Siemka porannym mirkom.

Ostatnio minął mi rok zabawy z krypto walutami od totalnego newba (zaczynałem od revoluta co mówi samo za siebie) no i wciąż tym noobem bez wątpienia jestem, wciąż się uczę pewnych mechanik, poznaje ludzi i staram się obserwować rynek w każdej wolnej chwili bo jestem o tyle w komfortowej sytuacji, że mam dość sporo czasu.

Jednak nie jest to nałogowe spoglądanie co parę minut na słupki i wykresy czy urosło te
Furioz - Siemka porannym mirkom.

Ostatnio minął mi rok zabawy z krypto walutami od...

źródło: comment_1645517522YA1CoWPF8V3Hxg4dczbhB5.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iAmTS:

Request żyje i jest całkiem przyjemnym coinem do shortowania, strasznie duża zależność od BTC no jak każdy ALT ale ten po prostu kopiuje jego wykres z opóźnieniem sporym. No i próg wejścia nie jest wcale taki straszny, dodając do tego automatyczną sprzedaż jak kupisz po sensownej cenie. Wystarczy, że BTC robi swoje fikołki o 10% i Wolumen 24h staje się naprawdę duży. Sam osobiście w dwa miesiące na czysto
Furioz - @iAmTS: 

Request żyje i jest całkiem przyjemnym coinem do shortowania, st...

źródło: comment_1645526495CN8yconnTlaFJPurmFE2tB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Cześć, może śmieszne pytanie ale jestem nowy w #kryptowaluty #bitcoin

Od pewnego czasu zacząłem inwestować wolne środki w krypto a konkretnie w BTC, inwestycja długoterminowa, takie zabezpieczenie na czarną godzinę zamiast lokaty w banku ale do rzeczy.
Mam pytanie odnośnie ewentualnych podatków od jego sprzedaży.

Załóżmy,
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć, może śmieszne pytanie ale je...

źródło: comment_1645485279DsWvTRVI7Q23RZsRUHHpsr.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak dlugo powinno isc BUSD z #binance na Metamask? Wyplacilem o 13.00, na Binance jest status Completed, wygenerowało mi TxID, tam na BscScan tez status Success. Na portfelu nadal nie mam, adres na 100% dobry, wcześniej na próbę wysłałem tam BNB.
Może muszę najpierw jakoś zimportować BUSD do Metamaska, żeby mi się wyświetliło?

#kryptowaluty #bitcoin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem wziąć udział w #ido na #binance, i zdziwiłem się że tylko 0,11 BNB było dostępne z 26,5 jakie mam na koncie Spot. Wczoraj skończył mi się staking BNB, czy to możliwe, że stakowanie blokuje naliczanie przed IDO?
#staking #bnb
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#binance #kryptowaluty Takie pytanko. Chce kupić troche bitcoina z karty kredytowej na binance. Jak sądzicie jak lepiej kupić? od razu bitcoin za 1500 zł czy lepiej USDT za 1500 zł i potem kupić na markecie?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś wie może o co chodzi? Jak chce zamówić kartę Binance, dostaję "Please complete Identity Verification before card application", ale weryfikację już dawno miałem zrobioną i status też mam "Verified".
#binance
#kryptowaluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadal nie rozumiem tej tabelki w Binance w izolowanym marginie. Przyjmijmy pare LTC USD - wkladajac USDT moge pozyczyc wiecej LTC niz USDT, idac tym tokiem jak chce grac na spadek to wkladam USDT i pozyczam LTC, zas stawiajac longa wychodzi ze trzeba majac USDT zakupic LTC i pozyczyc USDT.

Czy jednak jest inaczej ?

#binance #kryptowaluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawet 500 USD od Binance w paczkach Mystery Box. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wystarczy założyć konto z polecenia i wpłacić 50 USD lub równowartość, aby otrzymać tokeny o wartości do 500 USD. Kolejny box spadnie, jeśli zdecydujecie się zrobić kupno/sprzedaż za minimum 200 USD. Oczywiście górną granicę osiągnie niewielu, ale pula sięga pół miliona zielonych, więc można mieć nadzieję, że Binance nie zrobi dziadostwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj
JakDorobiccom - Nawet 500 USD od Binance w paczkach Mystery Box. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wystar...

źródło: comment_16450060110NuGmsEdziajpBnWP9Qig5.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JakDorobic_com: Mogę potwierdzić, że Binance zrobił z tym dziadostwo. Namówiłem bliską osobę i teraz wstyd. Wielka ściema. Nagrody wielkości centów za wykonanie operacji (prowizji) na dziesiątki i setki dolarów.
  • Odpowiedz
#binance
Gdzie znajdę informację odnośnie zasileń swojego konta ( wpłaty )????
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Głupie pytanie, jak mam zweryfikować swoją tożsamość - adres zamieszkania na Binance jakimś dokumentem jak nie mam żadnego, bo mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu? XD

ew gdzie indziej zacząć zabawę z #kryptowaluty ?

#binance
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robił ktoś przelewy SEPA na Binance prze Advanced Cash? Ile sie czeka na zaksiegowanie euro na advcash?
kurła, jak robiłem sepa na coinbase pro kasa była po kilku minutach, a tutaj jest napisane, że do 3 dni roboczych #binance #kryptowaluty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach