Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Korzysta ktoś z zegarkow Suunto? Od zawsze jestem fanem Garminów, od kiedy mają opcję Spotify off-line polubiłem te zegarki jeszcze bardziej. Teraz myślę nad kupnem fenixa 5s plus, ale widzę, że Suunto ma już Spotify. Polecacie ich zegarki? Warto spróbować czegoś nowego? Jak z ich platformą i aplikacją? #suunto #garmin #bieganie
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lolens właśnie stąd moje pytanie, trochę mnie to zaskoczylo jak zobaczylem dzisiaj w materiale reklamowym. Android trochę odstrasza.
  • Odpowiedz
@jaro07: Jeżeli chcesz zegarka sportowego to nie kupuj Suunto. Jeżeli chcesz zegarka do zapisu trasy za pomocą GPS z bardzo ubogą aplikacją i ubogimi funkcjami treningowymi to bierz Suunto. Jak co to mam do sprzedania Spartan Sport Wrist HR Baro.
  • Odpowiedz
@jaro07: Ja używam, chwalę sobie i nie zamieniłbym na nic. Ale ja mam normalny oldschoolowy zegarek, bez smart i innych udziwnień - core alu deep black. Po prostu smart nie potrzebuję, a ten już przeżył tyle że nie wiem czy jakiś smart by to wytrzymał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaro07: Jeżeli chcesz zegarka sportowego to nie kupuj Suunto. Jeżeli chcesz zegarka do zapisu trasy za pomocą GPS z bardzo ubogą aplikacją i ubogimi funkcjami treningowymi to bierz Suunto. Jak co to mam do sprzedania Spartan Sport Wrist HR Baro.

@yggdrasil: Na pierwszym miejscu stawian sport, dokladnosc pomiarów, możliwości tworzenia treningow itd, widzę że te suunto to bardziej gadżet niż prawdziwy zegarek sportowy. Dzięki. Jednak zostaję przy Garminach
  • Odpowiedz
@jaro07: GPS jest bardzo dokładny, masz też GLONASS, ale nie możesz tworzyć treningów. Masz możliwość tworzenia tylko prostych interwałów, ale nie możesz skonfigurować sobie tempa czy strefy tętna w interwale. Dla mnie to dyskwalifikacja i przez to ten zegarek nie nadaje się do biegania, musisz co chwilę patrzeć i sprawdzać jak szybko biegniesz podczas interwału.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yggdrasil: utwierdziłeś mnie w pozostaniu przy Garminach. Bardzo sobie cenię możliwość ustawienia wszystkich parametrów specyficznego treningu, kiedy zegarek wibracjami motywuje do trzymania tempa itd
  • Odpowiedz