Głupie pytanie, jak mam zweryfikować swoją tożsamość - adres zamieszkania na Binance jakimś dokumentem jak nie mam żadnego, bo mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu? XD

ew gdzie indziej zacząć zabawę z #kryptowaluty ?

#binance
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robił ktoś przelewy SEPA na Binance prze Advanced Cash? Ile sie czeka na zaksiegowanie euro na advcash?
kurła, jak robiłem sepa na coinbase pro kasa była po kilku minutach, a tutaj jest napisane, że do 3 dni roboczych #binance #kryptowaluty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wchodzę powoli w świat krypto poprzez giełdę Binance. Aktualnie wsadziłem jakieś lekko ponad 1000 zł miesiąc temu w różne krypto, głównie w BTC. W tym miesiącu dorzuciłem kolejne kilka złotych do tego.

Chciałem Was zapytać, czy warto ten mój portfel z Binance przenieść już na mój portfel prywatny na #trustwallet?
Podejrzewam, że przy takich kwotach nie opłaca się to ze względu na prowizje przy transakcjach choćby, ale nie wiem. Ktoś
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,

chciałem sobie wysłać trochę euro na konto w mBanku, obecnie zalecanym rozwiązaniem jest wysyłka na kartę za pomocą tzw. Visa Direct. Podpiąłem sobie przelew poszedł, pojawił się w historii (w mBank), jednak saldo się nie zmieniło. Zapytałem gościa z czatu odpowiedział mi, że nie widzi tej transakcji, widocznie się jescze nie zaksięgowała. Czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z taką sytuacją?

#mbank #binance #visadirect
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakup Spot ETH/EUR na #binance . Prowizja pobrana w ETH. Czy można ująć to w kosztach przy rozliczeniu #pit ? Jeśli tak, to jak to w ogóle (po jakim kursie) przeliczać taką prowizję na PLN?
#kryptowaluty
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HighWind: nie czaje pytania. Jak wymieniles euro na eth to tyle ile euro wymieniales, tyle jest Twoim kosztem. Przykładowo kupujesz za 100eiro eth to koszt masz 100euro, bez względu ile jest warte eth ktore dostales.
  • Odpowiedz
@trampecik: no tak. Nie wszystko i nie wiem co bęxzie w przyszłości, ale koszty zawsze sie wykazuje, dyskutowac mozna o tym co z zyskami. Alestraty się wykazuje, bo na nich mozna tylko zyskac.
  • Odpowiedz
@syfsmieciowski: coinbase pro. Przelew sepa z revolut przychodzi instant. Maja 0.5% fee. Do tego program polecen, i za zakup chyba krypto o wart. Min. 100 usd dostajesz 40 zl w bitcoin+czesto maja jakies quizy z ktorych ciagle sie zgarnia po 3-5 usd a odpowiedzi kraza po necie :D
Pisz na priv to podesle refa
  • Odpowiedz
@Espance: koles sam pisze ze tw jest Binance, jakby Binance jakims cudem upadl - a ma najwiekszy wolumen krypto na swiecie, to nie będzie czego zbierac. Sam mam aktywa na TW i Binance - kilkaset k PLN i nic zlego prze z 2 lata mi sie nie zdarzyło. Tak jakk pisalem wcześniej, jak ktos jest glupi to go i ledger w sejfie nie uchroni ;)
  • Odpowiedz
Myślisz że niebezpieczne jest tam trzymać trochę więcej kasy?


@Espance: Myślę że jest to niebezpieczne.

Jaki inny polecasz? są jakieś prowizje z wysyłania z portfela na portfel?

Portfel sprzętowy trezor one lub bitbox02 lub jako aplikacja na telefon Electrum, Blockstream green, ewentualnie mycelium. Opłaty można ustawić sam. Patrzysz w mempool https://mempool.space/pl/ i ustawiasz np teraz 3 sat/vB to jest 0.18 $.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WhiskeyIHaze: Znalazlem term and condition:
Once successfully redeemed, the cashback reward will be activated. Following the activation, the corresponding cashback in the amount equal to the trading fee of the certain product each day will be distributed to the user’s spot account in USDT the following day of the user’s trading before UTC23:59:59. The first cashback will consist of only the trading fee generated after the redemption of this voucher
  • Odpowiedz
#binance #kryptowaluty #nestbank

Zrobiłem przelew swift do binance (poniżej na ten adres) no i po 3 dniach dostałem spowrotem. W tytule napisali:

Zwrot płatności zrealiz. w dn. 31.0 1.2022 w kw. oryg. 4880,00 USD, Zwr ot z uwagi na polit.wewn. banku zag ranicznego

O
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach