Wpis z mikrobloga

Kontynuacja watku: https://www.wykop.pl/wpis/69703333

Właściciel sklepu myśli że to ja zakładam kilkadziesiąt kont na Googlach i mu wystawiam negatywy.

Ściemnia coś o tym że niby w sklepach CBD nie można zobaczyć i powąchac towaru, gdzie ich sklep byl pierwszym stacjonarnym sklepem CBD w którym nie widziałem wystawy z próbkami WSZYSTKICH DOSTEPNYCH ODMIAN, które można obejrzeć i powąchac.
W każdym innym sklepie to norma, u nich "przywilej" XD

Idą więc w zaparte że produkt z filmu w moim znalezisku jest najwyższej klasy i jest to susz XD
W innym komentarzu z kolei proszą żeby mieć ew. pretensje do producenta (po tym jak osobiście doradzili mi produkt słabej jakości jako susz.

Teraz pisze coś jeszcze o wykupywaniu botów, straszy sądem ludzi dodających swoje opinie w internecie i zakłada, że każdy komentarz piszę ja, osobiście :D
Jednocześnie sam prosi dziesiątki osób o wstawianie fałszywych pozytywnych komentarzy co można wywnioskować z tego że wprost w komentarzach dziękuje im za "pomoc w walce z hejtem/botami" XD

Dodatkowo oczernia mnie pisząc że byłem niby "agresywny" bo trzasnąłem drzwiami na wyjściu po tym jak mnie wyśmiali że to nagłośnię.

Żałosne zachowanie ¯\(ツ)/¯
Szykuje się nam tytuł "sprzedawca roku".

W komentarzu gwoli ścisłości jeszcze raz filmik co otrzymałem w sklepie VapeTube w Kozienicach jako susz CBD.
A wszystkie opinie znajdziecie tutaj

Wołam plusujących poprzedni wpis:


#afera #cbd #narkotykizawszespoko #oszukujo #wykopjointclub
bizonsky - Kontynuacja watku: https://www.wykop.pl/wpis/69703333


Właściciel skle...

źródło: comment_1672225908AiSaZ8OuYpB9IE16mxi4vF.jpg

Pobierz
  • 31
@fiddle: ja sie bardziej dziwie, ze ich nie bylo stac na wymiane tego towaru za te marne 50zl :) akurat zle trafili bo mam urlop i mnóóóóóóóstwo wolnego czasu ¯\_(ツ)_/¯

@pezot: jako osoba kupująca nie muszę o tym wiedzieć, natomiast sprzedawca powinien to zaznaczyć skoro prosiłem o susz i odmówiłem olejków które również mi proponowano, nie chcialem haszu, nie chcialem zywicy, chcialem susz i o to wyraznie poprosiłem

@WOparachAbsurdu:
  • 0
@Dyspenseria a czy to norma że na zaplombowanym opakowaniu oprócz informacji że produkt jest nie do spożycia i zawartości CBD powyżej 50% nie widnieje żadna informacja o jego składzie?
@bizonsky: nie mam już moon rockow i innych takich dziwnych rzeczy to ciężko mi powiedzieć, przy suszu sprawa wygląda normalnie mamy susz z konopi włóknistych i tyle.

Tu pytanie jaki olej jest tam dodany, jeżeli CBD to na bazie pewnie mct lub oleju z nasion konopi (tak to wygląda), nie nadaje się wtedy to do palenia
  • 0
@Dyspenseria no właśnie też chciałbym wiedzieć ale na opakowaniu nie m tych informacji. Napisze w sumie zaraz też do producenta, w końcu oni wyprodukowali to gówno.

Zobaczymy co powiedzą o składzie.
  • 0
@Landry024 spoko dzięki, pamiętajmy że mimo gróźb ze strony sklepu każdy może zostawić swoją opinię na jego temat bez posiadania paragonu wbrew temu co pisze właściciel ¯_(ツ)_/¯
  • 0
@Lefty no ja wiem że to syntetyk, ale polecono mi go i pachniał ładnie a chciałem sobie po prostu dla smaku zapalić na wieczór coś co padnie pachnie/smakuje

@Demoman wstrzykujemy sobie cbd w żyły, ale nie mów nikomu