Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wykopki, pomóżcie w tej walce, ktoś tu się chce pochwalić swoimi sposobami, albo udzielić jakiś pro tipow, odnośnie rzucania jarania?

2 lata dzień w dzień paliłem zioło, z jakimiś tam przerwami ale nigdy dłużej niż miesiąc.

Chciałbym rzucić ale ten kto rzucał to wie czemu pisze tego posta ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Także co wam drogie Mirki pomagało przy rzucaniu?

Z swoich mogę dodać jakieś oczywiste które lekko pomagają :

Medytacja - dobre, wycisza, ale nie zawsze i wszędzie się da
.
Cbd (tylko na pierwsze dwa tygodnie od rzucenia, używam w ostateczności na prawdę)

Waleriana - krople walerianowe, ogółem to chyba kozłek lekarski jest, tabletki na uspokojenie zawiwrajace go też dobrze działają.

Na spanie to coś z melatonina

Siłownia/sauna żeby wypocić thc.

Ktoś chciałby pogadać jak to u niego wyglądało? Chciałbym rzucić na stałe.

#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #cannabis #marihuana #wykopjointclub #cbd #gaba #mozg #depresja #nerwica #pytaniedoeksperta #rzucampalenie #rzucaniepalenia #wychodzimyzprzegrywu
  • 41
@Seishin: ogólnie twoje metody są fajne na pierwsze parę dni, te najgorsze. Jeżeli już nigdy nie chcesz palić to wywal wszytko co związane z paleniem, usuń kontakty i zrób sobie challenge rok bez palenia.

Jak złapie mega ochota to wtedy CBD, ewentualnie jak na imprezach palą znajomi to pal wtedy CBD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Seishin: Ja sobie poradziłem tak, że 3x w tygodniu na siłke chodziłem, codziennie min 1h nauki i nawet czasu nie miałem na to, bo się uczyć zjaranemu nie dało. Takie palenie to strata czasu, masz syf w domu i jesteś otępiały.

@rockypiotr:

True, a ja mam egzamin z studiów za tydzień także Przyda się trzeźwa głową
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Seishin: Ja po prostu rzuciłem z dnia na dzień. #!$%@? stan, w którym jarałem codziennie nie mijał, więc zapalę dopiero jak z tego wyjdę, a przede mną długa droga.

@Zordon_:

Razem na tej drodze bracie, na Reddit tez jest dobry sub /leaves dużo osób tam też ciekawe rzeczy pisze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Seishin: Ja się uczę codziennie programowania, a jak tobie sesja minie to możesz np jakiegoś języka się nauczyć, trzymam kciuki za Ciebie ( )

@rockypiotr: dzięki byku, pewnie jedyny za mnie je teraz trzymasz ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Seishin: jeśli chcesz, to zrób to. Jak widzisz tego sens, to po co miałbyś palić skoro ty nie chcesz palić? Chyba że chcesz

@dzikop: mówił ci ktoś kiedyś o uzależnieniu?

Ziolo jest super, ale jak ci się w życiu powinien noga to potrafi przejąć nad tobą kontrolę. I wtedy już nie jest fajnie :(
@Seishin: zamknij się na 2 tyg w domu albo gdzieś wyjedź, gdzie nie będziesz miał możliwości kupna. Po 2 tygodniach zostajesz sam z głową i liczy się tu tylko twój charakter. Wytrzymasz 3 miesiace to możesz mówić, że poradziłeś sobie z nałogiem. Nie pal cbd, bo masz odzwyczaić mózg od palenia, podpalanie gówno da, mówię z doświadczenia. Powodzenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Seishin: zamknij się na 2 tyg w domu albo gdzieś wyjedź, gdzie nie będziesz miał możliwości kupna. Po 2 tygodniach zostajesz sam z głową i liczy się tu tylko twój charakter. Wytrzymasz 3 miesiace to możesz mówić, że poradziłeś sobie z nałogiem. Nie pal cbd, bo masz odzwyczaić mózg od palenia, podpalanie gówno da, mówię z doświadczenia. Powodzenia.

@Marakuja:

Stary ja mam tak zryre podejście do jarania że brałem od
@Seishin: ogranicz środki na palenie i przeznacz je na coś kreatywnego tzn. Lego, coś do kompa, odżywkę na siłownie, postaraj się znienawidzić palenie (fajek tez) tzn. Mieć podejście hejtujace palenie oraz jego metody. Nienawidzący palenia człowiek nigdy po nie nie sięgnie. Ja pale dzień w dzień ponad 15 lat z półroczna przerwa (łącznie) i ta przerwa uświadomiła mi, ze metody absencji są mocno spersonalizowane oraz bardzo zależne od czasu użytkowania. Zmień
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bembedron: gratuluję i dziękuję :)

U mnie jest ten problem ze finansowo zawsze się znajdzie kasa na używki. I na to lego, I na tego kompa itd.. Więc trudno mi to uwarunkować budżetem.

Ale masz rację, muszę wymyślę sobie jakiś sposób nagrody, przynajmniej na najbliższy czas żeby odciągnąć mózg od chęci palenia.
@klefonafide: so fuckin trueXDDD

@Seishin:

2 lata dzień w dzień paliłem zioło, z jakimiś tam przerwami ale nigdy dłużej niż miesiąc.


Może być ciężko i pewnie będzie. Byłem w podobnej ale odrobine gorszej sytuacji, dłuższy staż, sporo dłuższy.

Ile jarasz dziennie? Oraz kiedy?

Po prostu przestań to robić! Nie baw się w zamienniki typu cbd. Pogódź się z tym, że przez pierwsze pare dni mało co pośpisz, później będzie lepiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klefonafide: so fuckin trueXDDD


@Seishin:


2 lata dzień w dzień paliłem zioło, z jakimiś tam przerwami ale nigdy dłużej niż miesiąc.


Może być ciężko i pewnie będzie. Byłem w podobnej ale odrobine gorszej sytuacji, dłuższy staż, sporo dłuższy.


Ile jarasz dziennie? Oraz kiedy?


Po prostu przestań to robić! Nie baw się w zamienniki typu cbd. Pogódź się z tym, że przez pierwsze pare dni mało co pośpisz, później będzie lepiej.