Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właściciel marki 4ease zatrzymany. Tak jak pisałem ~rok temu ich susz był przewalony, pisali to też ich klienci w komentarzach na allegro. Teraz mogą być kontrole w sklepach, które nadal mają ich towar ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.weednews.pl/krakow-wlasciciel-marki-4ease-zatrzymany-za-800-kg-suszu-konopi-zawierajacych-znacznie-wiecej-thc-niz-02

#konopie #wykopjointclub
#c-d
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@turbine: kupiłem jakieś 2 tygodnie temu dokładnie to samo. Jakość pierwsza klasa są to "topk" takie wielkości koło 0,5-1,0 cm. Zapach, wygląd jak i smak super. Palę 2g na raz, czuć lekkie wyciszenie i uspokojenie. Za 20g cena 44zl znośna, nie opłacą się kupować drożej niż 3zl za gram. To tak jak z piwami craftowymi dla jeleni, które kosztują po 20zl za butelkę
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach