Jestem mega fanem tych kleszczy i mógłbym je jeść codziennie.
Dziś jem pierwszy kilogram - dla mnie klasycznie z masłem i solą.
Dzisiejsza cena 26 zł/kg
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_1655622969RTUgPx3FNg5bHOuOVDTUXC.jpg
Pobierz
źródło: comment_165564249873K0U5n3gi5avKx8NR0zah.jpg
Pobierz
źródło: comment_1655485899zM7kfZHHLMi8aDCcttnYhJ.jpg
Pobierz
źródło: comment_16370044574owGtphxhpC6iMOY6WB7kF.jpg
Pobierz
źródło: comment_1629022998R6vaQ9qsAR6DiHidRYkXIv.jpg
Pobierz
źródło: comment_1627728654ZxiWLW0ds8SB9PH2n4mI2T.jpg
Pobierz
źródło: comment_1628171588dxBFKGV63PTPXFqKj0oldG.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: comment_16233988606G6WDeq8O2OFUBZElF2l7f.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Właśnie gotuje drugi kilogram bobu w tym sezonie i parafrazując klasyka 'będę go zjadl'.
Dziś kupiony po 24 zł/kg. Powoli więc tanieje.
#nadjedzenie #jedzzwykopem #bob
źródło: comment_1655706759bRZK9NlzH749tqCcMOJkE0.jpg
Pobierz