będzie dużo mniej starych ludzi i to jest dobre. 99% starych ludzi i tak powinno już dawno umrzeć, bo cała ich mądrość życiowa to jest - nagotuje sobie szczawiowej, ja tam swoje wiem, nie dajmy się zwariować. na dodatek działają negatywnie na cały system - marnują pieniądze chodząc 3 razy dziennie do lekarza z nudów, mają prawa wyborcze. przeszkadzają, wolno się ruszają, zrzędzą, śmierdzą...
A co, jeśli podróże w czasie jednak są możliwie? Tylko, że nikt z przyszłości nas nie odwiedza, ponieważ nikogo w tej przyszłości zwyczajnie nie ma? (ꖘ‸ꖘ)
Tak się zastanawiam. Załóżmy, że po #koronawirus na świecie zostały tylko dwie osoby - facet i kobieta. Oczywiście dzielnie postanawiają odbudować ludzki gatunek. Mają bardzo dużo dzieci, które dorastają i również zaczynają osiągać zdolność do prokreacji. I tutaj nasuwa mi się pytanie. Jaka powinna być optymalna strategia dalszego rozmnażania, z punktu widzenia biologii oczywiście. Czy córki powinny być zapładniane przez braci, czy może przez ojca?
@mieszkamzmamusia dziwisz się, kult z--------u w tym kraju to jest choroba psychiczna na masową skalę. Są wolne niedziele i soboty, a robole i tak chodzą, listy podpisują i przychodzą, żeby 100 złotych więcej uciułać. XD
Po co tak żyć, przecież to gorsze niż śmierć jest, bo jak człowiek umrze, to przynajmniej spokój ma.
Moglibyśmy sobie jak ludzie pracować te 5-6 godzin dziennie, ale zaraz znajdzie się jakiś wół, który będzie leciał
a może to kult zarobienia na coś ciekawszego w życiu niż czynsz i jedzenie? Jak poza pracą możesz ciagle grać na komputerze/oglądać tv i to cię uszczęśliwia to można pracować i na 1/3 etatu byłe prądu nie odcięli
@Wojtkov na co ciekawszego, jak oni tylko w robocie siedzą? Nowe ciuchy robocze? XD Ja nie muszę pracować w weekendy, żeby sobie pozwolić na wybranie się gdzieś. Jak tacy twierdzą, że oni się
no tak, a jak jest brzydka to nie jest kobieta. Podobnie facet przestaje być facetem jak mi zakola się na lbie pojawia.
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: śmiem się nie zgodzić. Zakola to jedna z form łysienia androgenowego, głównym winowajcą jest nadmiar męskich hormonów płciowych. Można wysunąć tezę, że mężczyzna z zakolami jest bardziej mężczyzną od mężczyzny bez nich. ( ͡°͜ʖ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: jedyne co teraz możesz zrobić, to cieszyć się tym co jest i będzie i że nie jest tak jak było. Ogarnąłeś sytuację, to się liczy.
@oblaczek: po co ratujesz grupę? Ucz się dla siebie i nie rób z siebie Chrystusa uczelni jak jakiś pajac, studia to nie jest kolektywna gra w zadowalanie prowadzących. O------l to chleb powszedni. Sesja osądzi.
#anonimowemirkowyznania Przeraża mnie podejście służby zdrowia do problemu, jakim jest depresja u mężczyzn. Już nie chodzi mi nawet o stygmatyzowanie, że skoro facet ma depresję, to pewnie jest płaczliwą c*pą albo niemyjącym się przegrywem-piwniczakiem. Do tej pory spotykałem się z podejściem typu "Poradzi pan sobie, może za bardzo pan wyolbrzymia problem". Dziś byłem na wizycie u psychiatry na NFZ, pierwszy raz (zbierałem się od roku, w końcu się odważyłem). Raczej
@iEarth: kampania Gillette była przeprowadzona w sposób tak nieudolny, że była raczej niedźwiedzią przysługą. Miała za zadanie pokazać, że to co uważane jest za męskość jest bardzo często zachowaniem toksycznym, szkodliwym i nie ma nic złego w tym, że mężczyzna nie pasuje do archetypu silnego, niewzruszonego i surowego wojownika. Wyszło tak, że wszyscy odnieśli wrażenie, że mężczyźni są źli z natury i Gillette to podkreśla. Tak to jest jak firma
będzie dużo mniej starych ludzi i to jest dobre. 99% starych ludzi i tak powinno już dawno umrzeć, bo cała ich mądrość życiowa to jest - nagotuje sobie szczawiowej, ja tam swoje wiem, nie dajmy się zwariować. na dodatek działają negatywnie na cały system - marnują pieniądze chodząc 3 razy dziennie do lekarza z nudów, mają prawa wyborcze. przeszkadzają, wolno się ruszają, zrzędzą, śmierdzą...
poza tym wirus z
@Wyrelworelowany koleś, ty jesteś jakiś psychiczny XD