Ostatnio zwróciły moją uwagę reklamy #tmobile. Widzialem dwie i obie pokazują facetów w złym świetle. Ktoś może też zwrócił uwagę czy to tylko mnie kłuje w oczy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam internet światłowodowy T-Mobile z ich firmowym routerem. Mam jedną nazwę sieci WiFi i sam router decyduje czy urządzenie podłączone pracuje na 2,4 czy 5 GHz. Do niedawna chodziło w miarę ok. Od jakiegoś czasu wszystko podłącza pod 2,4 GHz - najważniejsze urządzenia: TV, Laptopy, Telefony komórkowe, tablety... Pod 5 GHz podpina np. zmywarkę. Efekt jest taki że na kompie po WiFi zamiast dotychczasowej prędkości 300 osiągam np. 56 Mbps, You Tube
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Obserwator_od_10_lat: dobra praktyką jest rozdzielenie sieci na co najmniej trzy: jedna dla urządzeń, które mają mieć dostęp do internetu, jedna dla urządzeń, które mają pracować tylko lokalnie, trzecia może być dla gości i innych sytuacji.
  • Odpowiedz
Jaki jest generalnie najlepszy światłowód teraz? Play? T-mobile? Vectra? Orange?
Co byście polecali?
Czy lepiej wziąć internet 5g z takim routerem? Chodzi o Trójmiasto.
Potrzebuje jak najszybszego neta do streamowania, filmy i seriale 4k, praca zdalna + gry online (więc bez blokad żadnych), więc raczej skłaniam się ku światłowodowi.

#internet #play #tmobile #orange #vectra #porada #pytaniedoeksperta #polska
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majkkali: nie wiem gdzie mieszkasz, ale jakosc neta zasadniczo zalezy od infrastruktury, jaka masz w budynku, a nie tylko od dostawcy ;) na rzadowej stronie https://internet.gov.pl masz mape, gdzie po zalogowaniu mozesz sprawdzic, kto jakie przylacza pociagnal pod Twoj adres i jakiej sa jakosci - logujesz sie na panel obywatelski mObywatelem i wszystko widzisz. No i spraw sobie porzadny router, a nie ten budzetowy szajs, co daje operator.
  • Odpowiedz
Ta osoba która wymyśliła konfigurację routera w #tmobile przez aplikację T-Mobile która aktualnie nie działa bo jest "internal server error" to musi mieć niezły łeb... Jaki jest problem z konfiguracją routerów w przeglądarce że trzeba to robić przez z-----ą aplikację? #internet
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
  • 0
@cotozazycie: Przenosiłem się z sieci Play do Fonia (nadajniki Orange), i Play mnie poinformowało o uzupełnieniu informacji o numerze konta bankowego, aby mogli przelać pieniądze, które mi zostały na karcie.
  • Odpowiedz
Wziąłem sobie właśnie za bon z Mój T-Mobile. Jeśli jesteś w T-Mobile na kartę też możesz. Bon trzeba odebrać w apce dziś do północy. Trzeba być w sieci nie krócej jak 3 miesiące. Zrealizować bon można do końca sierpnia. Mój z czosnkowym. Bez bonu kosztowałby 7 zł.

#tmobile #zabka
Poludnik20 - Wziąłem sobie właśnie za bon z Mój T-Mobile. Jeśli jesteś w T-Mobile na ...

źródło: 3740

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze tylko dwa dni do 16 czerwca T-Mobile na kartę rozdaje 10 zł na zakupy spożywcze lub gastronomiczne w Żabce. Nie trzeba nic innego kupować. Idziesz do Żabki mówisz że masz kod z T-Mobile i babką skanuje, bierzesz coś do 10 zł i tyle. Jesli chcesz coś droższego to będzie taniej o te 10 zł.
W apce „Mój T-Mobie” to jest. TRZEBA BYĆ W T-MOBILE NA KARTE LUB W HEYAH NIE KROCEJ
Poludnik20 - Jeszcze tylko dwa dni do 16 czerwca T-Mobile na kartę rozdaje 10 zł na z...

źródło: 3707

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LukaszTV zdradzę ci sekret który rozwali twoje widzenie świata. W większości miejscowości przygranicznych działa roaming będąc jeszcze po stronie Polskiej.
  • Odpowiedz
Czy ja jestem jebnięty czy dział prawny w #tmobile nie ogarnia - dostałem umowę, mam taki zapis (nie chodzi o kwotę) jak 73,80 netto z VAT. Wg Pani z infolinii jest to informacja o kwocie brutto i taki zapis ustalił ich dział prawny. Wg mnie poprawnie powinno być netto + VAT albo brutto z VAT. A jak wg Was? Bo już mnie strzela jak mam rozmawiać z nimi przez telefon.
sprzedafcaMakaronu - Czy ja jestem jebnięty czy dział prawny w #tmobile nie ogarnia -...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anthropic zamknął rundę finansowania Series H o wartości 65 miliardów dolarów przy wycenie post-money wynoszącej 965 miliardów dolarów, co czyni go najbardziej wartościowym startupem AI na świecie i pozwala wyprzedzić rywala– OpenAI, poinformował Bloomberg w czwartek.[1]

Runda była współprowadzona przez Altimeter Capital, Dragoneer, Greenoaks oraz Sequoia Capital, a dodatkowy udział wzięły Capital Group, Coatue oraz D1 Capital Partners. Transakcja wieńczy błyskawiczny proces pozyskiwania funduszy, który rozpoczął się pod koniec kwietnia, gdy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Poludnik20: grubo. Przy dochodach 30 miliardów na rok 2026-2026 to wychodzi 32 p/e. Ja tam się nie znam ale wydaje mi się że albo uda się zredukować koszty inferencji albo ta bańka pierdyknie jak jeszcze nie pierdykło nigdy.
  • Odpowiedz
Jaki dzwonek na telefon? Kupiłem trzeciego T Phone'a 3, tym razem za 350 zł. Nówka, cały zestaw. Telefon, etui, słuchawki. Tylko szkło hartowane za 30 zł za trzy sztuki kupiłem przez Amazon. T-Mobile organizuje różne konkursy i z takich źródeł pochodzi ten sprzęt z polskiej dystrybucji. Poprzedni model kupowałem z czeskiego źródła, no ale przy tej edycji sprzedawca nieaktywny. To nie jest też żaden flagowiec, więc popytu zbytniego nie ma. Z tego
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przedstawiciel_Handlowy_Netia: Zajebiste opinie macie na google "Netia Jastrzębie-Zdrój"
Opolska 1P, 44-335 Jastrzębie-Zdrój
Salon Netia S.A. Jastrzębie-Zdrój
Salon Netia S.A. Jastrzębie-Zdrój – to miejsce jest zamknięte na stałe. XDDDDD

"Tragedia internet a co za tym idzie telewizja której bez internetu nie da się oglądać. Co parę, paręnaście dni brak internetu przez dobrych kilka godzin i za każdym zgłoszeniem to wielce awaria masowa. Prędkość na umowie to 1000mb/s a rzeczywista prędkość na kablu nie przekroczyła 650mb/s.
  • Odpowiedz
Czy zawsze tak było, że doładowanie konta na kartę niską kwotą (5-10 zł) przedłuża ważność konta na połączenia wychodzące tylko o kilka dni? Bo już nie pamiętam. Doładowałem jakiś czas temu konto w t-mobile za 10zł i nawet nie mogę zadzwonić/wysłać sms, mimo że mam kasę na koncie, bo doładowanie taką kwotą przedłużyło ważność tylko o 10 dni. Co za bezsens. Z tego co widzę, to mogę co najwyżej kupić jakiś pakiet
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@telegazeciarz Tak niestety jest przy niskich doładowaniach. Oferty z rokiem ważności konta nadal istnieją, ale nie są zbyt reklamowane, bo nie dają znaczących zysków dla sieci komórkowych.
  • Odpowiedz
@telegazeciarz: Zależy od sieci a nawet taryfy w danej sieci. Jest trochę ofert z rokiem ważności za zasilenie 5zł. Fakt Mobile, Virgin, A2mobile, Taryfa Prosto na kartę w Plusie ale wówczas rozmowy są rozliczane po niekorzystnej stawce za minutę. Chociaż a2mobile ma 10gr/min, fakt 15gr/min. Zależy czego potrzebujesz.
  • Odpowiedz
Czy posiada ktoś może antenę od T-Mobile ZYXEL NR7303 5G + EX3501 lub TP-LINK NE211 5G + HX520 i może potwierdzić czy jedna z nich ma możliwość manualnego wyboru pasm
#tmobile #lte #5g
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach