Wpis z mikrobloga

#koronawirus #koronawirusfakty

będzie dużo mniej starych ludzi i to jest dobre. 99% starych ludzi i tak powinno już dawno umrzeć, bo cała ich mądrość życiowa to jest - nagotuje sobie szczawiowej, ja tam swoje wiem, nie dajmy się zwariować. na dodatek działają negatywnie na cały system - marnują pieniądze chodząc 3 razy dziennie do lekarza z nudów, mają prawa wyborcze. przeszkadzają, wolno się ruszają, zrzędzą, śmierdzą...

poza tym wirus z reguły nie zabija wszystkich jak leci, jak inne choroby, tylko starych, schorowanych, słabych - jest etyczny i humanitarny.

ludzie zaczną bardziej doceniać życie, cieszyć się chwilą, uświadomią sobie realność śmierci.

świat będzie lepszym miejscem po epidemii.

  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@this_is_a_good_day_today: to jest tylko moje zdanie i nie ma znaczenia jak na prawdę będzie. wątpię, żeby wirus zostawiał specjalistów specjalnie xD pracowałem np. z emerytami, którzy nie musieli pracować, ale pracowali bo im się w domu nudziło - zatrudniano ich ze względu na zniżki, a w tamtym czasie mnóstwo młodych osób było bez pracy... o takich starych mi chodzi, gardzę nimi.
  • Odpowiedz
starsi ludzie często opiekują się wnukami, pomagają swoim dorosłym dzieciom, są przekaźnikami tradycji.


@ImInLoveWithTheCoco: Ty mówisz o ludziach 50+. Starzy ludzie to powiedzmy 80lvl, mają już dawno prawnuki, których raczej nikt im pod opiekę nie daje.
  • Odpowiedz
zrównoważony budżet


@ImInLoveWithTheCoco: Dzięki jednostkowym wpływom i upchaniu wydatków po spółkach.

wzrost średniej pensji, jeden z największych wzrostów pkb na świecie, najniższe bezrobocie po 89.


@ImInLoveWithTheCoco: Wychodzi na to, że koniunktura była tak silna, że nawet oni nie byli w stanie tego zepsuć. Chociaż faktycznie 500+ mógł przez zwiększenie konsumpcji pobudzić wzrost PKB, ale takie działanie jest mocno ryzykowne.
  • Odpowiedz
bo cała ich mądrość życiowa to jest - nagotuje sobie szczawiowej

@ponuryrolnik:
-całe życie jedz zupę szczawiową
-oszczędności wrzucaj do skarpety
-wyrzuć oszczędności życia do śmietnika, bo tak powiedział kolega wnuczka przez telefon
  • Odpowiedz