#anonimowemirkowyznania
Cześć, może śmieszne pytanie ale jestem nowy w #kryptowaluty #bitcoin
Od pewnego czasu zacząłem inwestować wolne środki w krypto a konkretnie w BTC, inwestycja długoterminowa, takie zabezpieczenie na czarną godzinę zamiast lokaty w banku ale do rzeczy.
Mam pytanie odnośnie ewentualnych podatków od jego sprzedaży.
Załóżmy,
Cześć, może śmieszne pytanie ale jestem nowy w #kryptowaluty #bitcoin
Od pewnego czasu zacząłem inwestować wolne środki w krypto a konkretnie w BTC, inwestycja długoterminowa, takie zabezpieczenie na czarną godzinę zamiast lokaty w banku ale do rzeczy.
Mam pytanie odnośnie ewentualnych podatków od jego sprzedaży.
Załóżmy,
























Ostatnio minął mi rok zabawy z krypto walutami od totalnego newba (zaczynałem od revoluta co mówi samo za siebie) no i wciąż tym noobem bez wątpienia jestem, wciąż się uczę pewnych mechanik, poznaje ludzi i staram się obserwować rynek w każdej wolnej chwili bo jestem o tyle w komfortowej sytuacji, że mam dość sporo czasu.
Jednak nie jest to nałogowe spoglądanie co parę minut na słupki i wykresy czy urosło te
źródło: comment_1645517522YA1CoWPF8V3Hxg4dczbhB5.jpg
Pobierz@Furioz: no to po mirku
źródło: comment_1645518453iYSC24XuKPjFHgSvLLfbtR.jpg
PobierzRequest żyje i jest całkiem przyjemnym coinem do shortowania, strasznie duża zależność od BTC no jak każdy ALT ale ten po prostu kopiuje jego wykres z opóźnieniem sporym. No i próg wejścia nie jest wcale taki straszny, dodając do tego automatyczną sprzedaż jak kupisz po sensownej cenie. Wystarczy, że BTC robi swoje fikołki o 10% i Wolumen 24h staje się naprawdę duży. Sam osobiście w dwa miesiące na czysto
źródło: comment_1645526495CN8yconnTlaFJPurmFE2tB.jpg
Pobierz