Wpis z mikrobloga

#koronawirus #koronawirusfakty

będzie dużo mniej starych ludzi i to jest dobre. 99% starych ludzi i tak powinno już dawno umrzeć, bo cała ich mądrość życiowa to jest - nagotuje sobie szczawiowej, ja tam swoje wiem, nie dajmy się zwariować. na dodatek działają negatywnie na cały system - marnują pieniądze chodząc 3 razy dziennie do lekarza z nudów, mają prawa wyborcze. przeszkadzają, wolno się ruszają, zrzędzą, śmierdzą...

poza tym wirus z reguły nie zabija wszystkich jak leci, jak inne choroby, tylko starych, schorowanych, słabych - jest etyczny i humanitarny.

ludzie zaczną bardziej doceniać życie, cieszyć się chwilą, uświadomią sobie realność śmierci.

świat będzie lepszym miejscem po epidemii.

  • 56
  • Odpowiedz
@ponuryrolnik: starsi ludzie często opiekują się wnukami, pomagają swoim dorosłym dzieciom, są przekaźnikami tradycji.
Społeczeństwo zubożeje po śmierci starszych osób.

I swoimi wyborami politycznymi bronią nas przed lgbt i podbnymi guwnami więc rigcz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@ImInLoveWithTheCoco:

I swoimi wyborami politycznymi bronią nas przed lgbt i podbnymi guwnami więc rigcz.
I swoimi wyborami #!$%@?ą gospodarkę, ale ich to nie obchodzi, bo nie będą żyli w tym kraju za kilkanaście lat.
Ps. Żeby ktoś mnie zaraz nie podpiął pod popierającego op-a.
  • Odpowiedz