Hej, Czy w budżecie do 3500zł znajdę jakiegoś dobrego #mtb z amortyzatorem powietrznym, osprzętem minimum Deore i niezbyt agresywną geometrią, taką bardziej trail niż xc? Miałem upatrzonego cube który idealnie odpowiadał moim wymaganiom, no ale niestety zdjęli mi go spod nosa (╯°□°)╯︵┻━┻ #rower
@nordsjelland: Tez dzwoniłem o tego cuba, ale nie był aż tak przeceniony. Zdjęli ze ogólnie ze sprzedaży, dystrybutor już ich nie ma. Jedynie jak jest jakaś sztuka na sklepie - popatrz może Allegro i negocjuj. Ja się przekonuje do modelu 2020, ma poprawiony widelec, lepszy napęd, lepsze piasty i znacznie lepsze hamulce. Poza tym z 5k jeden sklep mi zrobił spory rabat :)
@mchmjszk: sorry za odgrzewanie ale chciałem zapytać jak Ci się sprawuje ta maszyna? Szukam czegoś do 3k, jestem w stanie dorzucić trochę i widzę że NS ma sporo ofertę. Jestem totalnym amatorem jeżeli chodzi o mtb, mam trochę formy z biegania i szosy ale chętnie pojeździłbym po lasach, bo mam w okolicy dużo tego typu terenów.
Mirki biegacze z Gdańska/Trójmiasta. Czy mogę wbić 'z ulicy' na stadion AWFiS Gdańsk i zrobić spokojnie trening? Czy ktoś się będzie raczej czepiał? Jeśli nie, to jest jakaś alternatywa w okolicy?
Korzysta ktoś z zegarkow Suunto? Od zawsze jestem fanem Garminów, od kiedy mają opcję Spotify off-line polubiłem te zegarki jeszcze bardziej. Teraz myślę nad kupnem fenixa 5s plus, ale widzę, że Suunto ma już Spotify. Polecacie ich zegarki? Warto spróbować czegoś nowego? Jak z ich platformą i aplikacją? #suunto #garmin #bieganie
Przychodzi taki moment, że rzucasz wszystko, bierzesz urlop i udajesz się na drugi koniec Polski, tylko po to żeby wypić kawę gapiąc się na statki ʕ•ᴥ•ʔ
Warto było, trafił się dla mnie całkiem ładny statek, a i pogoda w #gdansk dzisiaj bardzo ładna :)
@KinderCzekolada: Przychodzi tez taki moment ze rzucasz wszystko i przeprowadzasz się z Krakowa do Gdańska (⌐͡■͜ʖ͡■) jestem tutaj od niedzieli, zmiana pracy i wszystkiego :D
Będę jechał autem dostawczym dziś wieczorem z Gdańska na południe, w okolice Krakowa. Jest jakaś strona lub grupa gdzie mogę się ogłosić żeby zabrać jakiś ładunek? #gdansk #trojmiasto #transport
Szukam mieszkania w Gdańsku, od marca, okolica Alchemii, jeżeli ktoś ma takie do wynajęcia lub zna kogoś kto ma to proszę o priv. Mieszkanie najlepiej salon z aneksem i osobno sypialnia. #gdansk
ORLEN Warsaw Marathon ma zostać odwołany - nieoficjalnie dowiedział się portal biegowe.pl. Według informatora strony internetowej, spółce PKN Orlen zabrakło środków na przeprowadzenie imprezy po zainwestowaniu w zespół Formuły 1, Alfa Romeo Racing ORLEN. Polski Związek Lekkiej Atletyki,...
@nunu85: I kilku zawodników przez odwołanie imprezy nie zrobi minimum na olimpiadę i nie pojedzie reprezentować kraju. Jasne, coś za coś. Ale jeżeli Orlen wycofał się w ostatniej chwili to zrobił słabo, bo takie imprezy organizuje się przynajmniej pół roku, a nie dwa/trzy miesiące.
Mirki, buty do biegania do 300zł do stopy neutralnej (bez jakiś wkładek profilujących itp.)? Jest coś godnego polecenia w tej cenie? Z góry dzięki. #buty #bieganie
@Ravciu: najbardziej uniwersalne moim zdaniem to Nike Pegasus (model 36 wyrwiesz w tej cenie). Na asfalt, lekki szuter, ścieżki leśne (bez błota), na szybkie bieganie i wolne klepanie km, lekko responsywny ale też fajnie amortyzowany. U mnie przy ~70kg czasami biorę go na wybieganie, czasami na szybszy trening, a nawet na bieżnię.
Ile osób można mieć na czarnej liście? Nie wiem czy prowadzić dokładniejsza selekcje, bo najchętniej bym większość czarnolistowala #agresywnywpis I jak zablokować kogoś, żeby nie mógł wysyłać wiadomości prywatnych?
#anonimowemirkowyznania Kurcze, jak ja nie lubię takiej prywaty. Moja córka chodzi do przedszkola. I ostatnio Pani Dyrektor wymysliła, że jako że są nowe grupy to dzieciaki porobią sobie zdjecia żeby rodzice i one mieli na pamiątke. Jedno zdjecie grupowe+ samego dziecka w wersji cyfrowej i każdy rodzic składa sie na to po 30 zł. Jako, że sam zajmuję się fotografią i mam przenośne studio to powiedziałem żonie, że jak bedzie
Akcja jest taka. Gość kupił ode mnie dziś auto za ok 9 tys. Nie sprawdził go na kanale, a od góry nie było nic niepokojącego widać. Wg mojego stanu wiedzy autko jeździło, przechodziło przeglądy bez problemu i od wymiany do wymiany oleju nie dolewałem nic. Po godzinie dzwoni gość i mówi ze jest chyba jakiś wyciek oleju i czy ja o tym coś wiem. Zdziwiony mocno mówię ze nie i żeby sprawdził
@walter21: Raczej nie, autko sprzedane, a Tobie nic o żadnych awariach nie było wiadomo, równie dobrze mogło coś się stać jak on nim odjechał tuż za rogiem ¯\_(ツ)_/¯
#rower