Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@ms86 Dzięki. Wiem, że obce wojsko na podstawie wzorów wojskowych, może uznać mnie/Ciebie za żołnierza i będzie strzelał..., lecz patrząc na swołocz na Ukrainie..., co robi z cywilami..., to nie wiem, czy kolor, wzór plecaka, odzierzy będzie miał jakieś znaczenie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@masqar: pomyslem, jaki by nie był absutdalny, może być posuadanie pokrowca p. Deszczowego w jaskrawym kolorze np niebieskim.
Plus pamietaj że zgodnie ze sztuka przetrwania podczas konfliktu/wojny, to co NAPRAWDĘ ważne musisz miec nie w plecqku ale w jakiejś malej nerce na biodrach albo malej torbie. Plecqk jedst pierwszą rzeczą jaką stracisz na check poincie albo podczas ewakulacji w tłumie (ktoś ci go zaje..ie siłą) i zostaniesz z niczym. Filtr do
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FunkyZeit Zgadzam się, i właśnie nerkę też mam już w koszyku do zakupu plus w innym kolorze przeciw deszczowy pokrowiec dostępny na stronie Winsportu.
Faktycznie, co do podstawowych na co dzień ptzedmiotów jak piszesz - na pewno je zdubluję. Może jeszcze dobrym pomysłem będzie trzymanie waluty, która może się przydać (€, £, $, zł), min. dwie.
  • Odpowiedz