Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
shadyturtle

shadyturtle

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16144
  • Znaleziska 646
  • Mikroblog 15498
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 1
shadyturtle
shadyturtle 28.01.2026, 22:28:08
  • 16
#f1 Panie James, spójrz tagowiczom prosto w oczy i odpowiedz, zbudowałeś chędożoną taczkę?

Spytany o ploty nt. nadwagi auta:
shadyturtle - #f1 Panie James, spójrz tagowiczom prosto w oczy i odpowiedz, zbudowałe...

źródło: 1000012561

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
29.01.2026, 00:23:02 via Wykop
  • 7
@shadyturtle: Jamesie powiec ty mje czerze
Dlaczego ciemienżysz karlika pjenknego?
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 26.01.2026, 18:18:37
  • 13
#f1 to mówicie, że koronacja na monzy?
shadyturtle - #f1 to mówicie, że koronacja na monzy?

źródło: pamietaj-kim-jestes-gekon

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman
26.01.2026, 18:20:56 via Wykop
  • 15
@shadyturtle: Koronacja na Monzy, ale nie Russella, tylko Ferrari, i nie na mistrzów, tylko na największą kompromitację sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 07.01.2026, 08:39:29
  • 9
#f1 ten po prawej, twarz jakaś znajoma #f1spam
shadyturtle - #f1 ten po prawej, twarz jakaś znajoma #f1spam

źródło: 1000012464

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
07.01.2026, 08:49:28 via Android
  • 8
@shadyturtle: Józef Kubica?
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 06.01.2026, 10:09:22
  • 14
#f1 to tera konkurs, można wygrać talon na balon. Czyja to taka fajna, ciasna?
shadyturtle - #f1 to tera konkurs, można wygrać talon na balon. Czyja to taka fajna, ...

źródło: 1000012460

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio
06.01.2026, 10:10:51 via Wykop
  • 6
@shadyturtle: to proste, ten wás nie jedná curva grande trzásl
  • Odpowiedz
Kutang-Pan
Kutang-Pan
06.01.2026, 10:16:31 via Wykop
  • 8
@shadyturtle: w końcu prawdziwa na tagu xDDD
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 05.01.2026, 08:14:50
  • 20
#f1 komisja wzywa Hornera w celu okazania kindybała, zaprowadzony siła, o to co zaprezentował #f1spam
shadyturtle - #f1 komisja wzywa Hornera w celu okazania kindybała, zaprowadzony siła,...

źródło: 1000012456

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 05.01.2026, 06:30:51
  • 19
#f1 coocktus do oceny #f1spam
shadyturtle - #f1 coocktus do oceny #f1spam

źródło: 1000012455

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11
05.01.2026, 07:17:14 via Wykop
  • 5
@shadyturtle: +, fajny
  • Odpowiedz
MaJeM0
MaJeM0
MaJeM0
05.01.2026, 07:21:58 via Wykop
  • 5
@shadyturtle: mięciusi w dotyku ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 27.12.2025, 21:23:38
  • 12
#f1 maszyna ruszyła, będziecie państwo zadowoleni, jutro, wiadomo, haas? Haas?
shadyturtle - #f1 maszyna ruszyła, będziecie państwo zadowoleni, jutro, wiadomo, haas...

źródło: 1000012417

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
27.12.2025, 21:24:50 via Wykop
  • 2
@shadyturtle: Haas? Za rok jak już :P
  • Odpowiedz
fevo
fevo
27.12.2025, 21:27:57 via Wykop
  • 7
@shadyturtle: Cały czas puzzle są układane
fevo - @shadyturtle: Cały czas puzzle są układane

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 19.12.2025, 19:04:14
  • 21
#f1 hasztak cojakisczasbearman
shadyturtle - #f1 hasztak cojakisczasbearman

źródło: awezidzdowuja

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
19.12.2025, 19:07:24 via Wykop
  • 29
@shadyturtle: #codziennyolliebearman
fevo - @shadyturtle: #codziennyolliebearman

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
19.12.2025, 19:10:41 via Wykop
  • 29
@shadyturtle: @fevo
-dłuższą szyję mu zrób
-ale tak nie wolno, to twink święty!
johnkashtan - @shadyturtle: @fevo 
-dłuższą szyję mu zrób
-ale tak nie wolno, to twin...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 19.12.2025, 11:26:01
  • 28
#f1 Pan kierowca mistrz świata na monzy człowiek depresja Charles Leclerc
shadyturtle - #f1 Pan kierowca mistrz świata na monzy człowiek depresja Charles Lecle...

źródło: 1000012332

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
19.12.2025, 11:30:43 via Wykop
  • 20
@shadyturtle: I'm still depressed but now I'm fast
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
19.12.2025, 11:53:24 via Wykop
  • 7
@shadyturtle: Największy ból doopy mam o to, że to lamusik z mclarena dostał szybki bolid a nie Leclerca :(((((((( Byłby pięknym WDC :DDD i to dołownie.
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 18.12.2025, 13:37:23
  • 15
#f1 bawią was żarty z takich tragedii życiowych?
shadyturtle - #f1 bawią was żarty z takich tragedii życiowych?

źródło: 1000012324

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 17.12.2025, 18:10:33
  • 12
#f1 Szkoda, że Robert załapał się tylko na prototyp
shadyturtle - #f1 Szkoda, że Robert załapał się tylko na prototyp

źródło: biohand

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 15.12.2025, 13:41:18
  • 8
#f1 #f1spam
Właśnie czytam książkę Pisarskiego, a tu Versztappen.
shadyturtle - #f1 #f1spam 
Właśnie czytam książkę Pisarskiego, a tu Versztappen.

źródło: 1000012280

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
15.12.2025, 16:44:55 via Wykop
  • 1
@shadyturtle: Dlaczego? Wyobraźcie sobie, że Robert Kubica przez parę lat ma jeździć tylko w długodystansowych mistrzostwach świata WEC, a jednocześnie patrzy, jak jego dotychczasowi koledzy z toru zaliczają kolejne kółeczka coraz nowocześniejszymi bolidami F1. Tak właśnie czuł się przy tym projekcie Tobias.
  • Odpowiedz
rutekboss
rutekboss
15.12.2025, 17:10:11 via Wykop
  • 1
@shadyturtle: człowiek zaczyna doceniać kalendarze Gerwazego jak widzi te próbujace na siłe być śmieszne zlepki myśli youtuberów
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 12.12.2025, 06:15:46
  • 26
#f1 okradam Reddita. Spaniałe osiągnięcia, panie Tsunoda.
shadyturtle - #f1 okradam Reddita. Spaniałe osiągnięcia, panie Tsunoda.

źródło: 1000012243

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieekaa
Gieekaa
12.12.2025, 07:15:07 via Wykop
  • 10
@shadyturtle: Gdyby nie poszedł do RBR tylko został w RB to miałby podium.
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
12.12.2025, 08:06:28 via Wykop
  • 4
@Gieekaa: i to nie jedno
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 12.12.2025, 06:11:56
  • 7
#f1 sprawy silnikowe
shadyturtle - #f1 sprawy silnikowe

źródło: 1000012242

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11
12.12.2025, 06:16:01 via Wykop
  • 15
@shadyturtle: Machający papież dla Pereza xD
  • Odpowiedz
L.....e
konto usunięte 12.12.2025, 08:43:28 via Android
  • 2

Komentarz usunięty przez moderatora

shadyturtle
shadyturtle 08.12.2025, 21:28:11
  • 9
#f1 dodajmy niepewną przyszłość Lambiase, czy nawet Maxa - zależnie jak mu podpisują regulacje, czy to jeszcze RedBull?
shadyturtle - #f1 dodajmy niepewną przyszłość Lambiase, czy nawet Maxa - zależnie jak...

źródło: 1000012223

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OgurRicc
OgurRicc
08.12.2025, 23:27:57 via Android
  • 1
@shadyturtle po 2026 pożegnają Verstappena i po zespole. Większość zespołów po utracie utytułowanych menedżerów zaliczała spadek formy, a w tym momencie Verstappen to jedyny autut zespołu. Chociaż mocno kibicuję Mekiesowi, bo chłop wie jak działa bolid i FIA
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 08.12.2025, 07:55:16
  • 8
#f1 czapeczki za podia

https://x.com/sog_goog/status/1997796883889336473?t=ItMKey_XP55DsL-32UvN5w&s=19
shadyturtle - #f1 czapeczki za podia 

https://x.com/soggoog/status/19977968838893364...

źródło: 1000012219

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
08.12.2025, 07:58:30 via Wykop
  • 2
@shadyturtle: Karol Nauka i jego dwa podia cieszą
  • Odpowiedz
Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
08.12.2025, 08:15:22 via Android
  • 4
@shadyturtle Zapomnieli o Hamiltonie
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 08.12.2025, 07:50:30
  • 3
#f1 wołam @Breaking-DAD chciał tapetę z wielkim mistrzem
shadyturtle - #f1 wołam @Breaking-DAD chciał tapetę z wielkim mistrzem

źródło: 1000012218

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrRedz
MrRedz
08.12.2025, 07:53:46 via Android
  • 1
@shadyturtle zajebista (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
Breaking-DAD
Breaking-DAD
08.12.2025, 08:23:17 via Android
  • 1
@shadyturtle zajebista, dzięki
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 07.12.2025, 20:27:23
  • 34
#f1 na chwilę obecną, nie widzę żadnych przeciwwskazań, by Ferrari wygrało wszystkie wyścigi w 2026r.
shadyturtle - #f1 na chwilę obecną, nie widzę żadnych przeciwwskazań, by Ferrari wygr...

źródło: 1000012217

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anekito
Anekito
07.12.2025, 20:31:08 via Wykop
  • 9
@shadyturtle: #cytatywielkichludzi
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
07.12.2025, 20:31:24 via Wykop
  • 11
#f1 na chwilę obecną, nie widzę żadnych przeciwwskazań, by Ferrari wygrało wszystkie wyścigi w 2026r.


@shadyturtle:
na chwilę obecną, nie widzę żadnych przeciwwskazań, by Ferrari wygrało 23 wyścigi w 2026r.
na chwilę obecną, nie widzę żadnych przeciwwskazań, by Ferrari wygrało 22 wyścigi w 2026r.
na chwilę obecną, nie widzę żadnych przeciwwskazań, by Ferrari wygrało 21 wyścigów
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 07.12.2025, 16:36:13
  • 2
#f1 Tyle zapowiedzi Maxa, że nie ma nic do stracenia, a koniec końców pojechali typowy, bez jajeczny wyścig. To był ten wielki EL PLAN? Kokodżambo, do przodu i liczymy, że z tyłu się coś samo podzieje?

Wyprzedził Oscara, co ich powstrzymywało przed zjechaniem po softy i próbowanie wykreowania jakiś dymów na torze? Serio liczyli, że Russel się włączy do walki? No Russel liczył, że Max go podciągnie w kwalach. Albo,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Destroid
Destroid
Destroid
07.12.2025, 16:42:02 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kovv4lasky
kovv4lasky
kovv4lasky
07.12.2025, 17:09:46 via Wykop
  • 7
@shadyturtle: kierwa chłop wygrał, dojechał perfekcyjnie wyścig, a i tak się jakiś Miras zesrał xD co miał zrobić - minę pułapkę wyrzucić z bolida niczym w Mario Kart? XD
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 07.12.2025, 13:38:16
  • 13
#f1 tell yuki to defend lika a lion xddd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 20
  • Strona 13 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking