Mam problem ze światłami mijania w renault megane 2. Nagle padły oba, podłączyłem multimetr pod kostkę i mam 12,2V (silnik zgaszony). Podłączam nową żarówkę i nie świeci, na oko jest OK, więc sprawdzam ją multimetrem i fazerem czy jest dobra - niestety przepalona.
Myślę, że może jakaś felerna, więc biorę kolejną i od razu sprawdzam multimetrem - jest ok.
Podłączam tą sztukę i to samo, żarówka od razu się przepaliła.
Jakieś sugestie?
Myślę, że może jakaś felerna, więc biorę kolejną i od razu sprawdzam multimetrem - jest ok.
Podłączam tą sztukę i to samo, żarówka od razu się przepaliła.
Jakieś sugestie?

















A właściwie to teściowa której takowy uchwyt odpadł. Śruba wypadła i niestety stwierdziła, że śruba bez łba to nie śruba i można w**ebać. Teraz jest tylko jedna i potrzebuje drugiej. Teść chciał "pożyczyć" ze sklepi, ale ja wolę wydać kilka PLN na nową śrubę.
Suwmiarki nie mam, ale w środku śruby jest imbus 1,5mm, więc zastanawiam się na fi zewnętrznym, podejrzewam 3mm, bo
https://allegro.pl/oferta/srubka-do-klamki-m5x10-szpic-imbus-inox-7701314895
@murarz13: Nie da rady, już niemobilny jest