Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@ZinedineZidane: wiem

- 1
@MasterSoundBlaster: Daje plus
Komentarz usunięty przez autora
DZIE JEST K------S FLAGA DO WAFLA, W DUPE SE ROGALE WSADZIC
#swietoniepodleglosci #11listopada #grafikwykopowytocwel #moderacjacontent
#swietoniepodleglosci #11listopada #grafikwykopowytocwel #moderacjacontent
Ktoś tu lekko zapomniał, że wypok to portal z Poznania i tu rogale są bardziej szanowane, niż flaga. Nie umniejszając nic jej randze. #wypok #11listopada
- 0
@lightingball: ''Twórca doodla Robinson Wood tłumaczy, że inspiracją były jesienne wędrówki bocianów. "Co roku, kiedy zima zbliża się na południową półkulę, bociany ruszają na północ. Ich podróż jest spektakularna. Pokonują tysiące kilometrów, ponad wzburzonymi morzami, ścigając słoneczne lato. Jedna czwarta z nich kończy lot w jednym konkretnym miejscu - w Polsce. Polska, której niepodległość wspominamy co roku w listopadzie, co roku jest domem dla 40 tysięcy par bocianów. To więcej
- 0
@Fall: No właśnie czegoś tu nie rozumiem :)
- 9
00:45 dzwoni jaki obcy numer
odbieram - No jestem na Krakowskim Przedmieściu
ja: ale kto mówi?
ten ktoś: Kuba
ja:
odbieram - No jestem na Krakowskim Przedmieściu
ja: ale kto mówi?
ten ktoś: Kuba
ja:
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 1
@sveq91: Chyba nie mnie powinieneś wołać. :)
- 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 19
panią administrator też strasznie bawi
@Jendor: Raczej mnie to nie bawi, oddany plus niekoniecznie musi oznaczać, że coś nas bawi. Wykop jest z Poznania, a w Poznaniu Rogal Świętomarciński jest bardzo ważnym elementem tego dnia. Poznaniacy uwielbiają swoją tradycję, uwielbiają też się nią chwalić (taki patriotyzm regionalny) - bo mają czym się chwalić. Atmosfera tego święta w Poznaniu jest bardzo przyjemna, wesoła, tu świętujemy rodzinnie, bez agresji i przy rogalach.
- 258
#dzienniepodleglosci
@Xivid: ej patrioto, to jest Święto Niepodległości. Dzień Niepodległości to jest w Stanach. Więc nie pouczaj innych.
Pamiętajmy, zwłaszcza 11 listopada. Przymiotniki polski, polska, polskie i ich odmiany piszemy od małej litery. Nie przydajesz szacunku polskości celowo błędnie posługując się językiem.
#11listopada #grammarnazi #jezykpolski
#11listopada #grammarnazi #jezykpolski
- 7
- 8
Google, serio? Bocian? Gdzie jest dumny orzeł?
#polska #11listopada #4konserwy #marszniepodleglosci #google
#polska #11listopada #4konserwy #marszniepodleglosci #google
źródło: comment_QUHBXTrQvDE77qHawnQ8FCTGmRlrBWw6.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@novyr9: Orzeł to faszystowski symbol ty psychopato, mam nadzieję, że odpowiednie organy wkrótce go zakażą a takich jak ty będą zamykać
- 2

3
Jak świętuje się 11 listopada w Chinach i Korei

Nikogo nie zaszokuje to, że w rożnych krajach obchodzi się różnorodne święta, które są specyficzne dla danej kultury. Dla polaków 11 listopada to Narodowe Święto Niepodległości – podniosły dzień pr...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Władysław Bełza - Katechizm polskiego dziecka:
— Kto ty jesteś?
— Polak mały.
— Jaki znak twój?
— Orzeł biały.
— Kto ty jesteś?
— Polak mały.
— Jaki znak twój?
— Orzeł biały.
źródło: comment_3KT0Y63QviASpZjUiH3UrnOb27tIK5Vz.jpg
Pobierz@Joot: #rakcontent
- 0
Komentarz usunięty przez autora




















#11listopada #polska #swietoniepodleglosci #bukjestwielki
źródło: comment_5E4uF3naYBqy7W3KQUXYXSwKfIRF7K6W.jpg
Pobierz