Wpis z mikrobloga

Hej, Czy w budżecie do 3500zł znajdę jakiegoś dobrego #mtb z amortyzatorem powietrznym, osprzętem minimum Deore i niezbyt agresywną geometrią, taką bardziej trail niż xc? Miałem upatrzonego cube który idealnie odpowiadał moim wymaganiom, no ale niestety zdjęli mi go spod nosa (°°
#rower
  • 12
  • Odpowiedz
@nordsjelland: Ja się do niego przekonywałem chyba miesiąc, tylko wtedy nie było praktycznie żadnych opinii o nim. No to łaziłem jak głupek do decathlonu i kręciłem kilometry po sklepie na wystawowym xc50ltd. Mimo, że według obsługi był zakaz udostępniania tego modelu dla klientów xD
  • Odpowiedz
@krabozwierz: haha xD nie wiem czy ta geometria nie jest zbyt agresywna, tzn. wydaje mi się że jednak jest się znacznie pochylonym podczas jazdy i ciężko będzie zrobić te 100+ km, no ale rzeczywiście osprzętowo to nie ma sobie równych i jak najbardziej jest ten model godny przemyślenia
  • Odpowiedz
@nordsjelland: Tez dzwoniłem o tego cuba, ale nie był aż tak przeceniony. Zdjęli ze ogólnie ze sprzedaży, dystrybutor już ich nie ma. Jedynie jak jest jakaś sztuka na sklepie - popatrz może Allegro i negocjuj. Ja się przekonuje do modelu 2020, ma poprawiony widelec, lepszy napęd, lepsze piasty i znacznie lepsze hamulce. Poza tym z 5k jeden sklep mi zrobił spory rabat :)
  • Odpowiedz