rodziny (ktora nie gada z druga zescia rodziny, ale z nimi na swieta sie nawet nie widzialem)
  • Odpowiedz
@Fishbone: Bo jesteś na etapie zwierzęcia kierującego się potrzebami fizycznymi. Jak dorośniesz, zrozumiesz że da się to kontrolować. Nie marnuj czasu dobrej dziewczyny, opowiedz jej o tych wydarzeniach i odstąp ją komuś, komu będzie na niej zależeć.
  • Odpowiedz
Znacie jakieś ogarnięte grupki na fb, na których można kogoś poznać? Z tych co widziałem to albo boomerstwo albo średnia wieku 14 lat. Istnieją ogarnięte grupki, na których siedzą ludzie powiedzmy te 18-20+
no i na pewno nie żadne jbwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#facebook #chcepogadac #tinder #badoo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vvvariacik: na grupach na fb to patologia. Nie warto tam wchodzić. Same grube z dziećmi które szukają bankomatu. A faceci na tych grupach to spermiarze, wystarczy że ktoś wstawi zdjęcie kobiety nawet jeśli to zrobił mężczyzna to są komentarze typu "odezwij się kochanie" itp. Ja bym się wstydził być w takiej grupie ale na szczęście mam fake konto do takich spraw :D
  • Odpowiedz