Wpis z mikrobloga

@Uzapi: to jest taki pool. Mają do rozdania xxx tokenów dziennie. W zależności od tego ile masz wpłacone/ile wynosi pool dostaniesz swój udział. Wiadomo im więcej dorzucisz tym więcej tokenów zgarniesz. Plus jak ładujesz w bnb vault to dostajesz bnb.
  • Odpowiedz
@Uzapi: Ja trzymam tam bnb i brałem udział w kilku dropach. nigdy nie straciłem swoich bnb. Mam ich coraz więcej dzięki temu. Ale czy ty ich nie stracisz to nie daje sobie ręki uciąć bo:
1. Nie jestem przy tobie i może coś źle klikniesz, masz wirusa, p--------e cię prąd bo komp źle działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Nie mam za to nic. Ba tracę
  • Odpowiedz
@Uzapi: to tam co godzinę będziesz miał te tokeny do zebrania. Możesz to robić co godzinę albo raz na tydzień. Za 2 dni 13h 30 minut to będzie dostępne do handlu na binance. Wtedy sprzedajesz albo czekasz na pompę. Potem, jak za 25 dni farmienie się kończy to wchodzisz tam i robisz unstake bnb. Masz więcej bnb bo sprzedałeś te tokeny za bnb. Czekasz aż będzie następne farmienie i powtarzasz.
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze Czyli APY to % który zarobię np mam 100bnb APY wynosi 5% to dostanę 5 BNB za free? A na aplikacji wiesz gdzie znaleźć ile tokenów do odebrania?
  • Odpowiedz
  • 0
@Uzapi to apy przeliczne jest w $. Bo dostajesz tokeny gry a nie bnb. Dopiero te tokeny możesz sprzedać, za bnb czy tam co lubisz. Plus to jest liczone w skali roku. A te farmienie trwa miesiąc. Więc dostaniesz 1/12
Apki nie używam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Uzapi musisz wyciągać z tego staking. Co godzinę powinny się tam pojawiać. Ale claim możesz robić jak ci pasuje. Ew przerzuć do bnb vault, tam będzie samo wypłacało raz dziennie na konto. Plus jeszcze bnb. Ale wtedy zacznie Ci naliczać tokeny dopiero od północy i pierwsze wypłaci jutro koło północy
  • Odpowiedz