wpisy
Najnowsze
Archiwum
Chciałem sobie wypłacić BUSD -> PLN (zwykła karta) i nie działa, ciągle mam transaction declined, o co może chodzić?
#binance
#binance
Nowości opis odnośnika
1) Obsługa #binance jest już dostępna w wersji 2022-04-20-v2+
Instrukcja generowania raportów
2) Dodaliśmy wsparcie dla polskojęzycznych raportów eToro.
Mamy
1) Obsługa #binance jest już dostępna w wersji 2022-04-20-v2+
Instrukcja generowania raportów
2) Dodaliśmy wsparcie dla polskojęzycznych raportów eToro.
Mamy
źródło: comment_1650462892UwKU1mFGP5UtNJuojFMiN9.jpg
Pobierz- 4
@kalkulatorgieldowy: chcialbym oficjalnie podziekowac z tego miejsca za caly kalkulator i za dodanie binance, specjalnie czekalem do konca z jego rozliczaniem, bo dzieki temu zrobilem to teraz w 10 min :)
- 5
@phaxi :) oczy mi wypływają bo robiłem maraton programistyczny by wszystko działało w jednym kliknięciu :D zachęcam do wrzucenia "na kawę" a teraz idę spać xD
- 0
Już nie można wpłacać środków na #binance przez #advcash ?
Są jakieś giełdy krypto które można zasilić przez advcash?
#kryptowaluty
Są jakieś giełdy krypto które można zasilić przez advcash?
#kryptowaluty
- 0
Można już normalnie przelewać hajs z binance bezpośrednio na konto bankowe? Czy nadal trzeba kombinować binance->kraken->wypłata w euro? #binance #kryptowaluty
@adrjenq Tak przy wysyłce jest chyba informacja, że co któryś przelew jest sprawdzany ręcznie, więc może tak też się stało - ale mimo wszystko polecam napisanie do supportu i dopytanie. Może też spróbuj zobaczyć, czy przelew faktycznie wyszedł, bo póki co to nie wiadomo, gdzie utknęły środki.
@Refusek 2-3 dni robocze
Nadeszła ta wiekopomna chwila, kiedy będę wypłacała po raz pierwszy zarobioną na #binance kasę.
Kwota w okolicach 50k PLN, więc chyba nie ma sensu latać do bitomatu?
Wpłacałam z mbank -> revolut -> binance.
Wypłacać z binance na revolut czy są tańsze sposoby?
Koszty zgłosiłam w zeznaniu podatkowym za zeszły rok i jestem gotowa do zapłacenia podatku( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty
Kwota w okolicach 50k PLN, więc chyba nie ma sensu latać do bitomatu?
Wpłacałam z mbank -> revolut -> binance.
Wypłacać z binance na revolut czy są tańsze sposoby?
Koszty zgłosiłam w zeznaniu podatkowym za zeszły rok i jestem gotowa do zapłacenia podatku( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty
konto usunięte via Android
- 7
@fesaczi jak raz ktoś zasmakuje bogactwa to innym już nie pomoże taki ten świat
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
Chce zamówić kartę Binance, klikam "rozpocznij" i chce weryfikować mi imię i nazwisko (komunikat: Zaktualizuj swoje imię i nazwisko w naszym systemie. Po 5 dniach ponownie złóż wniosek o kartę Binance) mam wpisane poprawne imię i nazwisko, raz dla świętego spokoju nawet to wypełniłem jeszcze raz, dostałem informację, że wszystko ok, ale nadal nie mogę złożyć wniosku o kartę - ktoś miał taki problem? #kryptowaluty #binance
@kacperfx wal do supportu, odkręcą Ci to od reki
@KenMarinaris: Czemu nexo? Posiadasz korzystasz polecasz ?
Witam, jak najtaniej kupić BTC/usdt na kukoin? Na binance mam wpłaty bez żadnego fee, istnieje jakiś sposób przelewu np. binance-> kukoin tanio? Docelowo muszę mieć hajs na ERC20, żeby kupić krypto. Jeśli zna ktoś jakieś tanie sposoby to byłbym wdzięczny za jakieś tipy, bo ja się niestety dość słabo znam. #kryptowaluty #binance
#kryptowaluty #bitcoin #advcash #binance #revolut
Czy ktoś miał już okazje do przetestowania kart od advcash?
https://wallet.advcash.com/pages/card/adv-card-selection
do tej pory myślałem ze to się przydaje tylko do używania do taniego przesyłania euro na binancea jako proxy z użyciem revoluta,
wydaje się być ciekawa alternatywa wobec bitkomatow, chociaż wymagają KYC ale są zarejstrowani w p---u daleko na jakichś Kajmanach zdaje się
Czy ktoś miał już okazje do przetestowania kart od advcash?
https://wallet.advcash.com/pages/card/adv-card-selection
do tej pory myślałem ze to się przydaje tylko do używania do taniego przesyłania euro na binancea jako proxy z użyciem revoluta,
wydaje się być ciekawa alternatywa wobec bitkomatow, chociaż wymagają KYC ale są zarejstrowani w p---u daleko na jakichś Kajmanach zdaje się
- 0
@cryptonews_win: no to przyznam Ci racje, ze niezle *uje
@trampecik:
"Automatyczna wymiana informacji podatkowych" wprowadzona w 2014 we wszytskich krajach OECD
z prawnego punktu widzenia to kraje wymieniaja miedzy soba informacje oraz sa zobowiazane do wprowadzenia prawa ktore zobowiazuje wszytskie instytucje finansowe z tych krajow do udostepniania tych informacji w ustandaryzowanym
"Automatyczna wymiana informacji podatkowych" wprowadzona w 2014 we wszytskich krajach OECD
z prawnego punktu widzenia to kraje wymieniaja miedzy soba informacje oraz sa zobowiazane do wprowadzenia prawa ktore zobowiazuje wszytskie instytucje finansowe z tych krajow do udostepniania tych informacji w ustandaryzowanym
#kryptowaluty #binance
Wymienię 2.20$ bnb na binance za 2$ ltc, jeżeli ktoś by chciał pomóc to pw albo komentarz
Wymienię 2.20$ bnb na binance za 2$ ltc, jeżeli ktoś by chciał pomóc to pw albo komentarz
Czy #binance to uczciwa giełda? Czy jak zarobię już pierwszy milion i pojadę na pół roku do Portugalii żeby to wypłacić to mnie nie o-------ą? :///
#kryptowaluty
#kryptowaluty
@Joii binance jest legit, tylko nie graj futures
jak zarobię już pierwszy milion
źródło: comment_1650240486aGeg6C0BVLq6gJgmCvhPi7.jpg
Pobierz#anonimowemirkowyznania
Mam wypracowany zysk 20 USD na #revolut przez giełdę, ale na krypto straciłem jakieś 40 USD w tym roku na #binance. Mam to jakoś rozliczać? Nie zarabiam i nigdy nie składałem PITu. Mam mniej niż 26 lat i ten pit 0% mnie dotyczy?
Tak wiem, w szkole powinien uważać na lekcji, ale zamiast tego n-----------y budowę grzybów i rozmnażanie ameb głównie.
#podatki #gielda
Mam wypracowany zysk 20 USD na #revolut przez giełdę, ale na krypto straciłem jakieś 40 USD w tym roku na #binance. Mam to jakoś rozliczać? Nie zarabiam i nigdy nie składałem PITu. Mam mniej niż 26 lat i ten pit 0% mnie dotyczy?
Tak wiem, w szkole powinien uważać na lekcji, ale zamiast tego n-----------y budowę grzybów i rozmnażanie ameb głównie.
#podatki #gielda
@AnonimoweMirkoWyznania: zerowy pit dla młodych za grę na giełdzie xDDD
jak w tym kraju ma być dobrze jak ludzie Nie mają podstawowej wiedzy o podatkach
jak w tym kraju ma być dobrze jak ludzie Nie mają podstawowej wiedzy o podatkach
- 26
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
#kryptowaluty #futures #gielda #zerowaniekonta
Witam dopiero co zaczynam na futures i mam takie zapytanie.
Miałem otwartą jedną pozycję (stratną) na dźwigni x10 na btc.
Chciałem dołożyć teraz teraz drugą pozycję lecz na dźwigni x20 i moim oczom pierwsza pozycja zmieniła się z x10 -> na x20.
Dlaczego tak się stało że zmieniła mi się ta pierwsza pozycja otwarta? Jak chciałem otworzyć drugą z inną dźwignią
Witam dopiero co zaczynam na futures i mam takie zapytanie.
Miałem otwartą jedną pozycję (stratną) na dźwigni x10 na btc.
Chciałem dołożyć teraz teraz drugą pozycję lecz na dźwigni x20 i moim oczom pierwsza pozycja zmieniła się z x10 -> na x20.
Dlaczego tak się stało że zmieniła mi się ta pierwsza pozycja otwarta? Jak chciałem otworzyć drugą z inną dźwignią
#matic #binance #kryptowaluty #polygon
Czy ktos sie orientuje czy Binace ma zamiar przywrócić transakcje za pomocą sieci polygon w najbliższym czasie. Pytam, bo #nexo zaczęło dawać parę procent na uniswapa i linka, podczas gdy binance nadal oferuje gigantyczne 0,5%.
Można oczywiście użyć sieci ethereum, ale te ich opłaty to jakiś żart, więc jedynie polygon wchodzi w grę.
Czy ktos sie orientuje czy Binace ma zamiar przywrócić transakcje za pomocą sieci polygon w najbliższym czasie. Pytam, bo #nexo zaczęło dawać parę procent na uniswapa i linka, podczas gdy binance nadal oferuje gigantyczne 0,5%.
Można oczywiście użyć sieci ethereum, ale te ich opłaty to jakiś żart, więc jedynie polygon wchodzi w grę.
- 0
@KenMarinaris: tak, czesto im cos pada na dzien-dwa
Pany, ile idzie teraz wpłata euro przez Sepe z Revoluta?
#binance
#binance
@LowcaPatoli: ja zrobiłem wpłatę euro sepa ze swojego banku w czwartek rano i dalej nie dotarlo.
Analogocznie wysłałem przelew tak samo zaadresowany w środę po 12 i w czwartek kasa doszła.
Więc działa to totalnie losowo i nigdy nie przewidzisz ile będzie szło
Analogocznie wysłałem przelew tak samo zaadresowany w środę po 12 i w czwartek kasa doszła.
Więc działa to totalnie losowo i nigdy nie przewidzisz ile będzie szło
Jeśli chodzi o historie transakcji, operując telefonem to idzie się pociąć. Tak z------j opcji przeglądania dawno nie widziałem.
Żeby człowiek kiedyś wiedział to by na kartce zapisał sobie wszystko ( ಠ_ಠ)
#binance
Żeby człowiek kiedyś wiedział to by na kartce zapisał sobie wszystko ( ಠ_ಠ)
#binance
- 0
@majkelunio: To zobacz na komputerze?
Eh, chciałem wejść w trade na #binance, market no i po kliknięciu 'short' nic się w otwartych pozycjach nie pokazało, poczekałem jeszcze chwilę i odpuściłem, bo nie widziałem już celu wchodzenia w tego trejda. Teraz na telefonie zobaczyłem powiadomienie, że mnie zliquidowało...
Już któryś raz się łapie na tym, że binance ma zawiechy i nie pokazuje trejdów w które się wchodzi, ale teraz straciłem na tym hajs
Spotkaliście się
Już któryś raz się łapie na tym, że binance ma zawiechy i nie pokazuje trejdów w które się wchodzi, ale teraz straciłem na tym hajs
Spotkaliście się
- 0
Przy generowaniu historii transakcji krypto, Binance wyrzucił mi historię do excela w postaci jak niżej. Da się jakimś mykiem w excelu podzilić to na kolumny tak, jak jest skategoryzowane w pierwszym wierszu?
Nie będę przecież ręcznie przepisywał.. Poradźcie proszę :)
#binance #kryptowaluty #excel #programowanie #informatyka
Nie będę przecież ręcznie przepisywał.. Poradźcie proszę :)
#binance #kryptowaluty #excel #programowanie #informatyka
źródło: comment_1649924553xGFsSYHl9i1CdOYCeuiYKC.jpg
Pobierz@odishewo: Tekst jako kolumny i przecinek delimiterem.
A w pierwszym wierszu i tak masz wszystko w jednej komorce.
A w pierwszym wierszu i tak masz wszystko w jednej komorce.
rzecież ręcznie przepisywał.. Poradźcie proszę :)
@odishewo: przecież to jest zwykły plik csv
https://support.microsoft.com/pl-pl/office/importowanie-lub-eksportowanie-plik%C3%B3w-tekstowych-txt-lub-csv-5250ac4c-663c-47ce-937b-339e391393ba


























Można zarobić :)
#binance #kryptowaluty