Dostałem prototyp iceberga o #kiszak od kolegi, który pozwolił mi to wrzucić na tag. Od miesięcy co jakiś czas ludzie poruszają ten temat i może w przyszłości fajnie byłoby to zrobić na poważnie.
Czy coś byście zmienili/dodali?
Czy coś byście zmienili/dodali?










Przy tej polaryzacji tagowej i dwóch odmiennych nastrojach panujących na bożym tagu chciałbym wyjaśnić, że nikt nie dał się nabrać na manipulacyjny wylew rumuna. Po prostu część z nas nie chce być utożsamiana z ruchem, który szuka usprawiedliwienia dla doxxingu Drakula. Nawet jeśli do niego daleko i nie przedstawiono żadnych dowodów, to nie dajmy się zwariować - jeden wpis od randoma (postującego jeszcze z alt konta) wywołuje falę domysłów, a na
źródło: d2a6d689ca0d052d3fc65599e5a841ce486ed5ea785a8f61572a0b97b01282e7
PobierzRozumiem jakby ktoś szedł za Kiszaka przez 3 godziny i czekał na idealny moment gdzie będzie mógł zrobić zdjęcie