Potrzebuję pomocy różowych, bądź niebieskich w temacie.
Chciałbym zrobić boxa urodzinowego dla swojej dziewczyny, mam już fajne opakowanie drewniane, teraz tylko szukam czegoś ciekawego do środka, macie może jakieś takie produkty które są mega przydatne dla kobiet albo po prostu są dobre?
@Kitku_Karola: da się znaleźć lepszy zapach z półki cenowej Adidasa ALE pisanie że "wiocha dla Karyn spod sklepu" jest mega krzywdzące. Nie każdy ma milion złotych na do wydania na perfumy, w ogóle fakt że chce używać tego typu produktu już świadczy że chce o siebie dbać. Ostateczny wynik może być różny, ale no ja j---e od razu tak o kimś mówić..
@Kitku_Karola: ech, ale mnie chodziło o sytuację z normalnej reakcji międzyludzkiej z randomową osobą. Ta metaforyczna Karyna spod sklepu raczej to nie są osoby, do których chodzisz do domu, no a rzeczywistość to nie jest przecież tak że Ci babka w losowej społecznej sytuacji wyciąga z torby Perwoll i nawija że w tym wyprała dlatego jej ciuchy tak zajebiście wygladają.
@gregoryantoni: to nie kłótnia tylko kulturalna wymiana zdań :)
ok, chyba kumam już o co chodzi, bo sarkastycznie włożyłeś w posta rzeczy bardzo różniące się ceną (początkowo myślałam że to błąd z niewiedzy czy coś).
Dobra szczotka do włosów. Lub grzebień, jeśli włosy są krótkie. Często rzecz, która jest złotym graalem dla dziewczyny.
@Kitku_Karola: nie używam, znam kompozycje zapachowe, nie zakładałam absolutnie nic o Tobie, zastanawiałam się czemu piszesz niefajnie o osobach, które tego używają, już wiem i ok
@GothBoyy666: ból i zawroty głowy, szybsze bicie serca, wieczorem trudności z zaśnięciem (zakładam, że nie masz chorób towarzyszących). SSRI bezpieczniej łaczyć z paracetamolem niż NLPZ jakim jest ibuprofen btw
Jaka gierka, która nie będzie wymagała ciągłej koncentracji (wolna, chillujaca rozgrywka z opcją krótkich sesji i możliwością częstego przerywania), a równocześnie wciągnie na wiele godzin?
Pierwsza myśl, to stardew valley. Coś jeszcze jest wartego uwagi?
@Dinek30: tylko z jakiej paki społeczeństwo miało by płacić za to, za ten program, jest to nierealne. Ted Kaczynski style też wymagał hajsu, a koleś nie chciał mediów i żadnej technologii :P
@Diamentowy_Pysiek: kup coś z chlorheksydyną np. Eludril, używaj max 7 dni. Stan zapalny może zejść, ale jeżeli ząb wyżyna się pod kątem zbyt ostrym i tak czeka Cię ekstrakcja :(
Kongres Kobiet w Gdańsku - kolejny gniot szkalujący mężczyzn i próbujący udowodnić, że kobiety mają jeszcze mało przywilejów pod płaszczykiem równości.
@bin-bash: Nie odnoszę się teraz do artykułu, tego kongresu, po prostu do komentarza. Osobiście, w realnym życiu, ja nie czuję się dyskryminowana etc. Ciężko się za innych wypowiadać, ale jakkolwiek główkować to wiek emerytalny powinien być zrównany (jeśli ktoś uważa przeciwnie chętnie poczytam argumenty).
Nie będąc jeszcze studentem, nie może jednak otrzymać stypendium uniwersyteckiego, więc wszelkie koszty związane z wyjazdem musi pokryć sam. I dlatego założył zbiórkę pieniędzy.
@gracilis: podobną historię mam z własnego podwórka, siostra chciała się rozwijać w Polsce, ale się nie dało, w PAN trzymali ją 2 lata za trochę powyżej minimalnej, przewodu doktorskiego otworzyć nie chcieli, to się wkurzyła, wyjechała do Finlandii (sama znalazła uniwersytet, nikt jej nie pomagał), a teraz pracuje w USA i zajmuje się neurobiologią. Czasem w Polsce się po prostu nie da rozwijać, smutna prawda
@Mamaboss: troll z Ciebie i tyle, szkoda że Cię karmią. Btw to co zawiera ten wysryw to forma mowy nienawiści, służąca napuszczaniu jednej grupy społecznej na drugą. Obrzydliwe.
@Dlugi_1111: Mnie nie, wiadomo hahaha :) Zadziwia mnie fakt i napawa dumą jaką nadal jest skromną osobą. Taką po prostu normalną, a jednak niezwykłą :)
@piratestorm: pieniądze oczywiście, że są ważne lecz imho - ostatecznie nie najważniejsze, ponieważ jeśli ktoś się z Tobą wiąże (a chcesz prawdziwej relacji, szczerej) dla kasy to taki związek to g00wno
@Smasher69: nie ma, po prostu nie ma. Motywacja wiąże się z chęcią osiągnięcia danego celu, a tutaj trzeba po pierwsze zastanowić się nad tym, czy obrany jest dany cel (lub kilka). Plus czy jest w miarę realny, ofc. Jeśli ma się depresję przy odpowiedniej farmako i psychoterapii da się wyjść z doła, tylko nie można wyobrażać sobie cudów (jak się cud zdarzy ok, but realistyczne myślenie pomaga). Depresja wypacza ostrzeganie
Jakie ziołowe tabsy bez recepty na uspokojenie polecacie? Coś mocnego ale niezbyt inwazyjnego (mam nerwicę żołądka). #pytanie #pytaniedoeksperta #apteka #farmacja
Chciałbym zrobić boxa urodzinowego dla swojej dziewczyny, mam już fajne opakowanie drewniane, teraz tylko szukam czegoś ciekawego do środka, macie może jakieś takie produkty które są mega przydatne dla kobiet albo po prostu są dobre?
W stylu, mgiełka z rialto
Błyszczyk z eveline
ok, chyba kumam już o co chodzi, bo sarkastycznie włożyłeś w posta rzeczy bardzo różniące się ceną (początkowo myślałam że to błąd z niewiedzy czy coś).
Dobra szczotka do włosów. Lub grzebień, jeśli włosy są krótkie. Często rzecz, która jest złotym graalem dla dziewczyny.