Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
spinor

spinor

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23385
  • Znaleziska 7772
  • Mikroblog 15613
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 15
Hfishman1
Hfishman1
22.04.2026, 11:07:21
  • 122
#gielda Właśnie zakończyła się cześć główna. Pytania żadnego nie zadałem, ale był Holender, starszy facet zadowolony z rozwoju firmy, bo ma ponad 6 tysięcy % zwrotu z akcji. ( ͡° ͜ʖ °) Inny akcjonariusz przygotował chyba 6 stron różnych pytań. Co do ryzyk dla ASML i konkurencji to zdają sobie sprawę że inni też się rozwijają, ale dla nich najważniejszy jest rozwój i innowacje i mają plan
Hfishman1 - #gielda Właśnie zakończyła się cześć główna. Pytania żadnego nie zadałem,...

źródło: IMG_20260422_122304

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spinor
spinor 22.04.2026, 11:19:47 via Wykop
  • 8
@steryd_: ale to trzeba mieć chyba jakis świstek od maklera, który kilkadziesiąt złotych kosztuje to się za darmo nie nażresz na takich walnych zgromadzeniach.
  • Odpowiedz
spinor
spinor 22.04.2026, 11:30:38 via Wykop
  • 1
@Hfishman1: to na naszej giełdzie to chyba inaczej działa, na XTB wydanie zaświadczenia to 50 zł
  • Odpowiedz
ocokamann
ocokamann
ocokamann
19.04.2026, 20:02:57
  • 5
#gielda

Sytuacja jest ciekawa, ale wg mnie inicjatywę ma już USA.
Zamiast walić do instalacji i rafinerii (o to był strach) - blokujesz im porty, przejmujesz statki Irańskie lub dla nich działające. Nie wyrządzasz szkód rafineriom, tylko wywierasz maksymalną presję na gospodarkę. W Iranie:
- inflacja na żywność to już prawie 140%, zaczyna brakować produktów
- brak internetu - tam praktycznie 80% firm ma problem z funkcjonowaniem, handel online zdechł
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spinor
spinor 19.04.2026, 20:14:34 via Wykop
  • 0
@ocokamann: Kuba wytrzymuje kilka miesięcy blokadę, jak tu bedzie podobnie to ropisko dobije na 200+ i recesja globalna nas czeka
  • Odpowiedz
spinor
spinor 19.04.2026, 20:22:11 via Wykop
  • 0
@ocokamann: a gdzie ja napisałem że przewiduje taki scenariusz?
  • Odpowiedz
ethize
ethize
19.04.2026, 19:28:32
  • 8
#gielda #usa #iran #ormuz
ethize - #gielda #usa #iran #ormuz

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spinor
spinor 19.04.2026, 19:34:51 via Wykop
  • 1
@ethize: a juz było dobrze
  • Odpowiedz
spinor
spinor 18.04.2026, 10:18:17
  • 0
#iran to jak to w końcu jest?

cieśnina

  • otwarta 21.3% (13)
  • zamknieta 78.7% (48)

Oddanych głosów: 61

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiecCzlowiekaNierozumnego
SamiecCzlowiekaNierozumnego
18.04.2026, 10:19:25 via Wykop
  • 6
@spinor: sytuacja jest dynamiczna
SamiecCzlowiekaNierozumnego - @spinor: sytuacja jest dynamiczna

źródło: natasza-urbanska-ciepla-zimna-wyjechaane

Pobierz
  • Odpowiedz
rafimazi
rafimazi
18.04.2026, 10:19:37 via Wykop
  • 6
@spinor: cieśnina schrodingera
  • Odpowiedz
spinor
spinor 17.04.2026, 12:51:22
  • 4
#gielda #iran

ARAGCHI ON X: IN LINE WITH THE CEASEFIRE IN LEBANON, THE PASSAGE FOR ALL COMMERCIAL VESSELS THROUGH STRAIT OF HORMUZ IS DECLARED COMPLETELY OPEN FOR THE REMAINING PERIOD OF CEASEFIRE.


ropisko tonie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aqua_Tofana
Aqua_Tofana
15.04.2026, 09:17:31
  • 1
Serio ludzie łudzą się, że redzi wydadzą w tym roku kolejny dodatek do wiedźmina? Dlaczego mieliby to robić skoro CP2077 daje im regularne wpływy?
Ponadto musieliby włożyć w to spore siły ludzkie.
Jak myślicie?

#cdprojektred #wiedzmin #gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spinor
spinor 15.04.2026, 09:23:17 via Wykop
  • 1
@Aqua_Tofana: nad dodatkiem pracuje zewnętrzne studio. Co do tego mają regularne wpływy z CP2077? dodatek ma być elementem który pozwoli spełniać wymagania programu motywacyjnego oraz być początkiem kampanii reklamowej Wiedzmina 4.
  • Odpowiedz
spinor
spinor 15.04.2026, 10:31:09 via Wykop
  • 0
@ohhu: to jaki inny projekt tego kalibru moglby zarobić 500 mln zł w pol roku i nie jest DLC do Cyberpunka, pracują nad nim weterani wiedzmina 3? To właściwie nie może być nic innego niż DLC do wiedzmina 3
  • Odpowiedz
spinor
spinor 15.04.2026, 12:27:33 via Wykop
  • 0
@ohhu: pracuje nad nim studio fools theory,studio wterenaów od produckji wiedzmina 3, teraz jest odpowiedzialne również za produkcje remake wiedzmina 1, ale pracują również nad niezapowiedzanym projektem, do którego oddelegowano część osób pracujących nad remakiem. Wygląda na to, że obe projekty za ze sobą powiązane.
2. Zarobi tyle milionów bo prezes powiedział, że ten projekt pozwoli spiąc program motywacyjny, a taka jest mniej więcej luka do zarobienia w obecnym roku.
  • Odpowiedz
spinor
spinor 12.04.2026, 21:23:43
  • 2
#wegry #wybory #polityka
ciekawe czy trump pogratuluje Magyarowi zwycięstwa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

borsuk321
borsuk321
12.04.2026, 21:24:37 via Wykop
  • 4
@spinor: on nie wie gdzie Węgry są na mapie
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
12.04.2026, 21:25:47 via Android
  • 4
@spinor: napiszę coś że on bardzo szanuję Polaków i w ogóle Bukareszt to piękne miasto.
  • Odpowiedz
spinor
spinor 12.04.2026, 12:19:52
  • 62
#wegry #polityka #wybory
Gapisz mi się na frekwencje?
spinor - #wegry #polityka #wybory
Gapisz mi się na frekwencje?

źródło: bebech2

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo-banley
bo-banley
12.04.2026, 12:20:30 via Android
  • 28
@spinor: gapie się bo jest ku*wa ogromna
  • Odpowiedz
lumpenproletariat
lumpenproletariat
12.04.2026, 12:21:39 via Wykop
  • 10
Czytałem tylko napis

B U D A P E S Z T


@Adriian321: R U S S I A
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
12.04.2026, 11:41:40
  • 19
Chciałbym tylko przypomnieć wykopowym przygłupom, nieukom i ignorantom, że cisza wyborcza na Węgrzech ani tym bardziej w Polsce podczas wyborów na Węgrzech nie obowiązuje i nie trzeba urządzać żadnych śmiesznych bazarków.

#wegry #wybory #neuropa #bekazpodludzi
NaczelnyWoody - Chciałbym tylko przypomnieć wykopowym przygłupom, nieukom i ignoranto...

źródło: xd

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spinor
spinor 12.04.2026, 11:42:31 via Wykop
  • 6
@NaczelnyWoody: ta bo ci uwierze, chcesz nas do pierdla powsadzać?
  • Odpowiedz

221

Stare czytniki Kindle i Fire po 20 maja stracą pełną funkcjonalność

Stare czytniki Kindle i Fire po 20 maja stracą pełną funkcjonalność

Amazon ogłosił ważną zmianę dla użytkowników starszych czytników Kindle i pierwszych tabletów Fire. Od 20 maja wybrane urządzenia z 2012 roku i starsze nie będą już mogły kupować, wypożyczać ani pobierać nowych treści bezpośrednio ze sklepu Kindle Store. To oznacza koniec pełnej funkcjonalności

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 09.04.2026, 07:48:04
  • 96
  • #
    amazon
  • #
    kindle
  • #
    ebook
  • #
    czytniki
  • #
    ksiazki
  • #
    afera
spinor
spinor 09.04.2026, 10:53:14 via Wykop
  • 0
kindle store? A po co to komu.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

banzi
banzi
08.04.2026, 18:44:27
  • 12
I to by było na tyle

https://x.com/nexta_tv/status/2041949922396692764

#gielda
banzi - I to by było na tyle 

https://x.com/nexta_tv/status/2041949922396692764

#gi...

źródło: image

Pobierz
banzi - I to by było na tyle 

https://x.com/nexta_tv/status/2041949922396692764

#gi...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spinor
spinor 08.04.2026, 18:50:44 via Wykop
  • 0
@banzi: chodzi o ten 10 punktowy który latał na twiterze, ten z maksymalistycznymi żądaniami iranu
  • Odpowiedz
sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
08.04.2026, 17:17:33
  • 93
Za chwilę rozpoczyna się stand up rzeczniczki prasowej Białego Domu, zapraszam wszystkich do wspólnego oglądania tej tragikomedii XD

https://www.youtube.com/watch?v=SxyYQJ70D6k

#wojna #trump #iran #kompromitacjacwela #polityka
sebastian-rogalski - Za chwilę rozpoczyna się stand up rzeczniczki prasowej Białego D...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spinor
spinor 08.04.2026, 17:31:56 via Wykop
  • 56
@sebastian-rogalski: już mnie w-----a
  • Odpowiedz
Nixa06
Nixa06
Nixa06
07.04.2026, 22:20:35
  • 10
Nie radzę sobie z tą sytuacją, nie mogę spać i cały czas chce mi się plakać.
Dlaczego to się dzieje akurat teraz jak zaczęło mi się w życiu układać, a nie wtedy gdy nie chciałam nawet żyć?!

Bardzo się boję

#iran #wojna
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spinor
spinor 07.04.2026, 22:22:43 via Android
  • 0
@Nixa06: jak pierdyknie to nawet nie poczujesz
  • Odpowiedz
Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
07.04.2026, 22:18:56
  • 0
O drugiej ma jebnąć? Jaka szansa że będzie o pierwszej bo ktoś nie przestawił zegarka albo coś takiego? Pytam bo już trochę śpiący jestem

#wojna #usa #iran
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
spinor
spinor 07.04.2026, 22:20:36 via Android
  • 2
@Piotr_Rupik: wyśpisz się jak wyparujesz
  • Odpowiedz
Mondez
Mondez
07.04.2026, 21:11:49
  • 2
Dobra można iść spać, bombki nie będzie

#wojna #iran #usa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spinor
spinor 07.04.2026, 21:15:52 via Wykop
  • 0
@Mondez: jak to info sprzed kilku godzin, co z tego że Iran się zgadza jak to trump musi się zgodzić xD
  • Odpowiedz
spinor
spinor 07.04.2026, 20:35:20
  • 1
#iran #wojna

Gdzie zamierzasz wyparować?

  • W łóżku 46.5% (101)
  • Przy kompie 13.8% (30)
  • Na kiblu 10.1% (22)
  • W dupie 29.5% (64)

Oddanych głosów: 217

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi
07.04.2026, 20:01:20
  • 1
#iran
A tak na poważnie to myslicie, że gdyby Trump chciał puścić nuka to by się tam ktoś postawił i powiedział nie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spinor
spinor 07.04.2026, 20:03:38 via Wykop
  • 0
@Szpeju: ten cały sztab który trump w-----ł i zatrudnił swoich lojalnych ludzi, którzy mają akceptować każdą decyzje imperatora?
  • Odpowiedz
spinor
spinor 07.04.2026, 20:00:29
  • 3
#iran #wojna
TRUMP TO FOX NEWS ON PAKISTAN'S 2-WEEK PROPOSAL: CAN'T COMMENT, CURRENTLY IN HEATED NEGOTIATIONS
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
07.04.2026, 20:02:06 via Wykop
  • 3
@spinor: czyli o 19:50 pojdzie post, ze daje im jeszcze 2 tygodnie, bo zauwzyl checi ze strony Iranu. Nic dzisiaj nie bedzie mozna sie roz jac
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 29
  • Strona 3 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.08.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.08.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.10.2023

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking