po czym poznać że lekarze mają mało dzieci?
po liczbie zakopów znalezisk o nich na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sluzbazdrowia #szpital #nfz #lekarze #bekaznfz
po liczbie zakopów znalezisk o nich na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sluzbazdrowia #szpital #nfz #lekarze #bekaznfz













Może trochę komuna, ale jak dla mnie wprowadzenie maksymalnych stawek dla lekarzy, lekarzy specjalistów (z wyodrębnieniem specjalistów kluczowych/rzadkich jak np. anestezjolog, psychiatra dziecięcy, endokrynolog - którzy zarabialiby troche więcej) oraz jednocześnie wprowadzenie jakiegoś zdrowo rozsądkowego limitu miesięcznego typu do 250h z jednoczesnym ograniczeniem pracy na rynku prywatnym (albo lekarzu zdobywasz doświadczenie i pracujesz w szpitalach ze sprzętem, albo rypiesz recepty/zwolnienia w prywatnych przychodniach ale