Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 43

konto usunięte via Zakop
- 10
@KanonJerzy: co to za argument, jak Martinez od roku jest lepszy od Leno nawet xD
- 10
@Minieri: CO ON ROOOOBI PATRZ W SIATKOWKE GRA
- 0
Ja tylko mam nadzieję, że Gabi na stałe zastąpi tego dostawnogę Obamejanga. Pierwszy mecz brazylijczyka i od razu widać różnicę poziomów między nim, a pozostałymi drewniakami - nie tylko techniczną, ale i wolę walki oraz szybkość. Ale znając Artetę, to Martinelli usiądzie, jest za dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz tylko się modlić, żeby nie doznał kontuzji, bo wyglądało to bardzo źle.
#arsenal #mecz
#arsenal #mecz
- 8
@hokus_pokus: Ja tylko mam nadzieję, że po meczu z Chelsea Arteta straci w końcu pracę, a wkrótce po nim na bezrobocie dołączy dwójka, która tak ślepo go publicznie popiera i go wybrał czyli Edu z Vinaiem.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 14
@TomaszHajto111: bo się uważa za drugiego Guardiolę, nie przyzna się do błędu i ma ego wielkości Jowisza. Boi się o swoją posadę, a Saliba już 3 razy wyrażał niezadowolenie z tego, że nie dostaje żadnych szans, więc go wuefista dodatkowo kara, bo śmiał śmieć burczeć na jego nieomylne decyzje. Poza tym to nie jego transfer, więc ma wywalone, że klub wydał na niego 27 mln € za Emerego.
- 3
Witam serdecznie wszystkich masochistów tzn. sympatyków klubu Arsenal F.C., którzy jeszcze tutaj dalej z nami są, już za niecałą godzinę Arsenal zmierzy się przy pustych trybunach na Emirates Stadium z Manchesterem City w ćwierćfinale Pucharu Myszki Miki:
Arsenal XI: Runarrson, Mustafi,Gabriel, Kolasinac, Maitland-Niles, Elneny, Ceballos, Cedric, Willock, Lacazette, Martinelli
ławka: Leno, Tierney, Mari, ESR, Pepe, Balogun, Nketiah
Arsenal XI: Runarrson, Mustafi,Gabriel, Kolasinac, Maitland-Niles, Elneny, Ceballos, Cedric, Willock, Lacazette, Martinelli
ławka: Leno, Tierney, Mari, ESR, Pepe, Balogun, Nketiah
źródło: comment_1608664363f8B1UF428BCRyPeU92g08S.jpg
PobierzIloma bramkami Arsenal dzisiaj przegra spotkanie?
- Jedną. 14.3% (6)
- Dwiema. 11.9% (5)
- Trzema. 42.9% (18)
- Czterema. 9.5% (4)
- Pięcioma lub więcej. 0% (0)
- Arteta dzisiaj nie przegra. 21.4% (9)
- 7
W drużynie Arsenalu panują duże podziały, a niektóre "kliki" czy jak kto woliwywołują wrogość w szatni. Skład Kanonierów jest przepakowany i Arsenal planuje pozbyć się kilku niechcianych zawodników w styczniu.
źródło The Telegraph
Popatrzmy:
- Mustafi - koniec umowy 1 Lipca 2021, chce odejść po wygaśnięciu kontraktu za darmo, bo nikt mu inny tyle nie zaoferuje teraz, a jako wolny zawodnik zgarnie tylko wysoką tygodniówkę, ale też duży bonus za podpis pod kontraktem
źródło The Telegraph
Popatrzmy:
- Mustafi - koniec umowy 1 Lipca 2021, chce odejść po wygaśnięciu kontraktu za darmo, bo nikt mu inny tyle nie zaoferuje teraz, a jako wolny zawodnik zgarnie tylko wysoką tygodniówkę, ale też duży bonus za podpis pod kontraktem
źródło: comment_1608596334EjOJriKBNOVGvK6i3F9AUG.jpg
PobierzKogo ściągnie super specjalista ds sportowych Edu?
- Wypożyczy bądź kupi Eriksena 30.0% (9)
- Kupi Buendię 16.7% (5)
- Wypożyczy Isco 53.3% (16)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Cytat z konferencji Artety
Arteta: "It's pretty incredible when you look at how we are where we are. Last year against Everton we had 25% chance to win and we won. Last weekend we had 67% chance of winning and 9% of losing and we lost. 3% against Burnley we lose, 7% against Spurs we lose."
Link do wypowiedzi
https://streamable.com/s6xxf7
Arteta: "It's pretty incredible when you look at how we are where we are. Last year against Everton we had 25% chance to win and we won. Last weekend we had 67% chance of winning and 9% of losing and we lost. 3% against Burnley we lose, 7% against Spurs we lose."
Link do wypowiedzi
https://streamable.com/s6xxf7
@Gniewo_: Gdyby ktoś myślał ze to fejk bo ja tez nie mogłem w to uwierzyć, to już przestaje być śmieszne xD
https://twitter.com/outofcontextars/status/1341057232524496910?s=21
https://twitter.com/outofcontextars/status/1341057232524496910?s=21
- 1
Tak właściwie to jakie haki i na kogo ma Arteta, że jeszcze nie wyleciał? Ludzie Solszaja wyrzucają średnio co dwa tygodnie, a w międzyczasie Arsenal jest w beznadziejnej sytuacji i Hiszpan dalej bezproblemowo się trzyma stołka.
#arsenal #premierleague
#arsenal #premierleague
- 6
Tak właściwie to jakie haki i na kogo ma Arteta, że jeszcze nie wyleciał? Ludzie Solszaja wyrzucają średnio co dwa tygodnie, a w międzyczasie Arsenal jest w beznadziejnej sytuacji i Hiszpan dalej bezproblemowo się trzyma stołka.
Wyjdźmy od tego, że Arteta ma niesamowity PR, nigdy nie widziałem by inny menadżer był tak hypowany przez media i fanów, od samego początku był pompowany balonik, sztab marketingowy Ozila jest niczym w porównaniu do tego jak
- 4
aka masz pewnosc ze przyjdzie nowy trener i cokolwiek zdziała ?
@karolzzr: Widzisz jak zespół gra, jakie notuje wyniki i jakie ma statystyki i poważnie zadajesz mi to pytanie? Arteta jest asystentem bez doświadczenia, który nie przeprowadza żadnej rewolucji, drużyna nie zrobiła pod nim żadnego progresu, przypomnę jeszcze raz, że Emery został zwolniony z bilansem 4-6-3 będąc ósmym w tabeli, mamy rok później i Arsenal pod wodzą Mikela włącza się do
@Gunnersaurus: i znowu dostaniemy w p---ę
@Gunnersaurus: @jascen:
im szybciej kolejna porażka, tym większa presja na zmiany. niech dostają po dupie. ja tam się cieszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
im szybciej kolejna porażka, tym większa presja na zmiany. niech dostają po dupie. ja tam się cieszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rybazryzem85: i ta jedna wygrana z memczesterem xD
- 1
@Sergeant_Matt_Baker: nie kop leżącego
- 1
@musiol108 Na kontrę gra więc nudnawe te mecze ale najważniejsze że skutecznie. To co Bielsa z Leeds zrobił jest świetne
Mikel Arteta musi zostać s---------y ze stanowiska i to prędko.
#arsenal
#arsenal
- 1
@waciak: wejdź na jakąkolwiek stronę angielską, czy twitterka to 90% osób broni Arteta zrzucając winę na piłkarzy
- 0
@CzarliKlunej: nic do nie zmieni, arteta zostanie chyba, ze grozba spadku stanie sie realna, narazie na to za wczesnie, ale za miesiac dwa moze różnie być.
Problem to jakość zawodników i polityka transferowa ogólnie klubu. Nie wiem na co nam Cedric? Pablo Mari? Skoro Cedricowi płacimy niezla tygodniówkę, a on jest 3cim wyborem na prawą obronę za Bellerinem i Niles. To samo Mari. Przed nim w hierarchi są Gabriel, Holding,
Problem to jakość zawodników i polityka transferowa ogólnie klubu. Nie wiem na co nam Cedric? Pablo Mari? Skoro Cedricowi płacimy niezla tygodniówkę, a on jest 3cim wyborem na prawą obronę za Bellerinem i Niles. To samo Mari. Przed nim w hierarchi są Gabriel, Holding,
- 7
źródło: comment_16084191216jZfNlaH7Wggkj6mp3fP9k.jpg
PobierzCzy Arteta odbuduje Arsenal w przyszłym sezonie?
- Tak, w lato odświeży skład i da radę 11.8% (17)
- Nie, po prostu nie jest dobrym trenerem 11.8% (17)
- Jakim przyszłym sezonie? xD 76.4% (110)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 6
jedno trzeba im przyznac, trzymaja rowny poziom od poczatku rozgrywek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tymczasem Willian kolejny zajebisty mecz..
#arsenal
tymczasem Willian kolejny zajebisty mecz..
#arsenal
źródło: comment_1608417122ItQcIR3d9SYpOutIvBvm7k.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 1
@Jednorenki_Bandyta: Teraz faktycznie widać, że nie problemem był Wenger, a wnętrze klubu - struktury, właściciel. Być może Wenger nie był fenomenalnym taktykiem, ale przynajmniej trzymał za mordę szatnie czego nie można powiedzieć o jego następcach. Zresztą Arsenal potrzebuje kapitana z krwi i kości od czasów Vieiry, później Henrego czy Toure, to nikt tam nie jest godny opaski. Nawet fabregas czy rvp mimo wielkich umiejętności nie mieli takich "jaj" i charyzmy
- 12
No jak tam Panowie 14 spotkań 8 porażek, 14 punktów, a jak Brighton jutro wygra z Shiefield United to Arsenal spadnie na 16 miejsce. Fulham ze strefy spadkowej ostatnio w lepszej formie, a gra z Newcastle, które zmagało się ostatnio z koronawirusem.
Kolejne spotkania z Premier League to:
- mecz u siebie z Chelsea, tutaj to wiadomo, a później to mecz o 6 punktów z rywalami do utrzymania w Premier League:
-
Kolejne spotkania z Premier League to:
- mecz u siebie z Chelsea, tutaj to wiadomo, a później to mecz o 6 punktów z rywalami do utrzymania w Premier League:
-
źródło: comment_1608406554BwDwK2A3IVMwiHdJ0aDfV9.jpg
Pobierz






















Gabriel po 5 niezłych meczach równia pochyla każdy mecz coraz słabszy, mustafi, cedric, nawet nie wspomnę bo ich w ogóle w klubie nie powinno być.
Runarson na ekstraklasę nawet by się nie nadawal
Eleneny