Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
stahs

stahs

Dołączył 18 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25266
  • Znaleziska 10908
  • Mikroblog 14358
  • Obserwujący 267
  • Obserwowane 173
stahs
stahs 16.09.2018, 18:04:54
  • 23
Fajna ciekawostka historyczna: poniżej wrzucam obraz Johanna Michaela Wittmera z 1833r. Przedstawia krajobraz z ruinami świątyni Zeusa i Akropolem. Przyjrzyjcie się uważnie tym ruinom...widzicie coś niezwykłego? (powiększcie sobie)

Tak. Na szczycie kolumnady stoi coś dziwnego. To pustelnia, schron, cela? Nie wiem nawet jak to nazwać, generalnie mieszkali w tym czymś tacy ekstremalni pustelnicy. Nazywano ich stylici lub słupnicy. W akcie dobrowolnej pokuty prowadzili życie w odosobnieniu, przebywając na słupach. Akurat ci, o których
stahs - Fajna ciekawostka historyczna: poniżej wrzucam obraz Johanna Michaela Wittmer...

źródło: comment_THIsgQ8tJu0qu1fkwh8TC2oi7bo9hzIP.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stahs
stahs
Autor
16.09.2018, 18:06:22
  • 6
Zdjęcie świątyni z 1862...czyli niby dwa lata po odejściu do raju ostatniego mieszkańca.
stahs - Zdjęcie świątyni z 1862...czyli niby dwa lata po odejściu do raju ostatniego ...

źródło: comment_0cLrLnTiaPqIOJqxJg2WLzAzP5m9CO6x.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
stahs
stahs
Autor
16.09.2018, 18:07:18
  • 4
Ikona przedstawiająca Szymona Słupnika:
stahs - Ikona przedstawiająca Szymona Słupnika:

źródło: comment_i5RQY7JDlO2DT8oUoYvtakh8SZPx7Nm7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
stahs
stahs
Autor
16.09.2018, 18:07:59
  • 3
stahs

źródło: comment_w7TKSG6KCDN6kP6w71siidoVVSbTMEHr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
stahs
stahs
Autor
16.09.2018, 18:09:18
  • 3
stahs

źródło: comment_wfdf1av0uVMvIyBUFdehWYHUP2tXV01K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
stahs
stahs
Autor
16.09.2018, 18:15:52
  • 2
Pierwszy w Europie "świecki" słupnik...teraz już wiecie dlaczego przed Zygmuntem III kolumny były w Europie zarezerwowane tylko dla Matki Boskiej, Chrystusa i świętych.
stahs - Pierwszy w Europie "świecki" słupnik...teraz już wiecie dlaczego przed Zygmun...

źródło: comment_CFmsT7V5oCY2ywLHUfZKivXuewvRvnWj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
stahs
stahs
Autor
16.09.2018, 18:53:53
  • 0
@mikessos: Nie no jasne, że tak.
  • Odpowiedz
stahs
stahs 15.09.2018, 21:00:40
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zakowskijan72
zakowskijan72
15.09.2018, 21:07:40
  • 14
@stahs: Drugim moim ulubionym sierżantem jest sierżant Farell ze "Na krawędzi jutra". Genialna rola Billa Paxtona. Jednak nade wszystko cenię Pana Porucznika "Fachowca" z Kawalerii Powietrznej.
zakowskijan72 - @stahs: Drugim moim ulubionym sierżantem jest sierżant Farell ze "Na ...
  • Odpowiedz
Karbon315
Karbon315
15.09.2018, 21:30:44
  • 7
Mam wrażenie, że gdybyśmy u nas wprowadzili tę szopkę z US Marines to nasi rekruci posikali by się ze śmiechu:)


@stahs: I byłby to ostatni raz kiedy mieliby siłę na śmiech ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
stahs
stahs 14.09.2018, 20:39:04
  • 3359
Dam Wam dziś historyjki o tzw "Błędzie przeżywalności", czyli dlaczego rzucanie studiów by składać komputery w garażu to nie jest przepis na sukces.

Najpopularniejszym w internetach przykładem prawidłowego uwzględnienia błędu przeżywalności jest historia o Abrahamie Waldzie, który to w czasie II wojny światowej analizował uszkodzenia alianckich bombowców po to by wskazać gdzie umieścić dodatkowe opancerzenie tak by zwiększyć ich przeżywalność. Wojsko przeanalizowało uszkodzenia setek bombowców wracających z misji. Zauważyli, że najwięcej uszkodzeń jest
stahs - Dam Wam dziś historyjki o tzw "Błędzie przeżywalności", czyli dlaczego rzucan...

źródło: comment_zAgh8dHcuhjthXIBU6e6H2Ua93EteE3v.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stahs
stahs
Autor
14.09.2018, 22:35:05
  • 2
@napalonykrzysztof:
http://www4.ncsu.edu/~swu6/documents/A_Reprint_Plane_Vulnerability.pdf
tu mamy dokładnie to co wykombinował...za mądre dla mnie.
  • Odpowiedz
stahs
stahs
Autor
15.09.2018, 07:07:05
  • 3
@brzozowy-dziadek:@Peeleejin: @KrwawyPacyfista: @Borubar23:@red-bearded: @yjkis:
Możecie dosać #stahs do obserwowanych czasem wrzucam pod ten tag takie rzeczy. Przejrzyjcie sobie czy wam pasuje
  • Odpowiedz
Worm91
Worm91
13.09.2018, 15:07:59
  • 215
Trafiłem przypadkiem na prezentację Problemy z pozyskaniem pracowników z punktu widzenia pracodawcy ( link tutaj )
I znalazłem niesamowitą rzecz, podkreśliłem ją na slajdzie. Otóż, wygórowane wymagania finansowe częściej wykluczają z zatrudnienia, niż pijaństwo. Czyli są osoby, które wolą zatrudnić pijaka i ochlejmordę, byle tylko nie brał za dużo pieniędzy.
#januszebiznesu to mało powiedziane, słów mi zabrakło. Dziwi mnie że dla pijaństwa nie ma 100%, jakim cudem dla ludzi nie
Worm91 - Trafiłem przypadkiem na prezentację Problemy z pozyskaniem pracowników z pun...

źródło: comment_WwtYhhBAO1uu2zexCDVitXm38OFXXvEw.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stahs
stahs 13.09.2018, 19:56:06
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
stahs
stahs 13.09.2018, 18:16:44
  • 6
Przeciwlotniczy zestaw artyleryjski "Pilica" podczas obrony przesmyku suwalskiego #pdk ( ͡º ͜ʖ͡º)
#militaria (w komentarzu wersja real life:) #hermetycznyhumor #scifi #wojskopolskie #planmodernizacjitechnicznej
stahs - Przeciwlotniczy zestaw artyleryjski "Pilica" podczas obrony przesmyku suwalsk...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stahs
stahs
Autor
13.09.2018, 18:17:03
  • 6
stahs
  • Odpowiedz

774

Amica buduje obóz pracy dla więźniów bo nie chce podwyższać pensji

Amica buduje obóz pracy dla więźniów bo nie chce podwyższać pensji

Dla firmy Amica we Wronkach już nawet Ukraińcy są zbyt roszczeniowi.

demographic_balance
z
wnp.pl
dodany: 11.09.2018, 16:20:22
  • 227
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    agd
  • #
    elektronika
  • #
    pracbaza
stahs
stahs 11.09.2018, 19:38:58
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

24

Wojsko zmodernizuje Sokoły. Staną się śmigłowcami pola walki

Wojsko zmodernizuje Sokoły. Staną się śmigłowcami pola walki

Ministerstwo Obrony Narodowej planuje zmodernizowanie posiadanych przez Wojsko Polskie śmigłowców W-3 Sokół do wersji wsparcia pola walki.

konto usunięte
z
defence24.pl
dodany: 09.09.2018, 11:56:13
  • 17
  • #
    polska
  • #
    lotnictwo
  • #
    technologia
  • #
    swidnik
  • #
    ciekawostki
  • #
    militaria
stahs
stahs 09.09.2018, 14:28:47
  • 11
Poprawcie jeśli się mylę, ale ten cały Głuszec to straszy od 2003r. Dotychczas wszyscy ministrowie MON (SLD, PiS i PO) zgodnie uznawali, że ta konstrukcja nie spełnia wymagań i jest nieperspektywiczna. I teraz co? Silniki już nie są za słabe, brak praktycznej możliwości przenoszenia ppk i to żałosne 12,7 mm już nie jest problemem? Nikt już nie pamięta jaki problemy miał Świdnik z dostawami ostatnich czterech Głuszców?
Na zdjęciu uroczyste odebranie ostatniego
stahs - Poprawcie jeśli się mylę, ale ten cały Głuszec to straszy od 2003r. Dotychcza...

źródło: comment_ofxzeb7JgijrgDsRp7S71D49YLJOJX6m.jpg

Pobierz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

stahs
stahs 09.09.2018, 15:09:47
  • 6
@h225m:

a przy okazji zarobią przed polskie zaklady

Od kiedy AgustaWestland jest polskie?

345

K2 PL Wilk i M88A2 HERCULES jako propozycje dla Wojska Polskiego

Pokaż treści 18+

K2 PL Wilk i M88A2 HERCULES jako propozycje dla Wojska Polskiego

Na MSPO 2018 swoje propozycje dla polskich wojsk pancernych przedstawiły zakłady Cegielskiego z Poznania, BAE Systems, czy Rheinmetall. W artykule są opisane oferty dwóch pierwszych podmiotów.

piotr-zbies
z
konflikty.pl
dodany: 08.09.2018, 10:01:02
  • 108
  • #
    technologia
  • #
    polska
  • #
    wojskopolskie
  • #
    czolgi
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
stahs
stahs 08.09.2018, 11:27:23
  • 45
Z ciekawostek o K2 najlepsze jest chyba to, że ten czołg potrafi walczyć praktycznie samodzielnie...przynajmniej w teorii. System kontroli ognia korzysta z radaru milimetrowego dzięki czemu może namierzać cele automatycznie. Teoretycznie wystarczy kierowca, który wyprowadzi czołg na pozycję resztę system zrobi samodzielnie. Sam sobie namierzy, zidentyfikuje, załaduje i wystrzeli.
No ale to taka marketingowa teoria, jak to w praktyce działa trudno stwierdzić.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

stahs
stahs 08.09.2018, 20:15:10
  • 4
@yam-jest: Radar w K2 służy również do namierzania nadlatujących ppk. Automatycznie ostrzega, odpala zasłonę dymną, odwraca wieże w kierunku zagrożenia. Jak zamontują w K2 jakiegoś APSa to zniszczy nawet te ppk, które przelecą przez zasłonę. Pomijam już to, że ma na pokładzie urządzenia do zakłócania namierzania jego aktywności.
stahs
stahs 08.09.2018, 20:21:57
  • -1
@jerzy-nowina: Cytuje ogólnie dostępne info o K2. Zakładam, że raczej chodzi o wymianę danych o celach z innymi pojazdami. Koreańczycy podawali info, że K2 może otrzymywać dane celów zanim wyjedzie na pozycje. Potem wyjeżdża, opróżnia magazyn amunicyjny i wraca za osłonę. Teoretycznie może zrobić to samo wykrywając cele samodzielnie. To, że jest w pełni funkcjonalny z dwoma osobami na pokładzie też podawali. Sam kierowca to może przesada, ale kto ich

1103

Moja gra przygodowa w słowiańskim klimacie do której zeskanowaliśmy skanseny.

Moja gra przygodowa w słowiańskim klimacie do której zeskanowaliśmy skanseny.

Zapraszam do oglądnięcia teasera nowej produkcji naszego małego zespołu a mianowicie gry o tytule  The End of the Sun. Będzie to gra eksploracyjno -przygodowa z fabułą na pierwszym miejscu. Będzie też czerpać delikatnie z tzwn symulatorów chodzenia. Gra co najważniejsze osadzona jest w słowiańskim..

jaklub
z
wykop.pl
dodany: 30.08.2018, 14:16:11
  • 218
  • #
    polska
  • #
    rozrywka
  • #
    gry
  • #
    tworczoscwlasna
  • #
    ciekawostki
stahs
stahs 30.08.2018, 17:29:10
  • 29
witcher 4 confirmed( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1495

DUCH EPILEPTYKA RZUCIŁGO W TRUSKAWKI

Pokaż treści 18+

DUCH EPILEPTYKA RZUCIŁGO W TRUSKAWKI

Ewangelizacja Sandra Kowalczyk 25.05.18 Pisownia tytułu oryginalna. Dodaje wpis na mirko, bo dodawanie znalezisk z YT dalej nie działa prawidłowo.

lakukaracza_
z
wykop.pl
dodany: 27.08.2018, 16:25:45
  • 191
  • #
    polska
  • #
    duchy
  • #
    bekazkatoli
  • #
    heheszki
stahs
stahs 27.08.2018, 17:50:29
  • 34
manifestacja demoniczna
stahs - > manifestacja demoniczna

źródło: comment_UVJ8uN2RYk5sKa2N3nLtN61qybmJqTlv.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

587

25% badanych w sondażu wskazało, że portugalska Biedronka to polski sklep

25% badanych w sondażu wskazało, że portugalska Biedronka to polski sklep

Polacy lubią manifestować swój gospodarczy patriotyzm. Czy wiemy, do kogo należy sieć handlowa, w której każdego dnia robimy zakupy?

ssakul
z
money.pl
dodany: 26.08.2018, 16:36:43
  • 135
  • #
    polska
  • #
    handel
  • #
    biznes
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
stahs
stahs 26.08.2018, 18:53:55
  • 33
Wygląda na to, że nawet Money.pl się pogubiło:
- Biedronka - formalnie jest holenderska, bo Jeronimo Martins przeniosło się z Portugalii do Holandii
- ABC i Eurocash są formalnie polskie. Zostały wykupione od Jeronimo przez byłych członków zarządu JMD. Teraz w zarządzie jest 4 Portugaczyków i 3 Polaków. Firma nie ma żadnej zagranicznej "firmy matki" to polski twór i to bardzo mocno wspierający polskie sklepy.

...Żabka typowy przykład tego jak trudno powiązać
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

stahs
stahs 26.08.2018, 20:13:37
  • 0
@boubobobobou: Eurocash i powiązane z nimi sieci nie są już własnością JM. Są ich jednymi z największych konkurentów.
Baron_Al_von_PuciPusia
Baron_Al_von_PuciPusia
26.08.2018, 15:34:37
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stahs
stahs 26.08.2018, 19:12:23
  • 0
@Baron_Al_von_PuciPusia:

załoga fregaty będzie doskonalić umiejętności w zakresie obrony przeciwlotniczej

Udało im się uruchomić systemy OPL? Czy to będą takie "teoretyczne" ćwiczenia:)
  • Odpowiedz
xandra
xandra
25.08.2018, 12:31:40
  • 13
COHERENCE (2013) Kometa ma przelecieć obok Ziemi w bardzo bliskiej odległości. W noc, kiedy ma dojść do tego niecodziennego zdarzenia, grupa przyjaciół decyduje się spotkać i wspólnie obserwować rozwój wydarzeń. Anomalie wywołane tym zjawiskiem astronomicznym będą miały wpływ na czas oraz przestrzeń i przekroczą wszelkie oczekiwania bohaterów… Polecam, świetne kameralne kino SF, trzyma w napięciu do ostatniej chwili, masa twistów fabularnych!

