@ScaRRyMaN: uu proszki to ja lubie najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xaveri: wymien i po sprawie. Ja akurat tez przymierzam sie do nowej szyby bo na urlopie dziwnie się zbiła, nawet nie przypominam sobie kiedy. To samo jak jade pod slonce, to kompletnie nic nie widzę. Wszystko przez autostradowy przebieg i wysokie predkosci. Cala porysowana w mig, przod auta to samo, wszedzie odpryski.
  • Odpowiedz
@07zglosSie wątpię w to że dałem za dużo wosku. Nakładem fusso kilka razy na jasny lakier i postanowiłem nałożyć raz na ciemny i zostały takie smugi patrząc pod słońce
  • Odpowiedz
@Fobiczek z oponami to tak: miekkie lepszy komfort szybciej sie zuzyja, twarde gorszy komfort dluzej beda dobre. Jesli chodzi o te druga wlasciwosc to goodyear chyba wlasnie sa w tej grupie
  • Odpowiedz
@zuch_chlopak: znam parę osób, które mają powłoki i normalnie myją zwykłym programem. Powłokę i tak chyba co roku się odświeża.
Bez przesady, auto jest dla Ciebie, powłokę nałożyłeś w celach ochrony i wygody. Nie ma co wydziwiać.

W ogóle to skoro ją nałozyłeś w jakimś warsztacie to po prostu tam zadzwoń i się zapytaj. Oni będą wiedzieli najlepiej jak myć auto po zastosowaniu tego środka, który masz na aucie.
  • Odpowiedz
Mirki mam pytanie,jutro wieczorem jadę na bez dotyk przygotować auto pod polerkę(glinka,tar and glue itp),schowam auto od razu do garażu i w poniedziałek chciałbym z samego rana wziąć się za korektę(menzerną 3500 chce tylko fusso przed zimą ściągnąć) bo w niedziele cały dzień mnie nie ma, i tu mam pytanie jechać w poniedziałek przepłukać go wodą czy tylko ipa i fibra wystarczy jak porządnie go jutro umyję ??
#detailing #
k.....2 - Mirki mam pytanie,jutro wieczorem jadę na bez dotyk przygotować auto pod po...

źródło: comment_7TKOvv1hziCw0VI4KBsIAvizV6ZCGGSM.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@tt_2 papiery ścierne 600, 1000, 2000. Na to pasta 3M i twardy pad maszynowo, na to mleczko wykończeniowe i miękki pad maszynowo. Na to zabezpieczenie - twardy wosk.
  • Odpowiedz
Ostatnio udało nam się nawiązać współpracę z jednym z komisów, który chce by jego auta były w jak najlepszym stanie zanim trafią do nowych klientów. Komis niestety oddalony o 100km (autostradą 140km) ale raz w tygodniu będziemy tam działać ()

Na pierwszy ogień poszedł ten mały gnojek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cardetailing #detailing #autodetailing #
Lanza - Ostatnio udało nam się nawiązać współpracę z jednym z komisów, który chce by ...

źródło: comment_WTBFgpzdnQotzQ2UJYRHFsGvtLngaVyX.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach