Chciałem zobaczyć jak działa stały stacking w BNB. Wczoraj wieczorem zrezygnowałem z tego i kliknąłem "wykup wcześniej" a status mam "przed". BNB nie wróciło mi jeszcze do portfela. Czy muszę coś jeszcze zrobić, czy po prostu trzeba poczekać powiedzmy 24h?
#binance #kryptowaluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki pytanko. Próbuję na małych kwotach ogarniać przesyłanie krypto na portfele. Tu wypłata z Binance do Coinomi. Ta prowizja przy wyższych kwotach też będzie taka duża? Którą giełdę i portfel polecacie żeby najkorzystniej wychodziła wypłata z giełdy na portfel? Planuję tak wpłacać co miesiąc parę stów i jak się uzbiera z 1500-2000 zł to wypłacić na portfel, ale nie chcę się zaskoczyć tak jak teraz i zobaczyć taką prowizję ( ͡°
gubula - Mirki pytanko. Próbuję na małych kwotach ogarniać przesyłanie krypto na port...

źródło: comment_16218867257X2Yz3oNwFRirbKL7GpkxF.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gubula: tak. w skrócie- nie opłaca się robić małych przelewów bo większość zżera prowizja. Dodatkowo przy dużym ruchy giełdy (przy np spadkach jakie były ostatnio) GAS price potrafi wynosić nawet 0.5 ETH. Niektórzy się na to potrafili ładnie wj***ać :) dlatego warto obserwować tą stronkę co Ci wysłałem wcześniej. Powodzonka
  • Odpowiedz
@gubula: Mylisz oplate w sieci z prowizja, nawiasem jak wszyscy ktorzy sie do tej pory wypowiadali.

Bianance bierze 0.006 eth od wyplaty (wedlug regulaminu), niezaleznie od kwoty. Chcesz taniej to szukaj innej gieldy.
Na sieci eth sa oplaty (NIE PROWIZJA), sa zalezne od tego jak szybko chcesz przeslac i jak duzo jest transakcji. Tu nie ma rady, musisz ogarnac statystyki kiedy oplaty sa najmniejsze. To jest niezalezne od gieldy, na
  • Odpowiedz
Witam czy ktoś płacił kartą revolut na binance ? Bo raz mi przeszło a teraz wyskakuje odrzucone
#binance
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#binance #trustwallet
O co chodzi z kupnem w panceswap np Ady czy Etheru.Dostajemy Adę która da się wysłać na Binance i wyląduje w kategorii Ada czy utworzy się tam również Binance Peg Cardano jak w trustwallecie? Czy lepiej taki zakup Ady czy Etheru zamieniać na BnB i w tym krypto wysłać na Binance lub innym tańszym krypto do przesłania.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam pomocy w celu wytłumaczenia kilku rzeczy dotyczących #binance czy znajdzie się ktoś? :D mogę się jakoś odwdzięczyć, no nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) #kryptowaluty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czecotam: @czecotam: Na Binance przelewasz z Revoluta euro przelewem sepa - darmowe i natychmiastowe. Binance ma prowizje 0,1%, przy posiadaniu BNB spada o 25%, jest para bezpośrednio btc/eur. Przy sprzedaży znowu 0.1% i przelew sepa euro na Revolut za 0,80 euro
  • Odpowiedz
#binance #kryptowaluty
Jak wypłacić pieniądze z Binance na konto bankowe ? Obecnie mam je w p2p w busd A chce przelać na konto bankowe. Ktoś podpowie jak to zrobić w aplikacji najlepiej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaktualizowala mi sie aplikacja binance i mam teraz jakas wersje lite, w ktorej nie da sie nic sprzedac/kupic ani nie ma zakladki z futures. Wie ktos jak to naprawic?
#binance #kryptowaluty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej świry z tagu #kryptowaluty czy ktoś z was używa i płacił kartą #binance ? Zamówiłem fizyczną kartę, która jeszcze nie przyszła, ale mam aktywną kartę wirtualną. Doładowałem do niej euro, dodałem do Google pay i żadna płatność nie przechodzi. Miał ktoś podobny problem?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach