To co przeszedłem dnia 26.07.2016 roku nie śniło mi się nawet w najgorszym horrorze.Wszystko zaczęło się o godzinie 17:12 kiedy razem z kuzynem przemierzaliśmy ulice Słupska.
Nagle trzask, auto ściąga na bok.
Okazało się, że złapaliśmy kolokwialną "gumę". Temperatura na zewnętrz 35 stopni. Dzwonimy niezwłocznie do Liberty Direct, ponieważ mam wykupiony pełny pakiet OC, AC, NW, Assistance PREMIUM, Szyby oraz Opony - wydawać by się mogło, że problem zostanie rozwiązany.
Dzwonimy pod numer
Nagle trzask, auto ściąga na bok.
Okazało się, że złapaliśmy kolokwialną "gumę". Temperatura na zewnętrz 35 stopni. Dzwonimy niezwłocznie do Liberty Direct, ponieważ mam wykupiony pełny pakiet OC, AC, NW, Assistance PREMIUM, Szyby oraz Opony - wydawać by się mogło, że problem zostanie rozwiązany.
Dzwonimy pod numer



















#oc #ac #ubezpieczenia
@BajerOp dziękuję za zawołanie :)