Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133

tomasz-problem0133

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 18
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
Ch0senIndygo
Ch0senIndygo
18.06.2026, 15:24:09
  • 17
inb4:


Przy tej polaryzacji tagowej i dwóch odmiennych nastrojach panujących na bożym tagu chciałbym wyjaśnić, że nikt nie dał się nabrać na manipulacyjny wylew rumuna. Po prostu część z nas nie chce być utożsamiana z ruchem, który szuka usprawiedliwienia dla doxxingu Drakula. Nawet jeśli do niego daleko i nie przedstawiono żadnych dowodów, to nie dajmy się zwariować - jeden wpis od randoma (postującego jeszcze z alt konta) wywołuje falę domysłów, a na
Ch0senIndygo - inb4: 
SPOILER

Przy tej polaryzacji tagowej i dwóch odmiennych nastro...

źródło: d2a6d689ca0d052d3fc65599e5a841ce486ed5ea785a8f61572a0b97b01282e7

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 18.06.2026, 16:06:17 via Android
  • 6
@Ch0senIndygo: też trzeba zaznaczyć że jeśli jest się osobą rozpoznawalną (jaką jest Kiszak) i będąc na eventach musisz mieć świadomość że ktoś cię rozpozna i zrobi ci zdjęcie tylko po to by pokazać za dwa dni znajomemu by powiedzieć "patrz kogo widziałem".
Rozumiem jakby ktoś szedł za Kiszaka przez 3 godziny i czekał na idealny moment gdzie będzie mógł zrobić zdjęcie
  • Odpowiedz
kto-wie-ten-wie32
kto-wie-ten-wie32
12.06.2026, 19:18:21
  • 45
Dostałem prototyp iceberga o #kiszak od kolegi, który pozwolił mi to wrzucić na tag. Od miesięcy co jakiś czas ludzie poruszają ten temat i może w przyszłości fajnie byłoby to zrobić na poważnie.
Czy coś byście zmienili/dodali?
kto-wie-ten-wie32 - Dostałem prototyp iceberga o #kiszak od kolegi, który pozwolił mi...

źródło: 20fe74f62ef7edbaf329e4c63fe96dac8c4f8d5eba684ac69ca1aef523e4ce20

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 12.06.2026, 21:52:09 via Android
  • 1
@kto-wie-ten-wie32: o co chodzi że streaming z GTA? I czym było ludologami.pl?
  • Odpowiedz
Huptys
Huptys
12.06.2026, 16:34:52
  • 18
#kiszak Ludogłupy, dodajcie sobie unclemroowe na listę youtuberów zakazanych (jeżeli już tego nie zrobiliście)
Huptys - #kiszak Ludogłupy, dodajcie sobie unclemroowe na listę youtuberów zakazanych...

źródło: 1000004129

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 12.06.2026, 17:32:32 via Android
  • 1
@niemiecki-ekko: obiektywnie gry są po to by się w nich bawić, a nie po to by dyskutować czy dana recenzja jest słaba czy dobra. Jest produktem który każdy konsumuje na swój sposób. Możesz grać w assasyna zgodnie z zasadą skradanek ale też możesz przejść go jak totalnego slashera
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
10.06.2026, 15:35:12
  • 4
Biedni ludzie prowadzą te swoje wojenki bo im się jakiś strimer nie podoba aż z bólu d--y musieli wypluć frustrację w komentarzach pod Gotikiem o tym bo jakiś random pobił żula xD

Od jakiegoś czasu widzę, że nie tylko kiszak ma tu nietak coś z głową ale też frustraci którzy wylewają swoje żale bo im kiszak grę skrytykowałxDDDDDDDDDD
#kiszak
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 10.06.2026, 15:47:29 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 10.06.2026, 15:54:54 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
alverini
alverini
10.06.2026, 15:23:23
  • 19
Ja wiem, że wy to wiecie, ale jednak chce sobie skomentować... ten komentarz jest tak zły i tak szkodliwy, że tylko widz menelogrzota mógł go napisać.

"Nie zauważasz różnicy, między gadaniem o grze i opiniach o niej, od ataków personalnych i rozsiewania plotek, a nawet pomówień? Nie schodźcie na ataki personalne jak nie macie argumentów."
Jakie są ataki personalne na kiszaka? że pobił menela? że robi sektę? że jest narcyzem? że nigdy w życiu
alverini - Ja wiem, że wy to wiecie, ale jednak chce sobie skomentować... ten komenta...

źródło: Screenshot_29

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 10.06.2026, 15:50:03 via Android
  • 1
@alverini: nie no akurat Kiszak to nic nie robi nawet materiały cudze p---------a XD
A tak serio to niezła zmianę przeszedł jak co pół roku musi mówić że się zmienił (uwaga: nie zmienił się)
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
10.06.2026, 04:57:37
  • 19
#kiszak Tak więc co znajdziecie w tym shocie:
-wątek blokowisk o którym niżej pisał @Dragnipurake:
- jak to ludzie próbują go stalkować
-jak to niektórzy twórcy nie milkują treści, bo im tak pasuje gdzie są obecnie
-fiksacja nad jego osobą, przez gry komputerowe
-kiszak ma
MagicznyKarp - #kiszak Tak więc co znajdziecie w tym shocie:
-wątek blokowisk o który...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 10.06.2026, 09:50:32 via Android
  • 1
@MagicznyKarp: czekaj typ mieszka rzekomo w Rumunii, w jakieś małej miejscowości, oglądają go przede wszystkim Polacy.
To ja nawet nie wiem czy szansa na to że ktoś go znalazł jest większa niż 1%, co ludzie przyjeżdżali do Rumunii, stali pod losowym blokiem i czekali gdy Kiszczak wyjdzie? Jeszcze jakby mieszkał w piłce to rozumiem ale w Rumunii?
  • Odpowiedz
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 10.06.2026, 08:59:54
  • 2
#kiszak Hejka pytanie mam czy istnieje ktoś kto ciśnie Rumuna? Chodzi mi o coś zasadzie jak Tubson ciśnie Mammona
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagicznyKarp
MagicznyKarp
10.06.2026, 09:51:08 via Wykop
  • 8
@Eksagnem: Pamiętam że ktoś się chwalił że jak kiszak grał w dote to go snajpił i mu gierki psuł, xD.
  • Odpowiedz
d4wid
d4wid
10.06.2026, 10:06:20 via Wykop
  • 6
@tomasz-problem0133: Aureliusz, a nie czekaj, to r00m00n z niego cisniexddd
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
09.06.2026, 09:53:40
  • 33
Chociaż skala śmiechu nieporównywalnie mniejsza z czasami odkopywania soczystych klipów to ostatnie premiery heroes i gothica są chyba największą gamingową kompromitacją r00m0na.

Okazało się że choćby skomentował w swój ekspercki wnikliwy sposób 50, a nawet 100 materiałów o danej grze i znalazł 150 bugów to na końcu największe znaczenie ma nie jego ryk pawiana tylko to czy normalni gracze dobrze się bawią, a jedyny kto traci na przebywaniu w jego oblężonej twierdzy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 09.06.2026, 11:51:41 via Android
  • 1
@ActiveekHere: no fajnie a jakieś argumenty *Śmiech Pawiana MP3*
  • Odpowiedz
rukh
rukh
08.06.2026, 17:33:08
  • 6
#kiszak męczy się w Gothicu ponad pół godziny z jednym zamkiem
rukh - #kiszak męczy się w Gothicu ponad pół godziny z jednym zamkiem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 08.06.2026, 17:54:57 via Android
  • 2
@rukh: akurat zamki w Gothic remake są w ciul ciężkie jeden zamek może mieć nawet 40 kombinacji.
Co prawda można rozwinąć poziom w otwieraniu zamku, co zabobiegnie resetowania zamka po zniszczeniu wytrycha, a ma mistrzowskim jak wytrych pęknie to odpada jedną orzegrudka
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
08.06.2026, 12:44:02
  • 112
Jak oceniacie nowy wygląd Wrzoda po Patchu?

#gothic #gothicremake #kiszak #heheszki
Atypical - Jak oceniacie nowy wygląd Wrzoda po Patchu? 

#gothic #gothicremake #kisza...

źródło: 1000027359

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 08.06.2026, 12:59:39 via Android
  • 0
@Atypical: nie lepiej użyć ujęcia gdzie Kiszak z makijażem jako Draq Queen jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszyscy wiemy że kiszaka i wrzodami ciągnie to mężczyzn
  • Odpowiedz
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 06.06.2026, 12:00:26
  • 1
#kiszak co jeśli Nek to pseudonim Kiszaka w Gothic remake? To by tłumaczyło czemu doświadczony strażnik zginął z rąk kretoszczurów
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ActiveekHere
ActiveekHere
04.06.2026, 19:46:44
  • 11
Ryzykowna taktyka z tym Edenem, playable teaser ewidentnie nie został zrobiony po to żeby zebrać feedback tylko po to żeby handlować marzeniami i żeby jak najwięcej osób bez głębszego analizowania rzuciło się z pieniędzmi, bo zobaczą więcej niż rzeczywiście tam jest bez zadawania pytań czy ci konkretni ludzie spełnią oczekiwania.

Czy pokazali dosłownie cokolwiek co by wskazywało na to że to może być świetny alternatywny Gothic? No nie, raczej pokazali że znają
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 04.06.2026, 20:09:26 via Wykop
  • 0
@ActiveekHere: no nie wiem jak grałem. W pierwszy build 5 miesięcy temu to wyglądało to bardziej jak dark souls, więc nie wiem czemu taki regresja zrobili( ͡° ͜ʖ ͡°)
tomasz-problem0133 - @ActiveekHere: no nie wiem jak grałem. W pierwszy build 5 miesię...

źródło: Screenshot_20260604-220719

Pobierz
  • Odpowiedz
Mokkorichan
Mokkorichan
03.06.2026, 17:16:29
  • 1
#kiszak Czy tylko u mnie ustawienia dźwięku nie działają i cały czas słychać jakieś tuptanie, albo wodospad jest tak głośny, że wszystko zagłusza? Inny super pomysł, chodzisz z wyciągniętą bronią to se nie poskaczesz.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 03.06.2026, 17:18:34 via Wykop
  • 0
@Mokkorichan: to przez zasady BHP. Co ty nie wiesz że z ostrymi przedmiotami nie wolno skakać?
  • Odpowiedz
alverini
alverini
03.06.2026, 11:32:58
  • 6
Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego czas robienia gry ma mieć wpływ na jej ocene? Kiszak powiedział, że przy ocenie trzeba patrzeć na czas robienia gry. Czyli 2 miesiace robienia gry do 5 lat. Ale dlaczego? w sensie jeśli ktoś robi grę przez 5 lat, będzie koszxtować 120zł i będzie 5/10, a druga gra będzie robiona przez 2 miesiące, będzie kosztować tez 120zł ale będzie 3/10, to tą pierwszą będzie się sztucznie zaniżać
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 03.06.2026, 12:03:44 via Wykop
  • 0
@alverini: mówi to by potem napisać narrację że biedni ludzie którzy są graczami z pasji są atakowani przez wielkie firmy i ich fanatyków.
Po za tym widziałem ten filmik i bardziej mnie bawi jak na jego czacie wypytywali jaka jest oc na end od eden bo nie wiedzą jaką mają mieć opinie XD.
Powiem tak żal mi tych ludzi, bo zostali nauczeni przez swojego guru że są jedynie robakami którym
  • Odpowiedz
donaldJretard
donaldJretard
donaldJretard
03.06.2026, 08:29:23
  • 2
#gothic
Takie tam, T-posing w cinematicu XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
donaldJretard - #gothic 
Takie tam, T-posing w cinematicu XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 03.06.2026, 11:36:38 via Wykop
  • 1
@donaldJretard: Ogólnie przez chwilę nie ogarnełem o co B, ale podejrzewam że chodzi ci o tego gościa w prawym rogu który lewituje nad ziemią, nie widać jego rąk więc ciężko stwierdzić czy to T poze. Po za tym czy to nie jest stary strażnik który jest wieszany na szubienicy przez skazańców?
  • Odpowiedz
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133
tomasz-problem0133 03.06.2026, 11:55:54 via Wykop
  • 1
@tomasz-problem0133: a i chciałbym dodać że cyberpunk był hejtowany za przedłużające się daty wydania, i to wręcz gracze żądali o wydanie gry szybciej, przez co była masa bugów które trzeba było naprawiać, można powiedzieć że gdy wyszedł to ludzie wręcz przeciwnie, robili materiały które ukazywały bugi
  • Odpowiedz

Tomasz Problem

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 06.06.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking