Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sembsa

sembsa

Dołączył 16 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7205
  • Znaleziska 1687
  • Mikroblog 5518
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 41
sembsa
sembsa 10.10.2015, 21:27:09
  • 1
@Mirabelkowa: a gdzie Twoje zdjęcie ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....a
M.....a
konto usunięte 11.10.2015, 20:21:26
  • 0
@sembsa: A było?
  • Odpowiedz
sembsa
sembsa 10.10.2015, 21:24:15
  • 1
a ch*j napisze coś.. zastanawiam się nad tą kometą co by się stało jak by jebła tak sobie co by się o----------o na świecie
#alkowykop
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

315

NASA Potwierdza - dziś w pobliżu ziemi przeleci ogromna asteroida [ENG]

NASA Potwierdza - dziś w pobliżu ziemi przeleci ogromna asteroida [ENG]

Asteroida 86666 minie dziś ziemię w stosunkowo bliskiej odległości.

konto usunięte
z
telegraph.co.uk
dodany: 10.10.2015, 09:22:17
  • 107
  • #
    swiat
  • #
    kosmos
  • #
    nasa
  • #
    nauka
  • #
    astronomia
  • #
    ciekawostki
sembsa
sembsa 10.10.2015, 20:35:04
  • 0
czyli ma jeszcze godzinę czy liczymy czasu amerykańskiego ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sembsa
sembsa 10.10.2015, 21:00:33
  • -1
może to ta kometa z 28 września ?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sembsa
sembsa 02.10.2015, 11:23:57
  • 10
coś na czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #niewiemczybylo #islam #niemcy #imigranci
sembsa - coś na czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #niewiemczybylo #islam #niemcy #imigranci

źródło: comment_T6LtL1CEUlkEP0AzVobTs0imrtCPtwyF.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sembsa
sembsa 05.09.2015, 00:42:01 via iOS
  • 2
Kiedy #wykopparty w Krakowie ?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o.....y
o.....y
konto usunięte 05.09.2015, 00:49:03
  • 2
@sembsa:
Pytaj lepiej kiedy w Wadowicach (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
o.....y
o.....y
konto usunięte 05.09.2015, 00:53:26
  • 2
@sembsa:
Żeby zaśpiewać Barkę w Papaj City
  • Odpowiedz

25

Jak okradają ludzi w Rosji

Pokaż treści 18+

Jak okradają ludzi w Rosji

.... rosja to jednak stan umysłu :)

sembsa
z
youtube.com
dodany: 25.08.2015, 20:16:10
  • 5
  • #
    rosja

548

Netflix obiecuje: Już wkrótce będziemy w Polsce!

Netflix obiecuje: Już wkrótce będziemy w Polsce!

Na Netfliksie pojawił się właśnie bardzo ciekawy komunikat (jeśli wchodzi się na ich stronę z Polski). Nie piszą co prawda, co znaczy "wkrótce", ale chyba już możemy się cieszyć.

juliawilm
z
serialowa.pl
dodany: 16.08.2015, 09:07:22
  • 148
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    polska
  • #
    seriale
  • #
    film
  • #
    netflix
sembsa
sembsa 16.08.2015, 13:08:09 via iOS
  • 0
Jest teraz na wakacjach na Węgrzech i jest ten sam komunikat hmmmm.... Raczej nie spodziewał bym się szybko Netflixa u Polsce
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1095

Chłopak podrapał Porsche 911 Turbo

Chłopak podrapał Porsche 911 Turbo

Powinien zostać ukarany.

aleksandr-tranov
z
youtube.com
dodany: 08.08.2015, 15:25:01
  • 230
  • #
    porshe
  • #
    rysy
sembsa
sembsa 08.08.2015, 19:06:45 via iOS
  • 0
Debil... Jak bym go za......
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sembsa
sembsa 23.07.2015, 23:33:49
  • 3
#hamak #jura #heheszki #nocnazmiana Budujemy z @oscyp33 hamak w Jurze z lin https://youtu.be/wTlMUlEZG_k
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscyp33
oscyp33
23.07.2015, 23:36:59 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

3123

Europa - miejsce w którym mówią jak masz być ubrany w swoim domu.

Pokaż treści 18+

Europa - miejsce w którym mówią jak masz być ubrany w swoim domu.

Szkoła w Bawarii rozesłała listy do rodziców doradzające by nie pozwalali ubierać swoim córkom krótkich spódniczek czy też dużo odsłaniających bluzek z powodu planowanej budowy ośrodka dla imigrantów. Zostanie tam osiedlonych 300 osób, w większości muzułmanów. Chodzi o to by poszanować ich kulturę.

Muezi
z
thelocal.de
dodany: 29.06.2015, 11:42:11
  • 274
  • #
    europa
  • #
    niemcy
  • #
    islam
  • #
    kultura
  • #
    terroryzm
  • #
    ciekawostki
sembsa
sembsa 29.06.2015, 17:22:31
  • 1
no chyba ich p------o
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

70

Nie Krytykuj rządu ...!!!

Nie Krytykuj rządu ...!!!

W tym filmiku postanowiłem przedstawić moją historię związaną z ABW...Wybaczcie zdenerwowanie i jąkanie :) Zapraszam do oglądania i Pozdrawiam Serdecznie. Cz...

Oni27
z
youtu.be
dodany: 27.06.2015, 18:43:36
  • 10
  • #
    polska
  • #
    rozrywka
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
  • #
    heheszki
  • #
    ciekawostki
sembsa
sembsa 28.06.2015, 09:32:33
  • 0
gdzie film ?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sembsa
sembsa 28.06.2015, 09:51:52 via iOS
  • 0
@marian4: to jakiś mirror ktoś ma ?
sembsa
sembsa 28.06.2015, 09:55:41 via iOS
  • 0
@marian4: no to inny serwis liveleak ?

30

Uwaga!! W Auchan perfidnie kantują!!

Uwaga!! W Auchan perfidnie kantują!!

Witam wszystkich – to mój pierwszy wykop wiec proszę o wyrozumiałość ;) Ale od początku: Dzisiaj tj. 27 czerwca 2015 robiliśmy zupy w hipermarkecie Auchan w Komornikach. Lista zakupów obejmowała: 12 butelek wody 3 mleka 3 maślanki 3 czteropaki piwa tyskiego Lokówko-suszarka Bosch 2 piwa karmi 1...

lanosplus
z
wykop.pl
dodany: 27.06.2015, 19:14:26
  • 110
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    kultura
  • #
    ciekawostki
sembsa
sembsa 27.06.2015, 21:31:50
  • 2
@Dzyszla: moze to poprostu błąd komputera, chyba każdy wie że maszyny nie są nie omylne
sembsa
sembsa 12.06.2015, 20:18:26
  • 1
Działa wam skrypt do agar.io? by grać multi ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3

GoPro: Red Bull - Drift Shifters 2014 in 4K

GoPro: Red Bull - Drift Shifters 2014 in 4K

Świetny filmik z zawodów Drift Shifters, RedBull w 4K :D:D

sembsa
z
youtube.com
dodany: 26.05.2015, 16:54:16
  • 1
  • #
    gopro
  • #
    4k
  • #
    redbull
  • #
    difting

572

Telegazeta czyli internet lat '90

Telegazeta czyli internet lat '90

Telegazeta – informuje, pośredniczy, inspiruje – zachęcała telewizyjna reklama "Telegazety" z 1990 roku. Teletekst, bo tak właściwie powinno nazywać się tekstowe informacje emitowane przez nadawców telewizyjnych był nowinką i namiastką tego, co daje nam dziś internet.

redmad
z
natemat.pl
dodany: 14.05.2015, 17:26:28
  • 173
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
sembsa
sembsa 14.05.2015, 22:06:55 via iOS
  • 1
To było świetne :) jeszcze miałem internet na modem ... Było za drogo wiec telegazeta zastępowała pamietam jak się wykręcałem ze to prawdziwy internet lol
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3345

Krótki apel do młodych ludzi

Byłem sobie głosować i co widziałem....? Stado moherów i nikogo poniżej 30-40 roku życia. Stąd więc apel do ludzi młodych: ruszcie te dupy i idźcie głosować! Oddanie głosu w sondażach internetowych to 2 sekundy, ale w praktyce nic a nic to nie daje. Dopiero ruszenie dupy z domu i udanie się do...

chomik3
z
wykop.pl
dodany: 10.05.2015, 09:08:40
  • 395
  • #
    polska
  • #
    wybory
  • #
    wydarzenia
  • #
    wyboryprezydenckie2015
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
sembsa
sembsa 10.05.2015, 12:33:45 via iOS
  • 5
Popieram wszyscy do głosowania ! Czas coś zmienić !!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sembsa
sembsa 10.05.2015, 12:34:29 via iOS
  • 6
Po co mam iść jak Komor i Duda przejdą do drugiej tury :(

Pójdę w drugiej turze i wybiorę mniejsze zło- Dudę .
@Lysyn: to idź i to zmień by nie było ich w drugiej turze

734

Afera? Wyciekł głos na Komorowskiego w wyborach prezydenckich

Pokaż treści 18+

Afera? Wyciekł głos na Komorowskiego w wyborach prezydenckich

– Dotarł do mnie wypełniony głos w wyborach prezydenckich, który został oddany na Bronisława Komorowskiego – pisze dziennikarz TV Republika Michał Rachoń.  Głos pochodzi z komisji numer 16 w Ambasadzie RP w Brukseli. Wciąż nie wiadomo w jaki sposób głos znalazł się w obiegu. Jak pisze...

phalaenopsis
z
pikio.pl
dodany: 04.05.2015, 12:39:08
  • 85
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    polityka
  • #
    wybory
  • #
    komorowski
sembsa
sembsa 04.05.2015, 18:56:33 via iOS
  • -2
@Kopytko1: Na 100% spisek !! nie ma czegoś takiego jak głosowanie korespondencyjne :)

@mehow80: a jeśli który jest niepełnosprawny ?? Przychodzi listonosz i daje kartę

1945

Zabójca z vectry c

Witam i pozdrawiam wszystkich wykopków. Siedzę już tu chwilę (nie sugerujcie się datą dołączenia) nigdy o nic nie prosiłem, ale zrobiła się gruba sprawa i potrzebuję pomocy. W dniu wczorajszym będąc z córką na spacerze okolice Niwka/Radłów woj. małopolskie jakiś palant zapierniczał ze 150/h i...

doktorekdok
z
wykop.pl
dodany: 04.05.2015, 14:05:11
  • 351
  • #
    polska
sembsa
sembsa 04.05.2015, 17:40:52 via iOS
  • -1
@de_mon: Od kiedy York to pies?

@kidi1: od zawsze lol, chyba się nie uczyłeś w szkole :/

3477

Frytka z napędem na tył

Frytka z napędem na tył

GMO pełną parą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 03.05.2015, 13:08:59
  • 265
  • #
    gotujzwykopem
  • #
    heheszki
  • #
    frytki
sembsa
sembsa 03.05.2015, 19:08:48 via iOS
  • -1
@wycz: jak będzie główna z płomieniem, to przebiegnę się nago po mieście i nagram filmik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@WenerycznaPrzygoda: Wołaj

3259

Strona GIIF działa tylko w godzinach pracy urzędu xD

Pokaż treści 18+

Strona GIIF działa tylko w godzinach pracy urzędu xD

Strona Generalnego Inspektora Informacji Finansowej działa w dni robocze od 8:30 do 15:30. Jaja jak u Barei.

lembol
z
wykop.pl
dodany: 22.04.2015, 05:51:31
  • 256
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    humorobrazkowy
  • #
    korwin
  • #
    urzedasstory
  • #
    mojkrajtakipiekny
sembsa
sembsa 22.04.2015, 10:00:01 via iOS
  • 0
Jeszcze mobilnie nie działa lol
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Strona 11 z 12
  • >

Sebastian Trześniewski

  • o mnie :)
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.01.2015

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 13.11.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 06.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.04.2019

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking