Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
teodei

teodei

Dołączył 13 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8514
  • Znaleziska 1249
  • Mikroblog 7265
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 56
niochland
niochland
05.11.2022, 18:54:00
  • 2
Kupiłem sobie z ciekawości fasolkę w sosie pomidorowym od Heinza, bo jestem fanatykiem fasoli pod każdą postacią. Zjadłem jedną puszkę praktycznie całą bez niczego, bo jako fanatyk fasoli - tam gdzie fasola = tam smacznie
No i chciałem sobie poszukać jakiś ciekawych przepisów. I co? Jajco xD 3/4 przepisów jest skierowana dla przeciętnego brytola i 90% przepisów to
- angielskie śniadanie
- fasola na toście
- zapiekanki makaronowe/ziemniaczane (typu cottage pie)
- nachosy
niochland - Kupiłem sobie z ciekawości fasolkę w sosie pomidorowym od Heinza, bo jest...

źródło: comment_1667674217mLl68ug1sHyrELIqApDTDZ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodei
teodei 05.11.2022, 20:44:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niochland: wjeb do michy, rozgnieć z bułką tartą, mąką i przyprawami. Konsystencja ma być jak na mielone i tak też to potraktuj. Małe kotleciki. W--------j na ciepło najlepiej w sosie pomidorowym bo jak ostygną to tracą urok i robią się mdłe. Pozdrowienia i głośnych bączurów.
  • Odpowiedz
p.....a
konto usunięte 05.11.2022, 00:21:25
  • 0
Czaicie ze sa ludzie ktorzy na sniadanie jedza zupke chinska i popijaja energetykiem? ( ಠ_ಠ)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodei
teodei 05.11.2022, 00:22:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pieczony_szczur_z_ogniska: tak a co?
  • Odpowiedz
NaczelnyAgnostyk
NaczelnyAgnostyk
05.11.2022, 00:03:03
  • 3
O to jest dzien
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodei
teodei 05.11.2022, 00:20:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NaczelnyAgnostyk: który dałn AMP an.
  • Odpowiedz
Kotouak
Kotouak
04.11.2022, 22:55:28
  • 1
Dorysuj brakującą część kotka
Kotouak - Dorysuj brakującą część kotka

źródło: comment_1667602515SGllgBuwWP3bILeZTW04zg.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodei
teodei 05.11.2022, 00:12:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kotouak: Hue hue
teodei - @Kotouak: Hue hue

źródło: comment_16676071412Wfjb8qzkQrAqVQGUc8Mp3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
amstaf01
amstaf01
31.10.2022, 21:42:53
  • 106
Kochani, mam dla Was świetną zabawę. Jako, że na wykopie panuje moda by na wszystko narzekać i wszystkim straszyć pomyślałem, że warto wyjść na przekór temu naszemu narodowemu niezadowoleniu i zaproponować następującą zabawę:

Dokończ zdanie opisując coś pozytywnego:

Dzięki inflacji...

  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodei
teodei 31.10.2022, 21:44:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
@amstaf01: widzę ilu debili nadal cieszy się z plucia im w ryj.
  • Odpowiedz
dzoli
dzoli
30.10.2022, 11:23:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
już od dawna chciałam spróbować haftu. no to spróbowałam (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#podobasie #dzolizrobila #diy #rekodzielo #chwalesie #handmade #haft #kurvinox #kapitanbomba (✌ ゚ ∀ ゚)☞
dzoli - już od dawna chciałam spróbować haftu. no to spróbowałam (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#podob...

źródło: comment_16671289976HdBP9FGNgcDnUhVVUTkvE.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodei
teodei 30.10.2022, 17:34:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dzoli: tak ukradłem. Ale tylko frajer by nie skorzystał.
teodei - @dzoli: tak ukradłem. Ale tylko frajer by nie skorzystał.

źródło: comment_1667151253EKcSDeGqIOYySad4bS5q0w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
D.....z
konto usunięte 28.10.2022, 13:27:31
  • 20
Zobaczcie jakie raczydło mi wyskoczyło na Facebooku w "reels". Stwierdziłem, że muszę się tym z wami podzielić. Miłego popołudnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski
D.....z - Zobaczcie jakie raczydło mi wyskoczyło na Facebooku w "reels". Stwierdziłem...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodei
teodei 28.10.2022, 14:27:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Davidozz: dajcie harpun!
  • Odpowiedz
bizonsky
bizonsky
27.10.2022, 15:42:45 via Android
  • 115
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodei
teodei 27.10.2022, 20:33:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: zawsze życzę im białaczki.
  • Odpowiedz
krzychooo11
krzychooo11
krzychooo11
19.10.2022, 20:42:52
  • 3
Mirki kolega znalazł w piecu dziwne urządzenie, nie mamy pojęcia co to jest ,jest bardzo stare może mieć około 100 lat, ponieważ piec był w starym domu, może ktoś pomoże rozwiązać zagadkę #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #historia
krzychooo11 - Mirki kolega znalazł w piecu dziwne urządzenie, nie mamy pojęcia co to ...

źródło: comment_1666212163PvPECZPwZhxVBo3LoC7tal.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodei
teodei 19.10.2022, 21:49:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
soadfan
soadfan
19.10.2022, 17:55:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Piosenka tortura, dawajcie kolejne.

#dzieci #tatacontent #heheszki #glupiewykopowezabawy
soadfan - Piosenka tortura, dawajcie kolejne. 

#dzieci #tatacontent #heheszki #glupi...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodei
teodei 19.10.2022, 20:49:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Zjem_Ci_nos
Zjem_Ci_nos
18.10.2022, 09:09:53
  • 706
ZjemCinos

źródło: comment_16660841812v5tfSfRYFZBvEaspDp40T.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodei
teodei 18.10.2022, 14:52:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zjem_Ci_nos: przecież miał
  • Odpowiedz
cma_w_czapce
cma_w_czapce
09.10.2022, 22:42:29
  • 0
Za ile byś wypił szklankę gówna lekko rozcieńczonego wodą? (z pokryciem opieki zdrowotnej związanej z konsekwencjami jedzenia gówna)

Za ile?

  • 10 tysięcy dolarów 4.7% (2)
  • 100 tysięcy dolarów 9.3% (4)
  • 500 tysięcy dolarów 7.0% (3)
  • Milion dolarów 9.3% (4)
  • Więcej niż milion dolarów 34.9% (15)
  • Nie wypiłbym (nie chcę być bogaty) 34.9% (15)

Oddanych głosów: 43

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodei
teodei 09.10.2022, 23:05:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubielizacosy: dopłacę w bonach sodexo
  • Odpowiedz
Kanarynka
Kanarynka
Kanarynka
28.09.2022, 16:08:19
  • 9
Uczę się robić paznokcie, żeby w końcu móc robić coś fajnego a nie gnic w korpo. Kurs zaklepany, podstawowy zestaw do bybryd i żelu kupiony. Wczoraj siedziałam i robilam paznokcie (nic nazdwyczajnego - zwykle malowanie i niedopraxowane skórki). Staralam sie podjechac pod skorki xD
Przyszlam do pracy, kolezanka do mnie "ale masz super paznokcie!" i nagle wszystkie jak sroki się zleciały i zaczęły chwalic paznokcie xD jak sie dowiedziały że sama sobie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodei
teodei 28.09.2022, 16:11:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@moll: zestaw do bybryd XD
  • Odpowiedz
Vegasik69
Vegasik69
24.09.2022, 19:17:22
  • 68
#heheszki
Vegasik69 - #heheszki

źródło: comment_1664047026mbAIL2JVYZcMCWkar7TbV5.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodei
teodei 24.09.2022, 21:14:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Vegasik69: gdyby nie ta mała miseczka było by dużo łatwiej zalać.
  • Odpowiedz
niebadzogrem
niebadzogrem
20.09.2022, 18:55:20
  • 0
Zbliża się przęglą mojego Passeratti więc postanowiłem zmienić hamulce + tarcze. Niestety nie mogę zdjąć przedniego lewego koła. Psikałem Wd40, poluzowałem śruby tak że palcem mogłem je odkręcić i hamowałem, skręcałem. Waliłem młotkiem po feldze (stalówka) co jeszcze mogę zrobić xD? Do piątku mi żaden warsztat tego nie ogarnie a wtedy przegląd się konczy xD
#samochody #motoryzacja #pytanie #kiciochpyta
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodei
teodei 20.09.2022, 18:57:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niebadzogrem: masz wiertarkę z udarem?
  • Odpowiedz
teodei
teodei 20.09.2022, 19:53:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niebadzogrem: dokładnie tak. Dłutem w okice piasty. Tylko przełóż czymś pomiędzy jakimś kluczem czy blachą bo szkoda zniszczyć felgę.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
01.09.2022, 00:33:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Spotykasz taką szarą myszkę z książką, w tramwaju. Decydujesz się zagadać do niej, co mówisz?
wfyokyga - Spotykasz taką szarą myszkę z książką, w tramwaju. Decydujesz się zagadać ...

źródło: comment_16619924375e2tKsWrnaeRocPZglFanj.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodei
teodei 01.09.2022, 05:12:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wfyokyga: umiesz czytać? Co będziesz gotować?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 23
  • Strona 3 z 23
  • >
  • To ja.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.09.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.04.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.08.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking