#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z tą całą #waporyzacja?
1. Patrząc na tą tabelę z temperaturami (np. tu: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1669734319gidf8D6o2JEQkH8QS62VV6.jpg) mam rozumieć, że ustawiając urządzenie na daną temperaturę wyciągam z suszu tylko ten jedyny kannabinoid (jak pokazuje tabelka)?
2. Kiedy wiem, że kannabinoid jest "skończony"?
3. Czy mogą kontynuować ustawiając na inną temperaturę i zacząć ten proces od początku z innym jego rodzajem? Jest on nienaruszony przez poprzedni zakres temperatury?
4. Czy legalne
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
O co chodzi z tą całą #waporyzacja?...

źródło: comment_1673697520CoOk3mfGGETcIisiqwKZGW.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suszu tylko ten jedyny kannabinoid


@AnonimoweMirkoWyznania: dokładnie mordo, dla przykładu jakbyś miał bardzo mocny wapek to mógłbyś ustawić 100 stopni i parkowałaby woda, po czym przełączyć na 2562 stopni, dorzucić do komory miedzi i cieszyć się miedziana parą woda za to dalej byłaby ciekła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy mogą kontynuować ustawiając na inną temperaturę i zacząć ten proces od początku z innym jego rodzajem?


@AnonimoweMirkoWyznania: mordo lepiej skasuj ten wpis, bo odkryłeś największy sekret branży konopnej… jeżeli zwiększysz temperaturę na wapku tak żeby wbić kolejny kannabinoid to pula thc się resetuje, tym samym możesz waporyzować jeden susz kilkadziesiąt razy
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CormaQes: dla mnie wszystkie te z nazwa lemon czy amnesia nic nie dają. Pineapple mocny i gorzki. Najlepiej mi wychodził blueBerry. Testuj dla każdego co innego. I tak nie masz gwarancji co dostajesz w pudełku.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam czegoś na uspokojenie (stany lękowe, napady paniki) jakiejś alternatywy dla xanaxu która nie uzależnia fizycznie.

C-D to tak średnio (aczkolwiek jakoś tam troszeczkę pomaga)

Słyszałem że CBN najsilniej działa przeciwlękowo.

Jeśli
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaszuch: nie napisałem o stosowaniu. ja stosowałem jedną łyżeczkę dziennie i działanie 'przeciwzapalne', jak sobie to nazwałem, utrzymywało się przez całą dobę. przypominało to lekkie upalanie siebie konopią. samo działanie stymulujące działało krócej. z tego co pamiętam to można to stosować częściej więc wydaje mi się że dałoby się taki efekt podtrzymać w ciągu dnia.

indianie używali tego aby dojść do siebie po przebytych chorobach albo żeby podnieść libido. sportowcy używają
  • Odpowiedz
@jaszuch: jeszcze pomyślałem chwilę o lękach i pomocny może być kozłek lekarski czyli nie takie głupie krople walerianowe dostępne w aptece. to taka słaba benzodiazepina pochodzenia naturalnego. te krople kosztują kilka złotych, a mogą być pomocne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Seishin: ogranicz środki na palenie i przeznacz je na coś kreatywnego tzn. Lego, coś do kompa, odżywkę na siłownie, postaraj się znienawidzić palenie (fajek tez) tzn. Mieć podejście hejtujace palenie oraz jego metody. Nienawidzący palenia człowiek nigdy po nie nie sięgnie. Ja pale dzień w dzień ponad 15 lat z półroczna przerwa (łącznie) i ta przerwa uświadomiła mi, ze metody absencji są mocno spersonalizowane oraz bardzo zależne od czasu użytkowania.
  • Odpowiedz
Zacząłem szukać więcej informacji o producencie "Swiss Hemp" czy też "Swiss Hemp Therapeutics" i z tego co widze to nie ma nic wspólnego ze Szwajcarią, nie ma żadnej firmy o takiej nazwie a jedyne co można znaleźć o z tym produkcie pochodzi od dystrybutora w Łodzi. Produktu nie znajdziemy też nigdzie poza Polską.

Ktoś coś więcej wie?

#c-d
pomidorowymichal1 - Zacząłem szukać więcej informacji o producencie "Swiss Hemp" czy ...

źródło: comment_16725823141N35L79VlOiYl87t52WrtO.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Palexpres: Cholera jasna... Teraz właśnie doczytałem opis produktu... A kupiłem do przetestowania.
Niby mam jeszcze 4 dni na odesłanie, ale miał wlecieć dziś wieczorem. A to jedyny szocik jaki mam. Chyba mimo wszystko spróbuję. Wasz Gelato ma też 420mg vs chyba ponad 500mg w Amnesii. Po Amnesii czuję tylko zamułkę i senność, a Gelato jest jednym z moich ulubionych shotów w ogóle.
  • Odpowiedz
@bizonsky: Nie mówię, że źle zrobiłeś, ale podziwiam Cię, że chce Ci się tyle stresu i zaangażowania podejmować z powodu jakiegoś gówienka za 50pln. Trzymam kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz