Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Poszedłbym spać, ale sprawa z @Axelio jest tak fascynująca, że będe czuwał. #axeliocontent
O axelio:
Zaimponował mi, ale nie tym, że (tak jak twierdzą wielce mądrzy internauci i Miecugow) zaznaczył swoją obecność, tylko dlatego, że o coś mu w życiu chodzi i nie jest konformistą. I co z tego, że tak głośno i wszędzie mówi o swoich poglądach? Ludzie widzą w tym coś chorego i to jest właśnie u nich chore. Nie każdy musi się skrywać w swoim własnym środeczku i nie dla każdego "złoty
@Baron_Al_von_PuciPusia: Pójdę zastrzelę kogoś na ulicy, co się będę kryła sama w sobie; zaznaczę swoją obecność przebojowo.
- 3
jest w tym dużo prawdy
@staa: Ja tam prawdę widzę inaczej. Axelio to kuc, który się zagalopował gdzieś tam w tych swoich poglądach. Jest cała masa ludzi, którzy podkreślają swoje poglądy. Jest cała masa nonkonformistów - to się stało modne właściwie - ale ile takich osób tworzy sobie wirtualny świat jak axelio i ilu ludzi kończy uderzając publicystę na największej imprezie Europy?
1. AXELIO
2. ???
Żądam permanentnego bana dla Axelio, takie bydło nie powinno być wpuszczane na ten kulturalny serwis!
#axeliocontent
#axeliocontent
@Baron_Al_von_PuciPusia: *kult krula
@adrian977: krul wykopu oficjalnie odrzuca twoją prośbę.
- 7
@gufno93: Stara gwiazda z nowymi hitami.
- 0
@feliks-dzierzynski: To pewnie jakiś agent posłany, aby zlikwidować Miecugowa. Ci co go szkolili, to przynajmniej by jakiś film z Bondem obejrzeli, bo tak to się chyba nie robi jak on.
- 1
- 0
@Froto: wejdziesz w gorace i bedzie
Komentarz usunięty przez autora
- 20
Wszystkich zainteresowanych oświadczeniem Axelia informuję, że napisze je jak tylko rodzice zdejmą mu szlaban na kompa.
#axeliocontent
#axeliocontent
- 3
Gdzie to oświadczenie? Ile można czekać... #axeliocontent
Dlaczego @Axelio nie ma jeszcze w profilu odznaczenia "Człowiek Legenda?" #axeliocontent #wykopsieobija
#axeliocontent #pytanie Kiedy nasza gwiazda w końcu pochwali się przeżyciami?
Swoją drogą czy padł już pomysł aby przygotować wykopaczkę dla Axelio? Możnaby zrobić ankietę co spakować a potem wysłać niech wie ,że wykop pamięta o swym "bojowniku".... #axeliocontent #lolcontent
- 0
@tranwkapsulkach: sweet focie z kumplami spod celi
Komentarz usunięty przez autora
- 4
teraz spec służby zlikwidują @Axelio
pewnie jak będzie wracał do Białegostoku
to przypadkiem wypadnie z pociągu
#axeliocontent
pewnie jak będzie wracał do Białegostoku
to przypadkiem wypadnie z pociągu
#axeliocontent
- 10
Tusk zachował się broniąc tego "dziennikarza" Miecugowa jak Cyrankiewicz w '56
"Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie."
#axeliocontent
"Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie."
#axeliocontent
@sin89: Dobrze, że trafiło na Miecugowa. Bo jakby ktoś uderzył Michalkiewicza czy innego prawicowego guru "dziennikarstwa", to mielibyśmy ładny młyn. Ale podwójne standardy na wykopie dawno przestały mnie dziwić
@sin89: Ale "Gazeta Polska", Nasz Dziennik, Uwarzam Że i TV Republika oraz TV Trwam stoją
- 3
Komuś się chce pozbierać całą aferę do kupy? Linki, memy, filmiki, itd.
Tu się tego nie spodziewałam
#axeliocontent
Tu się tego nie spodziewałam
#axeliocontent


















"Popieram i głosuję na JKM-a" xD