Poziom irytacji rośnie.
Robię transfer SEPA (jedyna opcja bez prowizji z walutowego €€ na binance) czekam grubo jeden dzień.
W międzyczasie załamanie krypto, wpada sianko i co.....
I kur.... wszystko wraca do góry (╯︵╰,).
Kto się obłowił coinami na dołku (
Robię transfer SEPA (jedyna opcja bez prowizji z walutowego €€ na binance) czekam grubo jeden dzień.
W międzyczasie załamanie krypto, wpada sianko i co.....
I kur.... wszystko wraca do góry (╯︵╰,).
Kto się obłowił coinami na dołku (





















#bitcoin #binance
Komentarz usunięty przez autora