słuchajcie mikroby szkoda chłopaka - co by nie było, robicie sobie z niego jaja, a on teraz podejrzewam nie ma dobrego humoru - ulitujcie się nad nim i piszmy petycję do Prezydenta o ułaskawienie

#axeliocontent
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mhrok87: Chyba żartujesz? Ja rozumiem, można wyskakiwać na scenę z jakąś kartką by mieć atencję, ale żeby n---------ć kogoś po ryju?

Narobił szkody sobie, narobił szkody wypokowi, narobił szkody wszystkim innym.
  • Odpowiedz
Zauważyliście taką gradację afer wykopowych? Najpierw nikogo one nie obchodziły, potem jakąś garstkę bordowych, później już wchodziły na główną, następnie zajmował się nimi cały serwis, potem trafiały do prasy. Teraz jest telewizja, premier udziela komentarzy... Co następne? Watykan, Biały Dom?

#axeliocontent
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach