Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Noclegi w #bieszczady z sauna? Biorę po 200zl z konta kazdej drużyny i słucham państwa.
@19michael86 zazdroszczę, ja ze Smereka zwykle mgłę podziwiałem, btw mamy oficjalny dowód, że ziemia jest płaska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@Springfield: @majkel_dzekson: grunt że widoki zajebiste. Btw przybliżenie 20x. No i to tylko 180km 2 linii prostej
- 4
- 2
@high_hopes: ok 180km
źródło: comment_1641625552idSBWLxkvjnqc16cpqj37c.jpg
Pobierz11
9-tysięczne Ustrzyki Dolne chcą w Bieszczadach zbudować lotnisko

Ustrzyckie lotnisko miałoby obsługiwać ruch krajowy i czarterowy i zwiększyć ruch turystyczny w Bieszczadach. Burmistrz: „Do najbliższego węzła na autostradzie w Orłach jest 70 km, a do najbliższego zjazdu na S19 około 90 km. Jaką inną alternatywę niż połączenia lotnicze mamy dla Bieszczad?”.
z- 20
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#zeglarstwo #solina #bieszczady
Polecicie jakąś czarterowanie jachtów żeglownych na j. Solińskim? Czarter skąd zawsze brałem zwija się w tym roku i nie wiem od kogo brać.
Polecicie jakąś czarterowanie jachtów żeglownych na j. Solińskim? Czarter skąd zawsze brałem zwija się w tym roku i nie wiem od kogo brać.
Mniej więcej dekadę temu na najpopularniejszych szlakach zimą (między świętami a sylwestrem) spotkało się umiarkowaną liczbę osób, niczym nadzwyczajnym nie było że np na Tarnicy czy Rawkach można było trafić chwilę samemu. Mniej popularne szlaki nierzadko trzeba było torować.
Przez lata ilość ludzi systematycznie rosła osiągając apogeum w zeszłym roku gdzie Tarnica wyglądała trochę jak latem - ludzie idą gęsiego, a na szczycie nie za bardzo jest miejsce.
Okazało się że zeszły
Przez lata ilość ludzi systematycznie rosła osiągając apogeum w zeszłym roku gdzie Tarnica wyglądała trochę jak latem - ludzie idą gęsiego, a na szczycie nie za bardzo jest miejsce.
Okazało się że zeszły
źródło: comment_1640950252ii8XNSxJ1d35YwNifcIg8L.jpg
PobierzCzy ktoś z okolicznych mieszkańców Soliny, może się wypowiedzieć o jakiejś możliwości transportu w nowy rok z miejscowości typu zawóz, bukowiec itp (ogólnie południowe brzegi jeziora) do Polańczyka? Muszę dostać się tam z Zawozu (17km) na 9 rano, bo później na Kraków nie jedzie kompletnie nic. Najwyżej jebnę to na piechotę, przynajmniej przetrzeźwieje, ale jakby jakiś lokalny busik cisnął o tej porze to była by bajka. Taksówki jak rozumiem z Polańczyka też
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zwiadowca_Historii: jakoś do dzisiaj nie możemy doprosić się o zwrot Ossolineum
@Zwiadowca_Historii: jakie to głupie, że dwie strony nie mogą się dogadać przez co zabytkowe dzwony muszą być gdzieś przechowywane po piwnicach
- 6
Dobry wieczór. Oto Bruno - bieszczadzki pies podwórkowy z maleńkiej wioski leżącej tuż przy granicy, który dzisiaj postanowił spontanicznie być naszym towarzyszem podczas szwędania się wzdłuż granicy. Bruno przemycił patyka z Ukrainy ;) i wykorzystując go opracował sztuczkę, którą chciałby Wam wszystkim pokazać.
#bieszczady #smiesznypiesek
#bieszczady #smiesznypiesek

- 2
@50dzielonena5: ciekawe, dużo mieliśmy zabaw podwórkowych w '80/90 ale to nie znałem. A teraz psy w Bieszczadach w to grają :)
2381 + 1 = 2382
Tytuł: O północy w Bieszczadach
Autor: Wiesław Hop
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788320557015
Tytuł: O północy w Bieszczadach
Autor: Wiesław Hop
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788320557015
źródło: comment_1640768297mf7lUz7WRntX7PNadIonfc.jpg
Pobierz- 15
Jest w pytę
#bieszczady
#bieszczady

2
Bieszczadzkie leśne trasy czekają. Czas na narciarskie imprezy

Od kilku dni czynne są już biegowe trasy narciarskie w Ustjanowej, w Czarnorzekach i w Mucznem (Podkarpackie). Wkrótce też na leśnych duktach odbędzie się kilka ciekawych imprez sportowych.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Aktualnie ze Smerka widać (jak mi się wydaje) Tatry :)
#bieszczady
#bieszczady
źródło: comment_1640610280vvC4FnbhENFZAaCqbYae7B.jpg
Pobierz- 2
@kabzior: tak, to Tatry. W Bieszczadach wbrew pozorom częsty widok :)
- 1
@skrytozgroza: nieźle, tym bardziej się cieszę że się trafiło, na przestrzeni lat już, nie wiem nawet, pewnie ze 30 razy tam byłem i to jest pierwszy raz jak widziałem Tatry.
Były jak na dłoni, na żywo dużo większe niż na tym zdjęciu, bo to tylko telefonem robione.
Były jak na dłoni, na żywo dużo większe niż na tym zdjęciu, bo to tylko telefonem robione.
Kojarzycie jakieś godne uwagi wyciągi narciarskie w Bieszczadach? Słyszałam, że ruchu na stokach tam nie ma i wyjeździć się można. #bieszczady #gory #narty
@monalisssa: W Bieszczadach nie ma wyciągów. W Kalnicy kiedyś był, ale czy jeszcze jest nie wiem, poza tym to ośla łączka. Masz w Ustrzykach Dolnych Lawortę i Gromadzyń, ale to jeszcze nie Bieszczady. Podobno na Ukrainie niedaleko granicy jakiś fajny ośrodek otworzyli jakiś czas temu ale to nie wiem.
- 3
- 1
Jezioro Solińskie - plaża w Polańczyku
https://youtu.be/AeXcBvjZG4Y
#polska #bieszczady #turystyka #wakacje #ciekawostki
https://youtu.be/AeXcBvjZG4Y
#polska #bieszczady #turystyka #wakacje #ciekawostki


















Tytuł:
Instynkt. O wilkach w polskich lasachAutor:
Anna MaziukGatunek:
reportażISBN:
9788381913515źródło: comment_1641744066u7R2q7QdjbaIslwuSZr3OB.jpg
PobierzŚrednia ocena z Wykopu: ★★★★★★★★☆☆ (8.0 / 10) (2 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-02-01 12:00 tag z historią podsumowań »
W abonamentach: www.legimi.pl
Kategoria książki: reportaż,