Po całodniowych zaległościach przejrzałem #axeliocontent i miałem sporo śmieszkowania, jednakowoż w głowie mi się nie mieści żeby coś takiego zrobić ;_; Axelio się nie patyczkuje tylko stosuje #czarnolisto nawet i w prawdziwym życiu :)
@feliks-dzierzynski: Sprawa nabrała rozgłosu, TVN będzie cisnąć oficjalnie plus pewnie uruchomi swoje szerokie mniej oficjalne kontakty, więc Oskar się nie wywinie i dostanie wyrok z górnej półki bez zawiasów :>
@FilozofujacaCalka: W dupie mam Axelio. Miał szansę zrobić taką akcję i w tak pokojowym stylu że nawet JKM by sobie zwalił z zachwytu. S--------ł to wszystko po całości...
#oswiadczeniezdupy w sumie szkoda mi @axelio mimo tego, że jest lekko jebnięty to możliwe, że dostanie odsiadkę. Jak płemieł zabrał głos w sprawie takiej błahostki to nie są żarty i będzie pokazówka. Ciekawe czym nasz się wykopowy celebryta kierował. #axeliocontent
@SebusPL: Zrobić coś, a zrobić coś mądrze to jest różnica. Często tylko robiąc coś - bez przemyślenia - tylko jeszcze się osłabia swoją pozycję - tak jak ten kretyn z woodstocka. Przez takie "działanie" zrobił po prostu negatywny PR sobie i dał pretekst do negatywnego PRu Korwina etc., przez to że otwarcie przyznawał, ze jest jego zwolennikiem. "Działania" ludzi głupich bardzo łatwo obrócić przeciwko nim.
Matka do mnie mówi "słyszałeś o tym co się stało na woodstock'u"? Odpowiadam, że tak a ona na to "no, on jest od Korwina". Media swoje już zrobiły... #axeliocontent
@gangstaproblasta: Napisałem, że sam to dzisiaj dodałem, ale w sumie to nie ma sprawy, po czym napisał mi na PW, żebym uważał, bo mi w-------i i od tej pory będzie zakopywał każde moje znalezisko i minusował każdy mój komentarz.
BEKI CIĄG DALSZY, NIE WIERZE, ŻE COŚ TAK GŁUPIEGO ROZPĘTAŁO ĄŻ TAKA GÓWNOBURZE XD :
"Były działacz opozycji antykomunistycznej Krzysztof Wyszkowski skomentował słowa Tuska następująco:
"Premier Donald Tusk uznał za stosowne osobiście wziąć w obronę dziennikarza „zaprzyjaźnionej telewizji”, spoliczkowanego na imprezie „Róbta co chceta”.
@pandapl: Chodzi mi o to, że Owsiak nie może o tej sytuacji nie mówić. Z jednej strony musi mocno zaznaczać zaistniały wyraźnie wśród publiczności brak akceptacji dla zakłócania porządku, to normalne i każdy by tak zrobił. W przeciwnym wypadku sytuacja powtarzałaby się coraz częściej a ludzie przestaliby się pilnować. Z drugiej strony milczeniem przyznałby, że Woodstock nie jest wcale super- bezpieczny – a to jedna z głównych linii budowania wizerunku
@pandapl: Na tym to polega. Poza tym z mediów z natury rzeczy (czyli że to nic złego, ale trzeba mieć tego świadomość) docierają do Ciebie tylko te informacje i wypowiedzi, które ktoś inny uznał za istotne albo akurat pasowały mu do czegoś
O Woodstocku co roku jest to samo, można by nawet filmików i zdjęć nie zmieniać, a nikt by się nie zorientował. A biją się tylko tym razem, to