#scifi #sf #kino #film
xandra - COHERENCE (2013) Kometa ma przelecieć obok Ziemi w bardzo bliskiej odległośc...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stahs
stahs 25.08.2018, 12:58:28
  • 1
@uj_na_kaczych_lapach:
The Triangle
Primer
  • Odpowiedz
W.....c
W.....c
konto usunięte 19.08.2018, 14:19:31
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stahs
stahs 19.08.2018, 15:25:12
  • 7
@WszeborWlostowic:

armia Kuby ma ponoć ponad 600 sztuk

i nawet je "modernizuje"( ͡º ͜ʖ͡º)
stahs - @WszeborWlostowic: 
 armia Kuby ma ponoć ponad 600 sztuk
i nawet je "moderni...

źródło: comment_eRcKvDGYRjJB3JA4apmi7DEkRQyQ8eA6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
stahs
stahs 18.08.2018, 20:17:31
  • 190
Taka ciekawostka o tym co wspólnego mają Gwiezdne Niszczyciele ze Star Wars z niemieckim działem kolejowym z 2 wojny światowej...czyli o tym jak budować modele by wyglądały realistycznie.

Jednym z problemów na jakie natrafiono tworząc modele do Gwiezdnych Wojen było to, że miały grać w filmie główne role a nie tylko być tłem. To oznaczało, że będą filmowane z różnych perspektyw, z bliska i z daleka i zawsze musiały wyglądać jak prawdziwe maszyny,
stahs - Taka ciekawostka o tym co wspólnego mają Gwiezdne Niszczyciele ze Star Wars z...

źródło: comment_PQ1jEnmgCHZEbITpj7nqdDjR3KwtCp1r.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stahs
stahs
Autor
18.08.2018, 20:18:21
  • 18
Łopaty koparki w Sokole millenium
stahs - Łopaty koparki w Sokole millenium

źródło: comment_xcgDlr2TQkIZqXkwb6dzGgmBiY1Rd2NC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
stahs
stahs
Autor
18.08.2018, 20:18:57
  • 17
Universal greeblie w orginale:
stahs - Universal greeblie w orginale:

źródło: comment_VYPrPuNnE61AUOx1ao4aT0C1AnDSDeu5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
stahs
stahs
Autor
18.08.2018, 20:19:43
  • 11
Zestaw Hasegawy, w którym jest universal greeblie
stahs - Zestaw Hasegawy, w którym jest universal greeblie

źródło: comment_rEwlW0EycAlkBPfWe80CfPNAshIk4Fsf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
stahs
stahs
Autor
18.08.2018, 20:30:45
  • 9
@selenita66: To nie takie proste:) To są na modelu Ridera Cylonów:
stahs - @selenita66: To nie takie proste:) To są na modelu Ridera Cylonów:

źródło: comment_DL6B9u3prGguQP0294S7Q8Ddf0aav3yg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
stahs
stahs
Autor
18.08.2018, 20:31:29
  • 12
...I jeszcze w oryginale:
stahs - ...I jeszcze w oryginale:

źródło: comment_FGi6XfIlzB1fusxFsgF5Cl5CJ3tQvdbc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
stahs
stahs
Autor
18.08.2018, 20:36:45
  • 4
@selenita66: Podobno na Star destroyerach są też wieże z T-34
  • Odpowiedz
stahs
stahs
Autor
18.08.2018, 22:02:20
  • 1
@MandarynWspanialy: dodaj sobie #stahs do obserwowanych:)
  • Odpowiedz
stahs
stahs
Autor
19.08.2018, 11:49:37
  • 0
@jurii: Właśnie jego film o universal greebies był inspiracją dla tego wpisu
  • Odpowiedz
Kosciany
Kosciany
18.08.2018, 15:19:41
  • 6
Piorun i łosica
Kosciany - Piorun i łosica

