Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 12
@slavoy
@czarlipe
@Dan_Glannzig
@WarmWeather
@En3rgy 4 gradacje papieru ściernego, na to dwustopniowa polerka i na to powloka ceramiczna
@czarlipe
@Dan_Glannzig
@WarmWeather
@En3rgy 4 gradacje papieru ściernego, na to dwustopniowa polerka i na to powloka ceramiczna
- 15
@WarmWeather 600,1000,1200 i 2000. Do tego 3M zielony korek i twardy pad, potem mleczko wykończeniowe na miękkim padzie.
Zaczynam detailing wnętrza, jak kogoś to interesuje to w komentarzach będę wrzucał wszystkie etapy po kolei :)
#detailing #autodetailing
#detailing #autodetailing
źródło: comment_bTomaIddYBWQwGRLyGpd2MZtFTEpoasJ.jpg
Pobierz- 2
No i narazie tyle dziś więcej nie zdążyłem,za jakąś godzinę pojadę umyć na 2 wiadra s klasę :)
- 2
@Myszoskocznia: @mDick: sry że was wolałem ale nie widziałem jak pisaliscie abym tego nie robił; ) autko umyte na bedotyku (za tydzień i tak idzie na powłokę wiec detailingowo mi się nie chciało to tyle ;)
źródło: comment_oEW5xyHDVez5g76efLsczVY0jZyMAXyb.jpg
Pobierz- 1
Czesc!
Chce malozyc powloke ceramiczna na auto, ktory zaklad mozecie polecic w Rzeszowie?
Dzieki za pomoc!
#rzeszow #cardetailing #autodetailing #detailing
Chce malozyc powloke ceramiczna na auto, ktory zaklad mozecie polecic w Rzeszowie?
Dzieki za pomoc!
#rzeszow #cardetailing #autodetailing #detailing
- 1
@NoAngel: Onyxx, zdecydowanie: http://www.autospa.onyxx.pl/ Jest teraz coraz więcej studiów "detailingowych" w Rzeszowie i łatwo się naciąć na partaczy. Onyxxa bardzo polecam, sam tam nakładałem kwarc pół roku temu i jest ekstra.
- 1
@psylo: dzieki wielkie za cynk! poczytam neta jeszcze.
#cardetailing #autodetailing #detailing #motoryzacja
Wosk soft99 fusso, co się stanie jak naloze wosk do jasnych lakierów, na ciemny lakier? Czy efekt będzie podobny jak w przypadku próby dzielenia przez zero?
Na necie widziałem kilka porównań i ja tam różnicy nie widziałem za bardzo
Wosk soft99 fusso, co się stanie jak naloze wosk do jasnych lakierów, na ciemny lakier? Czy efekt będzie podobny jak w przypadku próby dzielenia przez zero?
Na necie widziałem kilka porównań i ja tam różnicy nie widziałem za bardzo
- 2
@07zglosSie: pewnie będzie słabszy efekt przyciemnienia lakieru
@07zglosSie wątpię w to że dałem za dużo wosku. Nakładem fusso kilka razy na jasny lakier i postanowiłem nałożyć raz na ciemny i zostały takie smugi patrząc pod słońce
- 1
Mirasy jaką markę opon zimowych proponujecie? Mam na oku goodyear ultra grip 9. Dobre są?
#motoryzacja #autodetailing
#motoryzacja #autodetailing
#motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #cardetailing #detailing #autodetailing
Warto spryskać sylikonem w sprayu zawiasy i zamki?
I tak go używam do uszczelek a zawsze lepiej posmarować byle czym niż niczym.
Tylko boję się żeby nie było tak jak z WD40 że niby smaruje a tylko pogarsza sprawę.
Warto spryskać sylikonem w sprayu zawiasy i zamki?
I tak go używam do uszczelek a zawsze lepiej posmarować byle czym niż niczym.
Tylko boję się żeby nie było tak jak z WD40 że niby smaruje a tylko pogarsza sprawę.
źródło: comment_y9PeIjbeVOTCpCB0VJHUEP1fDIOkUyAV.jpg
Pobierz- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
@PawelW124: u nas w rodzinie to TOWOT był podstawowym smarem.
Smary K2 znajdziesz w każdym motoryzacyjnymi większym Hipermarkecie.
https://k2.com.pl/produkty/k2-bialy-smar-z-ptfe
Smary K2 znajdziesz w każdym motoryzacyjnymi większym Hipermarkecie.
https://k2.com.pl/produkty/k2-bialy-smar-z-ptfe
źródło: comment_K49gKJwu9CdfhcI6MrFN2UZrzPYfU43y.jpg
Pobierz
@07zglosSie Ale o co chodzi?
@07zglosSie: wiadomo, ale na czarnym najbardziej widać
Tym razem Opel Astra i zaparowane lampy.. Poza polerka osuszenie klosza od środka. Niestety kondycja kloszy nie pozwoliła na lepsze wyprowadzenie..
#detailing #autodetailing #polerowanelampy
#detailing #autodetailing #polerowanelampy
źródło: comment_sXlkyT9gdExkiTRfezaU7tO7RvjMFUEg.jpg
PobierzKolejne lampy zrobione. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Dodatkowo otwieram nowy tag. #polerowanelampy
#detailing #autodetailing #polerka
Dodatkowo otwieram nowy tag. #polerowanelampy
#detailing #autodetailing #polerka
źródło: comment_5NouLj2fmuw844UUg0Ey4uybehnX59gK.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@BySpeedy:
Zabezpieczasz to jakoś później??
Zabezpieczasz to jakoś później??
- 0
@ameliniowyguzik od dzisiaj ceramika
- 9
Taka tam pełna korekta na BMW 330d ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#detailing #cardetailing #autodetailing #barnsley #doncaster #lanzawbarnsley #uk
#detailing #cardetailing #autodetailing #barnsley #doncaster #lanzawbarnsley #uk

Szału może nie ma,w domu mam jeszcze vampire ,pianownicę ręczna i zwykły ADBL shampoo myje na 2 wiadra
#autodetailing #detailing #chwalesie
#autodetailing #detailing #chwalesie
źródło: comment_tm2UJd2wNgqScUO1dTQ9PZaCChjuhA6N.jpg
Pobierz@kaktus1202: przez chwilę myślałem, że to garaż i tam stoją takie duże butelki xD
- 1
@Presthe: ale dla mnie wystarczająco aha jeszcze mam tar and glue
Lecimy z tematem,raz na 3 miesiące konserwuje skórę, a co 2 tyg czyszczę drewno itp
#detailing #autodetailing
#detailing #autodetailing
źródło: comment_JMmnW23pvyDE36BdAXirYSuhF7lbUE6y.jpg
Pobierz- 1
- 2
@kaktus1202: nice1
- 1
Polecicie jakiś sklep stacjonarny z artykułami do #detailing w #warszawa?
#motoryzacja #stolica #autodetailing
#motoryzacja #stolica #autodetailing
@BySpeedy: Czym zabezpieczasz powłokę?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Motomirki, polozylem powloke ceramiczna na lakier w samochodzie i teraz musze jezdzic brudnym, bo nie wiem jak go myc :( Czy ktos spotkal sie z podobnym problemem? Dostałem w komplecie mały szampon, ale najchętniej myl bym zwykłym pistoletem na myjni.
#motoryzacja #detailing #autodetailing #warszawa
#motoryzacja #detailing #autodetailing #warszawa
- 2
@zuch_chlopak: znam parę osób, które mają powłoki i normalnie myją zwykłym programem. Powłokę i tak chyba co roku się odświeża.
Bez przesady, auto jest dla Ciebie, powłokę nałożyłeś w celach ochrony i wygody. Nie ma co wydziwiać.
W ogóle to skoro ją nałozyłeś w jakimś warsztacie to po prostu tam zadzwoń i się zapytaj. Oni będą wiedzieli najlepiej jak myć auto po zastosowaniu tego środka, który masz na aucie.
Bez przesady, auto jest dla Ciebie, powłokę nałożyłeś w celach ochrony i wygody. Nie ma co wydziwiać.
W ogóle to skoro ją nałozyłeś w jakimś warsztacie to po prostu tam zadzwoń i się zapytaj. Oni będą wiedzieli najlepiej jak myć auto po zastosowaniu tego środka, który masz na aucie.
@zuch_chlopak: jak byś potrzebował więcej informacji itp na ten temat to pisz śmiało na pw
Mirki mam pytanie,jutro wieczorem jadę na bez dotyk przygotować auto pod polerkę(glinka,tar and glue itp),schowam auto od razu do garażu i w poniedziałek chciałbym z samego rana wziąć się za korektę(menzerną 3500 chce tylko fusso przed zimą ściągnąć) bo w niedziele cały dzień mnie nie ma, i tu mam pytanie jechać w poniedziałek przepłukać go wodą czy tylko ipa i fibra wystarczy jak porządnie go jutro umyję ??
#detailing #
#detailing #
źródło: comment_7TKOvv1hziCw0VI4KBsIAvizV6ZCGGSM.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 1
@damian_co_dalej: mam nadzieje że w poniedziałek się wyrobię z tym jak od rana będę robił bo na 22 do pracy xD
Kolejne lampy ogarnięte. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Kolejny zadowolony klient. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#detailing #autodetailing #polerka
Kolejny zadowolony klient. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#detailing #autodetailing #polerka
źródło: comment_BRGTvNaU3bPHnnjlu3h76gFiYOtaunhh.jpg
Pobierz- 4
@tt_2 papiery ścierne 600, 1000, 2000. Na to pasta 3M i twardy pad maszynowo, na to mleczko wykończeniowe i miękki pad maszynowo. Na to zabezpieczenie - twardy wosk.
- 2
@szasznik wszystko na aucie
źródło: comment_2mSg6eyCADfMzmyh2tKJ2zA2m7ObLndx.jpg
Pobierz- 7
Ostatnio udało nam się nawiązać współpracę z jednym z komisów, który chce by jego auta były w jak najlepszym stanie zanim trafią do nowych klientów. Komis niestety oddalony o 100km (autostradą 140km) ale raz w tygodniu będziemy tam działać ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Na pierwszy ogień poszedł ten mały gnojek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cardetailing #detailing #autodetailing #
Na pierwszy ogień poszedł ten mały gnojek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cardetailing #detailing #autodetailing #
źródło: comment_WTBFgpzdnQotzQ2UJYRHFsGvtLngaVyX.jpg
Pobierz- 2
- 2
Odsprzedam litrowe odlewki aktywnej piany ValetPRO Advanced Neutral Snow Foam powiedzmy 30zł/litr
#bielsko #bielskobiala #autodetailing
#bielsko #bielskobiala #autodetailing
- 2
@smieszekjanek: za 15 zł mam super promocję na półlitrową odlewkę. Zapraszam


















Polerowanie przedniej szyby da się zrobić tak jak lamp czy lepiej wymienić?
Szyba z montażem około tysiaka...
@Xaveri: wymien i po sprawie. Ja akurat tez przymierzam sie do nowej szyby bo na urlopie dziwnie się zbiła, nawet nie przypominam sobie kiedy. To samo jak jade pod slonce, to kompletnie nic nie widzę. Wszystko przez autostradowy przebieg i wysokie predkosci. Cala porysowana w mig, przod auta to samo, wszedzie odpryski.