Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #cardano #ada #binance #trading

Drogie Mirki, wczoraj postanowiłem zrobić małe zakupy na binance, kupując m.in. Cardano (500 szt.). Nie ustawiałem żadnego stop-lossa - ot po prostu, zobaczyłem że zlecenie wypełnione w 100% i nie wracałem do tematu do dzisiaj rana. Otóż po obudzeniu się dzisiaj i zerknięciu na portfel spot okazało się, że ponad połowa ada wyparowała. Z 500 sztuk kupionych wczoraj, które miałem dzisiaj transferować na yoroi wallet widzę 214 ada w portfelu (sic!). Wiecie może o co w tym chodzi? Historia transakcji przejrzana, nic tam się nie działo od wczoraj. Apka zaktualizowana. Ktoś? Coś?
Pobierz Qaty - #kryptowaluty #cardano #ada #binance #trading 

Drogie Mirki, wczoraj postan...
źródło: comment_16193291920iwx8S9ucSdnhoTM7rnEsm.jpg
  • 11
@Nemrod: nic a nic, historia transakcji pusta. Może jakiś bug w apce albo inne przeciążenia zaliczają w związku z korektą, nie wiem. Poczekam kilka godzin i sprawdzę potem. Dziwna sprawa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@t4ko: @Nemrod: @marcoverone: po kilku godzinach coś zaskoczyło i spot pokazuje już prawidłowe ilości moich ADA. Co dziwne podczas logowania przez przeglądarkę też początkowo wyświetlało mi błędną ilość. Tak czy owak dzięki za odpowiedzi!