Przyznać się który debil wpłacił temu tępemu żebrakowi pieniądze na zbiórkę. Z drugiej strony dopiero dziś znalazłem jego tag - dlaczego ten odpad nie został zutylizowany?
#axeliocontent
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem się tylko zapytać was tutaj zgromadzonych za co wszyscy gnoją tego typa?
Jest prawdą że przez niego wylogował się że świata już jakaś dziewczyna?
Ż czego ten typ żyje?
#axeliocontent
Kaudi - Chciałem się tylko zapytać was tutaj zgromadzonych za co wszyscy gnoją tego t...

źródło: 1000017155

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@abralinc: nagra pewnie, że wszyscy winni tylko nie on. Że wszystko to wina Dominiki on dobry bez wad. Oskarek ma taki problem, że widzi zwadę tylko u innych a w sobie nie. I generalnie nie umie przyjmować krytyki dlatego każdą krytyke w swoją stronę usuwa i blokuję ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
#axeliocontent pamiętam jeszcze z okresu przedDominikańskiego jak robił lajwa z pokoju i rzucił, że są rzeczy okropne ale najbardziej ochydne to jest lizanie ci^&i. Chyba nie smakowało jak PRLowskie bambino na plaży w Ustce w 89'. Kiedyś próbowałem ten fragment znaleźć ale szybko poległem.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#axeliocontent oglądanie Aksela to takie guilty pleasure dla mnie. Jak widzę jak on tego poloneza drutuje i cedzi przez zęby, że jaka fajna pasja kurrrrrr%%a bo kupił auto co się nadaje do kasacji ale umysł autysty nie pozwala i ta wewnętrza walka żeby jak najszybciej polepić dziury i oddać jakiemuś kolejnemu paprokowi do lakierowania. Walka człowieka z materią i jego własnymi ograniczeniami. Z ostatniego filmiku dowiedziałem się, że dzięki polonezowi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach