Że relacjonuje spotkania Korwina-Mikkego nie znaczy że ma coś z nim wspólnego.


@jack-lumberjack: w tym wypadku wszyscy wiemy, że ma bo przecież Axelio to "polityk" KNP, kandydował z ich list w wyborach (dziwne, że media tego nie pochwyciły i przedstawiają go tylko jako sympatyka JKM:P)
  • Odpowiedz
Totalnie nie czaje komentarzy typu : "Dajcie @Axelio spokój przecież nie zrobił nic strasznego" itp Szanuje to, że ktoś walczy o swoje poglądy, próbuje się przebić z nimi do ludu, bo chce przemówić ludziom do rozsądku itp Ale są chyba jakieś granice moralne które odnoszą się do tego w jaki sposób się tego dokonuje. Zastanawiam się @Axelio co Cie podkusiło do tego, żeby p-------ć w twarz dziennikarzowi - jaki by
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4lutki: cóż, zbiorowa odpowiedzialność. Tak jak na woodstocku ludzie bez powodu zaczęli przepraszać Miecugowa tak z drugiej strony wykop został naznaczony przez to co zrobił Axelio.

Co do samego zajścia to pewnie wlazł na żywioł, walnęła adrenalina i nie wiedział co zrobić i takie to nie uderzenie, nie klepnięcie, nie ogarnął sytuacji.
  • Odpowiedz