Mam przyjemność codziennie wklepywać captche sporą ilość razy. Fantazja ponosi twórców coraz mocniej z miesiąca na miesiąc. Chociaż w sumie nie wiem czy pobili obrysowywanie dwupłatowego samolotu.
@icanthelpthat: Tak kiedys na lekcji polskiego graliśmy w panstwa i miasta w rubryce rzecz napisalem pod litera h napisalem #!$%@? podchodzi do mnie panisexnauczycielka i mówi "hokej" ....
Mireczki, dziś nagle pojawił mi się problem z Captcha w iPhone, wyskakuje błąd 117b. Poczyściłem historie, cookies i dalej to samo na różnych przeglądarkach. Na stacjonarnym komputerze z windowsem jest ok, a w telefonie klops. Ktoś coś może pomóc? #komputery #ios #przegladarki #telefony #captcha
Używam trochę kont na #chrome, mam pytanie odnośnie #captcha . Wszystkie konta na #chrome zostały założone w tym samym czasie, używane są do dokładnie tych samych czynności. Na około 1/5 kont po kliknięciu w "I'm not a robot" automatycznie wskakuje zielony ptaszek i nie muszę nic więcej już klikać, tak jak na tym fragmencie filmu https://www.youtube.com/watch?v=hh1Jjlr0f3w&feature=youtu.be&t=14
Jednak na zdecydowanej większości kont muszę po kliknięciu "I'm not a robot" zaznaczać jakieś autobusy,
Od kilku dni przy prawie kazdym wpisanym szybko zdaniu w google wyskakuje mi captcha i test na bycie robotem. Przy pisaniu bardzo szybko w wiekszosci przypadkow mam ten test, jak pisze wolniej to przewaznie nie. Firefox najnowszy, 4 dodatki. Sprawdzalem antywirem i antimalware, ale nic nie wykrywaja. Jak to naprawic? Na duckduckgo wyszukuje jak nalezy, ale do polskich wyszukiwan srednio sie nadaje.
@Mald: Dzieki za porade. Chyba blad po stronie samego Firefoxa (nawet nie wtyczek bo i w trybie awaryjnym bez wtyczek to samo) Opera daje rade. Zostaje chyba poczyscic i stworzyc nowy profil w lisku.
Ale ta nowa niby nie-captcha bywa #!$%@?. W przypadkach zdjęć samochodów na ulicy/parkingu. Trzeba zgadywać, czy tło też liczyć, czy fragment koła w nowym kwadracie itd. Najsłabsza kategoria chyba.
@FrasierCrane: wtedy zaznaczasz wszystkie obrazki na których znajduje się jakaś część obiektu. Poza tym zauważyłem, że drobne nieprawidłowości i tak przepuszczą captchę.
@Koggz: żałuję, że screena nie zrobiłem, ale właśnie wykonałem tak jak mówisz. Myślę, że rozbiło się o część tła - tam też był samochód. No nic, nie jest to jakiś wielki problem, bo i tak takich obrazków wielu nie ma, a następny ładuje się szybko. Musze poobserwować, czy nie ma np. jakiegoś limitu na te zaznaczone pola - w zależności od wielkości obrazka, że nie może być np. więcej niż 4
Dziewczynami lepszego sortu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)