źródło: comment_ngb6nSWNsYtJEqBTjqYKLauat2sMAbdx.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stahs
stahs 19.08.2018, 11:15:13
  • 0
@Kosciany:

“That moose had been attacked by a bear by a neighbor’s house,” Patricia Grenier told the Alaska Dispatch News. “(The moose) was gone and everybody thought it had died, but then it was back and it was in my neighbor’s yard.”
  • Odpowiedz
stahs
stahs 18.08.2018, 13:49:34
  • 67
Taką ciekawostkę znalazłem - dokładny opis zniszczeń dokonanych na okręcie USS Erie przez niemiecką torpedę. To jeden z nielicznych przypadków gdy można było dokładnie zbadać skutki trafienia ponieważ okręt nie zatoną tylko został doprowadzony przez załogę na mieliznę. Walka o uratowanie okrętu trwała prawie 1,5 godziny. Z 231 marynarzy zginęło 7 a 11 zostało rannych.
#militaria #2wojnaswiatowa #iiwojnaswiatowa #okrety
stahs - Taką ciekawostkę znalazłem - dokładny opis zniszczeń dokonanych na okręcie US...

źródło: comment_ctjwrcLLQMw1IFAHFifmMTkcmYpE1Rep.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stahs
stahs
Autor
18.08.2018, 13:49:57
  • 4
stahs

źródło: comment_Cg4jbm4TBlzRyXA18i3sXjS00xDVp4zZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
stahs
stahs
Autor
18.08.2018, 18:20:12
  • 1
@fuuYeah: Ale "zginęło" napisałem prawidłowo, czy generalnie wiem jak powinno się pisać "zatonął"...tylko mi się nie udało tym razem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
stahs
stahs
Autor
18.08.2018, 20:27:25
  • 0
@Mr_Aves: Otwórz w nowym oknie tam jest wszytko opisane. Generalnie to im wszystko po kolei wybuchało¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz

46

Tysiąc batów za wideorelację z masażu

Pokaż treści 18+

Tysiąc batów za wideorelację z masażu

W Tajlandii jak w lesie. Fotomodelka wywołała oburzenie wśród oglądających i została zgłoszona na policję, która ukarała ją mandatem w wysokości tysiąca batów. Z ciekawostek - w przeciągu 10 ostatnich lat, tajski bat podwoił swoją wartość w stosunku do złotego.

cccn
z
liveleak.com
dodany: 17.08.2018, 06:58:01
  • 29
  • #
    tajlandia
  • #
    dupeczkizprzypadku
  • #
    fizjoterapia
  • #
    ladnapani
  • #
    tyleczki
stahs
stahs 17.08.2018, 11:09:25
  • 15
@DzonySiara: On to zrobił specjalnie...i taki bait to nawet można zaakceptować.
Jak to przeczytałem to mój mózg zanim się zorientował co się o--------a to odpalił taką spiralę analiz religijno, prawno społecznych, że głowa mała(-‸ლ)
piotr-zbies
piotr-zbies
15.08.2018, 18:46:43 via Android
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stahs
stahs 15.08.2018, 19:30:01
  • 2
@piotr-zbies: To zdjęcie to złoto( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 20
  • Strona 11 z 20
  • >
  • Jestem tu z przyzwyczajenia...

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 02.06.2012

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 21.05.2018

    Komentator
  • VIP
    od 27.06.2017

    VIP
  • Złotousty
    od 31.08.2015

    Złotousty
  • Król Wykopaliska
    od 31.05.2012

    Król Wykopaliska
  • Kałasznikow
    od 18.03.2012

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 05.07.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.11.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.05.2015

    Mikroblogger
  • Władca Ognia
    od 14.08.2012

    Władca Ognia

Autorskie tagi

  • #stahs

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking