@Hydrazant: jakbyś miał 6h na granie tygodniowo to byś wiedział. jak czas odblokowywania jest zrobiony pod bez-życiowców to nie ma się co dziwić, ze ludzie wolą w godzinę odblokować tyle co normalnie by im zajęło tydzień
  • Odpowiedz
Nie mam siły do tej gry.

Twórcy drastycznie zredukowali osiągnięcia. Wchodzę wczoraj do gry a tu spam zdobytych osiągnięć xD Jak nie w jedną, to w drugą stronę xd

Poza Tym nie wiem, jak działa ta przeglądarka serwerów, ale raz nie wyszukuje mi niczego z danych filtrów a po odświeżeniu już coś jest. Ale zazwyczaj nie wyszukuje. Twórcy ewidentnie coś kombinują żeby każdy grał na ich zakładkowym casualowym conqueście a nie na tych z
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#battlefield #battlefield6 mimo, że przeciwko mnie była architektura gpu, ch*jowe sterowniki oraz slop developerzy battlefielda to i tak udało mi się wygrać battle royale ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qwertyasdf123:
dla snipera pod lewy przycisk myszy, strzelasz i od razu zeruje. Dla innych klas trzeba przełączyć na inny klawisz, inaczej będziesz za każdym strzałem selektor ognia przełączać
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#battlefield #battlefield6 #bf6 #gry
Podbój z samą piechotą na dużych mapach jest świetny.
Szkoda tylko, że wszystkie pojazdy są zakazane, a nie tylko czołgi/helikoptery szturmowe/odrzutowce
i dodatkowo ostatnia kafelka w menu, więc długo trzeba czekać na pełny serwer ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SgtPepper1942: jeśli chodzi o konsole to pewnie bardzo mało ludzi korzysta z tych customowych serwerów, niezależnie jakie tryby by były. Dlatego jest taka wrzawa, że co chwilę majstrują coś w tych wyborach na głownym ekranie - teraz usunęli closed weapons conquest i escalation. Ja bym chciał w końcu we filtrze closed weapons, ale nie zrobią, bo pewnie za dużo by codowców samych zostało xd
  • Odpowiedz
@musztym: Bo to trash tier mapa, która ma r-------y balans i beznadziejne flow? XD
AA które może cie namierzać na twoim respie nawet jak nie wystartujesz jetem/helką, wąskie granice i brak możliwości flankowania, respiąc się na C jesteś odsłonięty z każdej strony to nawet obok przeciętnej mapy nie stało
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@CipakKrulRzycia: @suchabulka @10129 zainstalowałem se najnowszy sterownik wczoraj dodany na nvidia. Działa w miarę normalnie. Po wstępnej analizie coś widać, że thread execution control unit się zapycha i się robią kolejki i wtedy procesor ma problem
  • Odpowiedz
Ten tryb BR w sumie podoba mi się bardziej od tego standardowego multi, mapa słusznych rozmiarów, bo te niby duże mapki na np. conquest sa takie klaustrofobiczne i chaotyczne na dobrą sprawę.
Fajnie jakby zrobili taki tryb 50 vs 50 z różnymi misjami na tej mapce z BR, bo jest fajny potencjał na lotnictwo i pojazdy.
Te ostrzały artyleryjskie/lotnicze, dużo większa destrukcja to super sprawa.

#battlefield #battlefield6
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#battlefield6
Miał być sezon 1 do odbioru w pełni za darmo, dla ludzi z problemami przy premierze, nic nie dostałem, żetona też nie. Gdzie się dokładnie odzywać z tym problemem? Do supportu EA? Czy jakiegoś supportu BF? Co z tym robić
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bf6
Wczoraj znowu był problem z zapełnianiem serwerów czy to na eskalacji czy na closed weapons. Albo wszyscy grają w BR albo Hallowen.
Od godziny 19 do 1. Mapy musiały być wypełniane botami. Gdzie w poprzedni weekend było w porządku. #ps5 #battlefield6
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach