Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko128
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
widaczew
widaczew

widaczew

Dołączył 11 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9716
  • Znaleziska 840
  • Mikroblog 8876
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 38
p.....k
p.....k
konto usunięte 15.03.2020, 05:39:25
  • 207
#koronawirus #koronawirusfakty

będzie dużo mniej starych ludzi i to jest dobre. 99% starych ludzi i tak powinno już dawno umrzeć, bo cała ich mądrość życiowa to jest - nagotuje sobie szczawiowej, ja tam swoje wiem, nie dajmy się zwariować. na dodatek działają negatywnie na cały system - marnują pieniądze chodząc 3 razy dziennie do lekarza z nudów, mają prawa wyborcze. przeszkadzają, wolno się ruszają, zrzędzą, śmierdzą...

poza tym wirus z
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widaczew
widaczew
widaczew 15.03.2020, 12:26:31 via Android
  • 0
obyś się potknął i oby coś chrupnęło ci iu podstawy czaszki. Ale tak, żebyś żył tylko oddając mocz i kał pod siebie, bez możliwości poruszenia się.


@Wyrelworelowany koleś, ty jesteś jakiś psychiczny XD
  • Odpowiedz
kam1l
kam1l
13.03.2020, 10:59:30
  • 125
Tak się powoli żyje w tym trzecim świecie .

#korpo #koronawirus #januszebiznesu #korposwiat
kam1l - Tak się powoli żyje w tym trzecim świecie .

#korpo #koronawirus #januszebi...

źródło: comment_1584097128Typu61dI1MdDXM4Miy6GxM.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widaczew
widaczew
widaczew 13.03.2020, 13:23:51 via Android
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Antydepresant
Antydepresant
11.03.2020, 15:55:57
  • 18
A co, jeśli podróże w czasie jednak są możliwie? Tylko, że nikt z przyszłości nas nie odwiedza, ponieważ nikogo w tej przyszłości zwyczajnie nie ma? (ꖘ‸ꖘ)

#rozkminy #covid19 #koronawirus
Antydepresant - A co, jeśli podróże w czasie jednak są możliwie? Tylko, że nikt z prz...

źródło: comment_1583942135CXYoFtU3AVqF5x9Pj19O7t.gif

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widaczew
widaczew
widaczew 11.03.2020, 17:41:34 via Android
  • 1
@ChelseaDagger chodzi o to, że może da się podróżować w czasie, tylko nikt tego nie odkrył, bo wszyscy zginęli zanim to się stało.
  • Odpowiedz
ProfesorBigos
ProfesorBigos
10.03.2020, 20:25:43
  • 51
Tak się zastanawiam. Załóżmy, że po #koronawirus na świecie zostały tylko dwie osoby - facet i kobieta. Oczywiście dzielnie postanawiają odbudować ludzki gatunek. Mają bardzo dużo dzieci, które dorastają i również zaczynają osiągać zdolność do prokreacji. I tutaj nasuwa mi się pytanie. Jaka powinna być optymalna strategia dalszego rozmnażania, z punktu widzenia biologii oczywiście. Czy córki powinny być zapładniane przez braci, czy może przez ojca?

#pytanie #biologia
ProfesorBigos - Tak się zastanawiam. Załóżmy, że po #koronawirus na świecie zostały t...

źródło: comment_1583871866NIbac6OpRClmoEMhREX4TG.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widaczew
widaczew
widaczew 10.03.2020, 23:15:33 via Android
  • 10
@ProfesorBigos najlepsza strategia to nie rozmnażać. Rzucić to w p---u. Nasz trud skończon.
  • Odpowiedz
mieszkamzmamusia
mieszkamzmamusia
01.03.2020, 13:56:35
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widaczew
widaczew
widaczew 01.03.2020, 19:58:25 via Android
  • 4
@mieszkamzmamusia dziwisz się, kult z--------u w tym kraju to jest choroba psychiczna na masową skalę. Są wolne niedziele i soboty, a robole i tak chodzą, listy podpisują i przychodzą, żeby 100 złotych więcej uciułać. XD

Po co tak żyć, przecież to gorsze niż śmierć jest, bo jak człowiek umrze, to przynajmniej spokój ma.

Moglibyśmy sobie jak ludzie pracować te 5-6 godzin dziennie, ale zaraz znajdzie się jakiś wół, który będzie leciał
  • Odpowiedz
widaczew
widaczew
widaczew 02.03.2020, 00:27:32 via Android
  • 1
a może to kult zarobienia na coś ciekawszego w życiu niż czynsz i jedzenie? Jak poza pracą możesz ciagle grać na komputerze/oglądać tv i to cię uszczęśliwia to można pracować i na 1/3 etatu byłe prądu nie odcięli


@Wojtkov na co ciekawszego, jak oni tylko w robocie siedzą? Nowe ciuchy robocze? XD Ja nie muszę pracować w weekendy, żeby sobie pozwolić na wybranie się gdzieś. Jak tacy twierdzą, że oni się
  • Odpowiedz
LichoToWie
LichoToWie
LichoToWie
15.02.2020, 11:14:20
  • 20
Osoba, która choruje na nieuleczalną chorobę, ma problem z utrzymaniem się na nogach:
@robertt1969

(╯︵╰,)

#afera #pomagamypaulinie
LichoToWie - Osoba, która choruje na nieuleczalną chorobę, ma problem z utrzymaniem s...

źródło: comment_15817652148XgHb92AxUwKN3SPPI1UOa.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widaczew
widaczew
widaczew 15.02.2020, 12:46:16 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
la_brehm
la_brehm
13.02.2020, 17:05:42
  • 476
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widaczew
widaczew
widaczew 13.02.2020, 22:57:17 via Android
  • 1
@la_brehm kurde, ja w spadku dostałem chorobę z którą będę musiał żyć do końca życia i nerwicę, a to i tak nie jest najgorzej. XD
  • Odpowiedz
pancerna_piesc_dzieciatka_jezus
pancerna_piesc_dzieciatka_jezus
22.01.2020, 20:10:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widaczew
widaczew
widaczew 23.01.2020, 00:48:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no tak, a jak jest brzydka to nie jest kobieta. Podobnie facet przestaje być facetem jak mi zakola się na lbie pojawia.


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: śmiem się nie zgodzić. Zakola to jedna z form łysienia androgenowego, głównym winowajcą jest nadmiar męskich hormonów płciowych. Można wysunąć tezę, że mężczyzna z zakolami jest bardziej mężczyzną od mężczyzny bez nich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pancerna_piesc_dzieciatka_jezus
pancerna_piesc_dzieciatka_jezus
21.01.2020, 21:02:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widaczew
widaczew
widaczew 22.01.2020, 01:03:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: z jednej strony wolałbym nie, z drugiej to byłby pierwszy komplement od paru dobrych lat. Trudne pytanie ogólnie.
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
21.01.2020, 21:20:11
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widaczew
widaczew
widaczew 22.01.2020, 00:12:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jedyne co teraz możesz zrobić, to cieszyć się tym co jest i będzie i że nie jest tak jak było. Ogarnąłeś sytuację, to się liczy.
  • Odpowiedz
oblaczek
oblaczek
21.01.2020, 09:37:49 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widaczew
widaczew
widaczew 21.01.2020, 13:55:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oblaczek: po co ratujesz grupę? Ucz się dla siebie i nie rób z siebie Chrystusa uczelni jak jakiś pajac, studia to nie jest kolektywna gra w zadowalanie prowadzących. O------l to chleb powszedni. Sesja osądzi.
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
21.01.2020, 12:34:37
  • 14
#anonimowemirkowyznania
Przeraża mnie podejście służby zdrowia do problemu, jakim jest depresja u mężczyzn. Już nie chodzi mi nawet o stygmatyzowanie, że skoro facet ma depresję, to pewnie jest płaczliwą c*pą albo niemyjącym się przegrywem-piwniczakiem. Do tej pory spotykałem się z podejściem typu "Poradzi pan sobie, może za bardzo pan wyolbrzymia problem". Dziś byłem na wizycie u psychiatry na NFZ, pierwszy raz (zbierałem się od roku, w końcu się odważyłem). Raczej
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widaczew
widaczew
widaczew 21.01.2020, 13:48:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@iEarth: kampania Gillette była przeprowadzona w sposób tak nieudolny, że była raczej niedźwiedzią przysługą. Miała za zadanie pokazać, że to co uważane jest za męskość jest bardzo często zachowaniem toksycznym, szkodliwym i nie ma nic złego w tym, że mężczyzna nie pasuje do archetypu silnego, niewzruszonego i surowego wojownika. Wyszło tak, że wszyscy odnieśli wrażenie, że mężczyźni są źli z natury i Gillette to podkreśla. Tak to jest jak firma
  • Odpowiedz
dylon
dylon
20.01.2020, 00:30:51
  • 444
dlaczego siedzisz teraz przed komputerem zamiast uprawiac sport ?
dylon - dlaczego siedzisz teraz przed komputerem zamiast uprawiac sport ?

źródło: comment_06w7U4cVh44UY5vEWBAQ8GsMgHbIdx7X.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widaczew
widaczew
widaczew 20.01.2020, 00:51:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 479
@dylon: tak się kończy, jak się nie odkłada hantli na miejsce i któryś ze stałych bywalców siłowni się w----i.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 18
  • Strona 7 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.06.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.10.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking